Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 19, 17:01)
Nu ne suknele, bet labai jau knieti pasigirti jums, o jei pailginus, tai ir puiki suknute gausis smile.gif
user posted image


Labai gražu! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 19, 18:01)
Nu ne suknele, bet labai jau knieti pasigirti jums, o jei pailginus, tai ir puiki suknute gausis smile.gif
user posted image

wub.gif as apakus blink.gif blink.gif kankinuosi kol kas su mocheriukes rastais ir kai pamaciau sita grozi, tai pagalvojau, kad jau anksciau atejus mintis buvo nebloga - reikia prailginti sita tunika ir bus superine suknute blink.gif blink.gif neturiu zodziu. Jei zinociau kad man taip graziai gausis tai iskart pradeciau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 19 spalio 2008 - 18:54
Fasolkosmama, nereali tunika. O tą apačios raščiuką ar būtų galima gauti, na tą, kur su skylėm. Bet ir tempai jūsų visų. Aš savo suknę dryžuotąją gal kokioj 20-toj temoj parodysiu smile.gif
Atsakyti
Naiste 777 , apacios rastelis yra sitas
user posted image

Aciu visoms uz ivertinima, ir uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 10 19, 18:45)
sveikos, per sia savaitele sugebejau numegzti suknelei nugara http://public.fotki....i/spa54038.html  ax.gif  kas idomiausia, sunaudojau nepilna kamuoliuka siulu  doh.gif  thumbup.gif  sukneles ilgis 90 cm, dydis apie 38  ax.gif  super siulai  thumbup.gif

Su tokiais siūlais aš "dryžinuos" smile.gif tik ne suknelę, (tai vadinas galiu ilgesnį megzt ) smile.gif
Papildyta:
FasolkosMama super ! thumbup.gif
Atsakyti
Buvau Savanorių pr. Vilniuje siūlų parduotuvėj, kainos doh.gif vaikiškų po 2 lt net yra thumbup.gif truputį apsiprekinau siūlais, teko slapčia partempti į namus hihihi.gif tik va laiko nėra, dar vis narplioju romantiškąją, o dar siuvinėjimas užkabino doh.gif draugų laukia šeimynos padidėjimas, siuvinėju metriką, nzn kaip gausis blush2.gif ryt gal baigsiu suknutės nugarytę rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, esu naujokė jūsų temoj smile.gif Peržiūrėjau temas, skaičiau ne vieną vakarą ir ne vieną temelę. Kokie nuostabūs jūsų mezginiai wub.gif wub.gif wub.gif
Pati virbalus esu laikiusi prieš gerą dešimtmetį doh.gif Pamačiau tokias nuostabias suknutes ir ne tik, ir nutariau ir aš pradėt ką nors megzti biggrin.gif

Labai domina: kuri iš jūsų jau pradėjot megzti tą taip linksmai pavadintą NUODĖMINGĄJĄ gražuolę? Ar labai sunkiai įveikiamas tas raštas rolleyes.gif taip domina smile.gif
Atsakyti
Ačiū FasolkosMama 4u.gif Bandysiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 19 spalio 2008 - 21:12
QUOTE(Amade @ 2008 10 19, 19:16)
siulai ASTRAL 75% vilna, 25% poliamidas, 100 gr 440 m. Ir to 100 g kamuoliuko uzteko vienai sukneles pusei ir dar liko  thumbup.gif pirkau Urme raudonam pasza, ir mokejau uz 1 kamuoliuka 12 Lt. Tai suknele manau kad is 3-3,5 kamuoliuko numegsiu  thumbup.gif


as kaip tik juos apziurinjau, idomu kaip mezgasi kaip nesiojasi g.gif suviliojo metrazas.

user posted image

O ir kaina gera
Papildyta:
FasolkosMama, tunikos grozis neispasakytas, kaip ir visi Tavo darbeliai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 10 19, 22:12)
Ačiū  FasolkosMama 4u.gif  Bandysiu

ouj dabar pati perziurejau ka ten idejau tai pamaciau kad labai prasta kokybe gavosi,
biski paaiskinsiu ta rasta jei niekas nesupyks...
ten kur matosi "O" zenkliukai tai ten uzmetimai paprasti
o ten kur virs "U" zenkliuku matosi "Q" tai vadinasi, kad visi neismegzti uzmetimai yra ant virbalo ir jie ismezgami "suimami visi uzmetimai", jei visai neiskaitoma pasirodys schema rasykit, bandysiu kaip nors geresnes kokybes pav ieskot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 19, 22:18)
as kaip tik juos apziurinjau, idomu kaip mezgasi kaip nesiojasi g.gif  suviliojo metrazas.

user posted image

O ir kaina gera
Papildyta:
FasolkosMama, tunikos grozis neispasakytas, kaip ir visi Tavo darbeliai  thumbup.gif  thumbup.gif


as taip pat tokius pacius ir ten pat nuziurejau bigsmile.gif dar ta alyvine patiko spalva. o kokio storio virbalais mezgat ta suknele?itariu labai plonas siulas kad toks metrazas g.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 19, 22:26)
ouj dabar pati perziurejau ka ten idejau tai pamaciau kad labai prasta kokybe gavosi, 
biski paaiskinsiu ta rasta jei niekas nesupyks...
ten kur matosi "O" zenkliukai tai ten uzmetimai paprasti
o ten kur virs "U" zenkliuku matosi "Q" tai vadinasi, kad visi neismegzti uzmetimai yra ant virbalo ir jie ismezgami "suimami visi uzmetimai", jei visai neiskaitoma pasirodys schema rasykit, bandysiu kaip nors geresnes kokybes pav ieskot  ax.gif


as irgi pabandziau atsispausdinti sita rasteli, tai labai ne kaip matosi sad.gif jei nesunku butu geresne kokybe rasti manau ne viena butu dekinga wink.gif blush2.gif
Atsakyti