Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

na mergaitės pradėjau mamai suknikę, tai ta panikuoja kam aš čia tiek dirbsiu jai gal netiks nes ji stambi. hm........ nu negi stambesnėm netinka megzti daiktai? na sutinku gal ten kažkokių pūkuotų labai ar linijom nereiktų....... gal kas kokių modeliukų bandė megzt solidžiom poniom. Na ne visos gi manekenės biggrin.gif ar gal kokių turit savo kolekcijoj pakaupusios....... prašom pasidaint.
Atsakyti
Fasolkosmama, labai grazus serafaniukas, as net nesusigaudau kaip toki numegzt?

Ziuriu cia daugiau is Marijampoles darbstuoliu prisirinke, gal kas mane pazistat blush2.gif sakau, gal pazistamu sutiksiu...

Atsakyti
Oi mergikės,kiek gražumų prirodėt bigsmile.gif Galva svaigsta doh.gif
FasolkosMama šedevrų autorius-nesuvokiamas man šitas mezgimo būdas,gal nepatingėtum plačiau papasakot-taip gražiai atrodo,kad norisi išbandyt,nors tu ką biggrin.gif
Tiske superinis darbelis-kruopštu dailu ir kaip kažkuri sakė-gaivu.Spalvytė taip šiltai nuteikia wub.gif
Aš irgi šaknimis iš Marijampolės,bet jau dešimt metų kaip į Vilnių pabėgus ax.gif Gal ir aš ką nors,ar kas nors mane pažįsta g.gif
Atsakyti
Tikrai labai ydomiai ir graziai gavosi tas siuliuku margumas smile.gif Nepakartojamas sarfanas 4u.gif

[quote=FasolkosMama,2008 10 30, 16:31]
Nu atiduodu jusu teismui savo sarafana, man paciai jis nelabai, nes ta spalva labai jau paslepe visus rastus, bet siltas tai labai labai ir mielas labai labai, kaip apsirengiau tai jau antra diena nenoriu nieko kito rengtis smile.gif
Atsakyti

FasolkosMama kaip visada SUPERRRRRR wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif, man taip tikriausiai niekad nepavyks blush2.gif doh.gif
tiske tavo suknele irgi laaaabai laaaaabai wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
FasolkosMama, labai labai graži margutė bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes,pora dieneliu neuzsuk tai jau sukneliu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tiske labai faina suknyte thumbup.gif
FasolkosMama labai miela suknele thumbup.gif
o as jau buciau sendien baigus savaja ir po savaitgalio buciau pasirodzius,bet pritruko juodu siulu dviem eilem doh.gif doh.gif doh.gif tai ryt leksiu pirkt
Atsakyti
Katuks,tu tikras draugas-as vis sukau galva kaip apipavidalinti savo suknutes rankoves,tai labai tiko zalios suknutes pavyzdelis,o merginai savo megziu rombukine suknute ant peciu bet be tu rankoviu,tai tos pilkos suknutes nugara,grozis neapsakomas-dukra bus patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos sukneliautojos 4u.gif

Paprastutė, dailutė, kuklutė suknelytė, atrodo thumbup.gif kaina doh.gif o nusimegzti galima pačioms už minimalias išlaidas drinks_cheers.gif bigsmile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 10 30, 16:16)
labai visos gražios suknutės, vertos kiekviena po krūva griuvančių žiurkių 
sakyk, o tau skylučių tose vietose nesigavo g.gif , bo man kažkaip vis skylutės taip platinant susidaro doh.gif  ir jei vienspalvis raštas - labai matosi doh.gif


na as gal nelabai tiksliai ten parasiau, tos neismegztos akeles yra ne paliekamos o nuleidziamos, o pirmoji nuleidziama pertraukiant (nemoku papasakot labai tiksliai, bet krastelis gaunasi lygus, o ne laipteliais, kaip butu jei nuleidinejant paprastai), kai nukeidziamos visos akys, tada vel surenkamos visos nuleistos ir gaunasi labai lygiai ir be skyluciu

QUOTE(_Aurute_ @ 2008 10 30, 16:34)
FasolkosMama,vaje koks grozis biggrin.gif grazumas biggrin.gif jetus kaiptu speji tiek primegzti(as va nors ir mezgu pokelias valandas i diena,niekaip dar suknes sijono nenumezgiau,ale ir rastas nesunkus doh.gif ) gal isduok paslapti savo tokio greicio ax.gif

ax.gif paslapties nera, tik as visur ir visada mezgu, prie kompo mezgu, prie teliko mezgu, verdu vakariene mezgu, o po to kai mazaja paguldau vel mezgu iki kokiu 3 val nakties, kitaip nebegaliu ax.gif

QUOTE(AveM @ 2008 10 30, 16:34)
Ajazau Marija,kaip grazu 4u.gif


Aciu, bet su tuo "Ajazau Marija", prajuokinai biggrin.gif



QUOTE(mamy 24 @ 2008 10 30, 19:05)
FasolkosMama kaip visada SUPERRRRRR wub.gif , man taip tikriausiai niekad nepavyks blush2.gif  doh.gif


viskas Tau pavyks, mezgimas nuostabus dalykas, kuo daugiau darai tuo geriau iseina, o ir kurybai erdves neissemiamos. jei padarei klaida, truputis improvizacijos ir be ardymu gali ja pataisyt.
nu va ir prisipazinau, kad niekada neardau biggrin.gif ,

Tiske, Laimutia, diudas, *zuikulis*
Aciu uz pagirimus 4u.gif

Atsakyti
o as vistiek nelabai suprantu to platinimo g.gif
kaip ir kurias ten akis reikia neismegst g.gif
gal turi kur schemute kokia Fasolkosmama ? blush2.gif
Atsakyti
Vargstu su suknutes apdaila,mezgu rankoves ir kakla pynemis,o ko labiausiai nemegztu tai tu persukinejimu,tai ir kamuojuosi biggrin.gif
Atsakyti