Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

[quote=meskute231,2008 10 30, 13:50]
[quote=katuks,2008 10 30, 13:42]
na tai kodėl gi nepasidalinus tais taškiukais mirksiukas.gif aš dažnai būnu ten, gal praverstų. apskritai tai norėjau konkrečiai apie Maximą parašyti, o ne apie būtent Marijampolę

tai aš taip ir supratau kad apie Maximą nes pajutau pastarosiom dviem savaitėm kad ten su siūlais sujudimas ir kai parašei tai taip ir matau apie kurios siūlus kalbi. na iki šiol marijampolėj žinojau tik vernito parduotuvėlę, gulbę, ir netoli sūduvos stadiono prie sankryžos daugiabučiame name siūlų parduotuvė "siūlai". vakar sužinojau kad važiuojant nuo minėtos sankryžos pravažiavus mentyną yra raudonų plytų namukas su metaliniais laiptais į antrą aukštą, vienos durys dėvėti rūbai kitos siūlų parduotuvė. kita parduotuvėlė yra jaunimo gatvėj prie "viskas už eurą" parduotuvės, ten dar yra pieno žvaigždės ir du gaideliai, čia toks kaip orientyras. šitoj antroj tai dar nebuvau
[/quote]
nu liuks, viską supratau. 4u.gif ačiū, reiks kada pasivaikščioti
sorry už oftopic
Atsakyti
na va dar šita man visai patiko kairėj nežiūrėti
user posted image
ir aprašymas
http://picasaweb.goo...494329398479362
http://picasaweb.goo...494379604336258
Atsakyti
pastebėjau, kad apie apatinukus kalbėjotės, tai prisiminiau, kad man regis romantic pardavinėja apatinukus - naujus, bet ilgokai pagulėjusius....

čia tik šiaip įsiterpiau 4u.gif
Atsakyti
Nu atiduodu jusu teismui savo sarafana, man paciai jis nelabai, nes ta spalva labai jau paslepe visus rastus, bet siltas tai labai labai ir mielas labai labai, kaip apsirengiau tai jau antra diena nenoriu nieko kito rengtis smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 30 spalio 2008 - 15:31
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 30, 17:31)
Nu atiduodu jusu teismui savo sarafana, man paciai jis nelabai, nes ta spalva labai jau paslepe visus rastus, bet siltas tai labai labai ir mielas labai labai, kaip apsirengiau tai jau antra diena nenoriu nieko kito rengtis smile.gif

Eik tu sau user posted image
nu kaip gražiai tie siūlai pereinantys atrodo. ir spalva wub.gif
o čia sijoninė dalis labai įdomiai megzta. lyg ir iš šono g.gif bet kaip tada platėjimai? a? papasakok, labai įdomu
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 30, 15:41)
Eik tu sau user posted image
nu kaip gražiai tie siūlai pereinantys atrodo. ir spalva  wub.gif
o čia sijoninė dalis labai įdomiai megzta. lyg ir iš šono g.gif bet kaip tada platėjimai? a? papasakok, labai įdomu


smile.gif
taip, sijonine dalis megzta sonu, labai knietejo isbandyti kaip atrodo toks mezgimas, todel turbut ir emiausi sio darbo smile.gif, o platejimas cia darytas trumpejanciu eiliu pagalba, t.y., kas antroj eilej vis paliekant kelias akis pabaigoje neismegztas
Atsakyti
Sveikos, esu aktyvi temos skaitytoja, bet jau super pasyvi rasytoja blush2.gif Visu sukneles tai tokios thumbup.gif wub.gif TA griunanti ziurke cia labai vietoj ir i tema.

Noriu paprasyt mezgeju patarimu, baigineju sunui vilnoni megztini ir ten daug galiuku sonuose gaunas. Kaip siunant juos paslept(uztvirtint), kad nesigautu stora siule?

Sekantis projektas - dryziuke (siulus LT nusipirkau, jau akis bado 2men krepsy bestovedami rolleyes.gif )
Atsakyti
la 4u.gif
aš ir daugaiu skaitau nei rašau ir vis drasinuosi suknelei prisiruošti blush2.gif bet pirma reik kitus sumanymus įvykdyti (dabar vieno liko apdaila - užtrauktukai, du mezgimosi etape) 4u.gif ir krūva pažadų blush2.gif

labai visos gražios suknutės, vertos kiekviena po krūva griuvančių žiurkių 4u.gif

QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 30, 15:45)
smile.gif
taip, sijonine dalis megzta sonu, labai knietejo isbandyti kaip atrodo toks mezgimas, todel turbut ir emiausi sio darbo smile.gif, o platejimas cia darytas trumpejanciu eiliu pagalba, t.y., kas antroj eilej vis paliekant kelias akis pabaigoje neismegztas

sakyk, o tau skylučių tose vietose nesigavo g.gif , bo man kažkaip vis skylutės taip platinant susidaro doh.gif ir jei vienspalvis raštas - labai matosi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 30 spalio 2008 - 16:19
Kaip Jūs į tai, kad visus plepesiukus perkeltumėm štai čia ?
Atsakyti
FasolkosMama,vaje koks grozis biggrin.gif grazumas biggrin.gif jetus kaiptu speji tiek primegzti(as va nors ir mezgu pokelias valandas i diena,niekaip dar suknes sijono nenumezgiau,ale ir rastas nesunkus doh.gif ) gal isduok paslapti savo tokio greicio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Aurute_: 30 spalio 2008 - 16:34
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 30, 16:31)
Nu atiduodu jusu teismui savo sarafana, man paciai jis nelabai, nes ta spalva labai jau paslepe visus rastus, bet siltas tai labai labai ir mielas labai labai, kaip apsirengiau tai jau antra diena nenoriu nieko kito rengtis smile.gif
user posted image
user posted image
Ajazau Marija,kaip grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedryte1 @ 2008 10 28, 11:07)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  nu čia tai super ideja su tais naktinukais niekad nebuciau pagalvojusi as tai vasarai galvojau megst tokia kairarascia suknyte tai zadejau nest pas siuveja kad ka pasiutu o dabar nubeksiu i turgeli i problemos kaip nebier  assa.gif  assa.gif  assa.gif

Jausčiausi tikra gudruolė po tiek džiugių žinučių lotuliukas.gif , deja, idėja ne mano. Bet smagu, kad kažką užvedžiau ant kelio thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(bielra @ 2008 10 28, 15:37)
Iki mano suknelės pabaigos liko 1 rankovė.., na kad kas kokį spyrį į minkštąją  biggrin.gif , gal greičiau pabaigčiau, a?  g.gif

O aš mezgu abi rankoves iš karto- išvengiu tinginio priepuolių, kai jau tik žingsnelis iki pabaigos ir nereikia žiūrėt, kur uždėjau akis, galvutės nuleidimas vienu kartu greičiau. Žodžiu, mano galva taip geriau. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiske @ 2008 10 29, 21:34)
Sveikos darbstuoleles, prisistatau ir as su savo kukliu darbeliu, visa menesi knurpiau... user posted image

na jau tikra kuklutė- nuostabi suknelytė thumbup.gif
Atsakyti