Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

Tiske nuostabiai nuostabu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 10 30, 09:50)
Tiske, suknele labai grazi, tik gaila, kad neleidzia is arti paziuret....

Vakar pasimatavau namie ta apatinuka, tai isvados - ilgis puikus - auksciau keliu, per klubus l. gerai, vos vos laisvokas, bet taip ir turi but, nes jei bus aptemptas, tai lips i virsu. Bet per krutine tai ojojoj - viskas kabo!... sad.gif Nu neturiu as ten ka det, nors tu ka! smile.gif Sakau, gal reikes siek tiek iimt, truputi padailint?.. kai tokia kaina (10 lt) , tai jokiu pretenziju  biggrin.gif  O dydis parasytas 46. Tai gal cia nuo lietuvisku atemus 10 ir gautusi musu iprasti dydziai (36-38) ?

uzsienietiskas 36 atitinka lietuviska 42, tai tu gerokai per dideli nusipirkai jei jau nesioji 36-38
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 10 30, 10:50)
Tiske, suknele labai grazi, tik gaila, kad neleidzia is arti paziuret....

Vakar pasimatavau namie ta apatinuka, tai isvados - ilgis puikus - auksciau keliu, per klubus l. gerai, vos vos laisvokas, bet taip ir turi but, nes jei bus aptemptas, tai lips i virsu. Bet per krutine tai ojojoj - viskas kabo!... sad.gif Nu neturiu as ten ka det, nors tu ka! smile.gif Sakau, gal reikes siek tiek iimt, truputi padailint?.. kai tokia kaina (10 lt) , tai jokiu pretenziju  biggrin.gif  O dydis parasytas 46. Tai gal cia nuo lietuvisku atemus 10 ir gautusi musu iprasti dydziai (36-38) ?

taigi čia tarybiniai dydžiai, arba kitaip: rusiški. 46 - tai 40 europietiškasis. tai gal tau jis didokas?, jei nešioji 36-38...
Atsakyti
Sveikos, nelabai zinau kaip cia jums is arciau ja parodyt, bandysiu...

Gal kas ketinat nerti suknele, pasiskaiciau, kad yra kartu nerenciu - tai pagalvojau, kad visai smagu butu kartu... thumbup.gif tik as letaeige, tai nezinau, ar tiksiu i poras kam... blush2.gif

user posted image

Kaip jus talpinat nuotraukas?
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2008 10 29, 21:34)
Sveikos darbstuoleles, prisistatau ir as su savo kukliu darbeliu, visa menesi knurpiau... user posted image


4u.gif labai grazi suknute thumbup.gif
Atsakyti
taigi ir sakau, kad virsutine dalis kabo kabejimo busenoj, reikes siek tiek isiuti. Bet nelabai suprantu, jei per uzupakali butu siauriau, tai kaip nesiot? As taip buvau apsirikus su pasijoniu, pirkau tik tik, galvojau bus labai gerai prie siauro megzto sijono, bet negaliu nesiot - sulipa rinkemis... kai siuna pasijoni siuveja is pamusalinio audinio, tai daro kaip tik kiek reikia ir viskas puikiai nesiojasi, bet su tais apatinukais mano kitokia patirtis cool.gif
Atsakyti
Labai graži suknutė thumbup.gif Aš tokiu rašteliu sijoną narpliojau, tik akių buvau neapskaičiavus- per platų pasidariau, teko išardyt.
QUOTE(Tiske @ 2008 10 30, 09:51)
Kaip jus talpinat nuotraukas?

Aš keliu per www.keep4u.ru. Į tekstą kelk arba antrą, arba trečią nuo viršaus eilutę smile.gif

Dėl kombinukų Kaune- netyčia radau nailoninę baltą suknelę, kaina 10 lt su trupučiu thumbup.gif Neries 16 arba Šarkuvos 13 A - lietuviškos prekės ne Lietuvos rinkai. Šiaip, ten mamos man užrodė parduotuvę pigių trikotažinių rūbų vaikam ir ne tik. O radau tokį 'deficitą' thumbup.gif Jos gaunasi aukščiau kelių, va po šituo sijonu užsidėjus esu (nešioju L dydį, bet ėmiau M, kad būtų aptemta)
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2008 10 30, 10:51)


Labai jau grazi suknute, saunuole, o jei ji pirma - tai isvis nerealu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 30, 10:38)
niu va, dienelę neužsukau, ir tokio grožio iš arčiau nebematau verysad.gif bet kiek matau iš tolo, tai grožis wub.gif  wub.gif labai labai

apie apatinukus Kauno gamybos: mano šitam užsienyje (Karaliaučiuj) jų irgi pasirodo yra. buvau užtikus vienoj tarybinio tipo parduotuvytėj, tik tada tai dideli labai buvo. dabar man priminėt, reiks nulėkt pažiūrėt. tik kaip jums su ilgiu? man jie pasirodė ilgoki, gal dėl to kad dydžio didelio g.gif 

o vakar buvau nuvykusi iki Marijampolės, tai kiek visokių siūlų Maximoj:bigsmile: ir vilnonių ir ne visai, ir spalvyčių gražių. gal kainos kiek didokos, bet visų neišnagrinėjau, gal ten metrų daugiau. tik kad neturiu jokio plano tiems siūlams, tai ir nepirkau, dabar gailiuosi. gi siūlai negenda! žadu kitą savaitę būti Vilniuje, kaži ten yra?

o aš žinau kur geriau Marėj siūlų ieškot. maximų nėr ką lygint. vakar dar du taškus sužinojau kur siūlų galima nusipirkt.
Papildyta:
QUOTE(Tiske @ 2008 10 30, 11:51)
Sveikos, nelabai zinau kaip cia jums is arciau ja parodyt, bandysiu...

Gal kas ketinat nerti suknele, pasiskaiciau, kad yra kartu nerenciu - tai pagalvojau, kad visai smagu butu kartu...  thumbup.gif  tik as letaeige, tai nezinau, ar tiksiu i poras kam...  blush2.gif

user posted image

Kaip jus talpinat nuotraukas?

galim jungtis drauge. aš irgi neskubu nerti. siūlų turiu, modeliui neišranki tai galim nert kažką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 30 spalio 2008 - 11:27
QUOTE(meskute231 @ 2008 10 30, 13:31)
o aš žinau kur geriau Marėj siūlų ieškot. maximų nėr ką lygint. vakar dar du taškus sužinojau kur siūlų galima nusipirkt.

na tai kodėl gi nepasidalinus tais taškiukais mirksiukas.gif aš dažnai būnu ten, gal praverstų. apskritai tai norėjau konkrečiai apie Maximą parašyti, o ne apie būtent Marijampolę

o čia truputuką paprastukų sukneliukų jums 4u.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
Papildyta:
o čia man patiko apdaila
rankovės
user posted image

ir nugara
user posted image
va čia visas žurnalas
http://picasaweb.goo...ey=htUgmxxZQjM#
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 30 spalio 2008 - 11:50
[quote=katuks,2008 10 30, 13:42]
na tai kodėl gi nepasidalinus tais taškiukais mirksiukas.gif aš dažnai būnu ten, gal praverstų. apskritai tai norėjau konkrečiai apie Maximą parašyti, o ne apie būtent Marijampolę

tai aš taip ir supratau kad apie Maximą nes pajutau pastarosiom dviem savaitėm kad ten su siūlais sujudimas ir kai parašei tai taip ir matau apie kurios siūlus kalbi. na iki šiol marijampolėj žinojau tik vernito parduotuvėlę, gulbę, ir netoli sūduvos stadiono prie sankryžos daugiabučiame name siūlų parduotuvė "siūlai". vakar sužinojau kad važiuojant nuo minėtos sankryžos pravažiavus mentyną yra raudonų plytų namukas su metaliniais laiptais į antrą aukštą, vienos durys dėvėti rūbai kitos siūlų parduotuvė. kita parduotuvėlė yra jaunimo gatvėj prie "viskas už eurą" parduotuvės, ten dar yra pieno žvaigždės ir du gaideliai, čia toks kaip orientyras. šitoj antroj tai dar nebuvau
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 30, 12:47)

ot grozis paprastume
nu sita tai labai labai man wub.gif
Atsakyti