Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

FasolkosMama, niu vos nenugriuvau pamacius, gerai, kad sededama narsiau foruma lotuliukas.gif , niu jau toks grozis wub.gif prasom man paaiskinti, kaip padarei toki dailu kakliuka, as irgi tokio noriu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
qqte, va cia ir beda, kad neturiu, biski paskaiciau vienur, biski kitur, o ko nesupratau pati prikuriau blush2.gif blush2.gif


bet pabandysiu parasyti, kaip butent sita sarafana mezgiau:
pirmiausia dedama 133 akys ir mezgama juosta apie 40eiliu,
41e. gerosiomis akimis numezgama 99a, o 100-oji nukeliama ant desiniojo virbalo, likusios 33a yra paliekamos visai nemezgamos, cia pagal mano sarafana gaunasi krutines dalis be platejimo. Mezginys apsukamas ant kairiojo virbalo palikus 33 akis, darant platejima tos 33 akys yra nelieciamos, o nuleidinejamos tos is 100.
42e. neismegzta akis pertraukiama per sekancia aki ir dar 3 akys uzdaromos, viso gaunasi nuleista 4 akys. toliau gerosiomis iki galo.
43e. gerosiomis numezgamos 95a, o 96-oji nukeliama ant desiniojo virbalo
44e. taip pat kaip 42e.
kartot kol bus neleistos visos akys, po to surinkti nuleistas 100a. ir vel megzti juosta ant 133a.
Tikiuosi suprasite, nes net neisivaizduoju kaip paaiskinti kitaip blush2.gif tokiu budu nesigauna slenkstukas ir skylutes, ta nekelta ir pertraukta akis padaro labai grazu ir nuozulnu nuleidima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 31 spalio 2008 - 13:05
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 31, 13:42)
qqte, va cia ir beda, kad neturiu, biski paskaiciau vienur, biski kitur, o ko nesupratau pati prikuriau  blush2.gif  blush2.gif
bet pabandysiu parasyti, kaip butent sita sarafana mezgiau:
pirmiausia dedama 133 akys ir mezgama juosta apie 40eiliu,
41e. gerosiomis akimis numezgama 99a, o 100-oji nukeliama ant desiniojo virbalo
42e. neismegzta akis pertraukiama per sekancia aki ir dar 3 akys uzdaromos, viso gaunasi nuleista 4 akys. toliau gerosiomis iki galo.
43e. gerosiomis numezgamos 95a, o 96-oji nukeliama ant desiniojo virbalo
44e. taip pat kaip 42e.
kartot kol bus neleistos visos akys, po to surinkti nuleistas 100a. ir vel megzti juosta ant 133a.
Tikiuosi suprasite, nes net neisivaizduoju kaip paaiskinti kitaip  blush2.gif  tokiu budu nesigauna slenkstukas ir skylutes, ta nekelta ir pertraukta akis padaro labai grazu ir nuozulnu nuleidima  4u.gif

nu cia man matyt reik paciai pamegint nes nepabandzius sunku susigaudyt doh.gif
bet aciu uz paaiskinima
tai nuleist reikia tik tas 34 akeleskurios eina po tu 99? o numezgus 99 akis paskui virbalas apsukamas ir visos kitos lieka neismegztos?
sitoj man vietoj truputi neaisku
ir dar tai ten kur nenuleistos 99 akys tai bus suknutes apacia?
man tas siek tiek neaisku
o gal vistik reikia nuleist VISAS akis? o ne tik tas 34?
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2008 10 31, 13:37)
FasolkosMama, niu vos nenugriuvau pamacius, gerai, kad sededama narsiau foruma lotuliukas.gif , niu jau toks grozis wub.gif  prasom man paaiskinti, kaip padarei toki dailu kakliuka, as irgi tokio noriu blush2.gif  4u.gif
As irgi norejau uzduoti ta pati klausima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 31, 12:47)
nu cia man matyt reik paciai pamegint nes nepabandzius sunku susigaudyt  doh.gif
bet aciu uz paaiskinima
tai nuleist reikia tik tas 34 akeleskurios eina po tu 99? o numezgus 99 akis paskui virbalas apsukamas ir visos kitos lieka neismegztos?
sitoj man vietoj truputi neaisku
ir dar tai ten kur nenuleistos 99 akys tai bus suknutes apacia?
man tas siek tiek neaisku
o gal vistik reikia nuleist VISAS akis? o ne tik tas 34?

Pataisiau aprasyma, paziurek kur dar kliuna, kur dar neaiskumai
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 31, 14:06)
Pataisiau aprasyma, paziurek kur dar kliuna, kur dar neaiskumai

aciu dabar gerokai aiskiau jau
as viska atbulai supratus buvau doh.gif
nu kai niekad tokiu budu nemezgiau uztat ir nesupratau
tai sitaip galima ir sijonelius gode kirpimo megzti thumbup.gif
aciu dar karta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2008 10 31, 12:37)
FasolkosMama, niu vos nenugriuvau pamacius, gerai, kad sededama narsiau foruma lotuliukas.gif , niu jau toks grozis wub.gif  prasom man paaiskinti, kaip padarei toki dailu kakliuka, as irgi tokio noriu blush2.gif  4u.gif



ax.gif
baisu prisipazinti
ax.gif ax.gif ax.gif
as visai nemegstu megzti golfinio kaklo, ji reikia labai ilga padaryti, kad atsilenktu, o cia as patingejau blush2.gif padariau trumpa ir virsu vaseliu surinkau, 2 akis sumegzti, pynele, 2akis sumegzti, pynele..... Tinginiukas si kart pasiteisino bigsmile.gif
Atsakyti
As taip ir pagalvojau,kad cia kazkur pridetas vaselis,nes virbalai nelabai sugarbanos taip virsu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 10 30, 12:31)

galim jungtis drauge. aš irgi neskubu nerti. siūlų turiu, modeliui neišranki tai galim nert kažką

as turiu siulu Narciz, galvoju nert suknele, tik nerandu su aprasymu.. Gal tu turi kokia jau issirinkus suknyte?
Atsakyti
Jei mokeciau nerti,tai butinai va tokia nusinerciau 4u.gif user posted image
Atsakyti
Graziai labai atrodo tame paveiksliuky, bet is manes tokia mezgeja, kad nelabai suprantu kaip ten nerta.. g.gif
Atsakyti
Kadangi as neneriu vaseliu,tai man cia isviso pievos,bet suknute labai grazi ax.gif
Atsakyti