Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(Tiske @ 2008 10 29, 20:34)
Sveikos darbstuoleles, prisistatau ir as su savo kukliu darbeliu, visa menesi knurpiau... user posted image


na vai cia tai bent! cia as narsau po foruma, ieskau draugiu i mezgima, o zmogus eme ir padare super duper darba thumbup.gif nu grazu ir originalu tai maziausiai - nera zodziu apibudinti sio debiuto sekmei thumbup.gif wub.gif wub.gif
einu megzti wink.gif unsure.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 29 spalio 2008 - 21:20
QUOTE(Tiske @ 2008 10 29, 20:34)
Sveikos darbstuoleles, prisistatau ir as su savo kukliu darbeliu, visa menesi knurpiau... user posted image

labai labai wub.gif

as baigiau savo juoduke, kada asidemonstuosiu nezinau, kada "figura"leis ax.gif saip dziuta dabar , reikia pamusalo ir manekenes.labai manji, paprasta tokia, tik reikia pasiekt kol galesiu apsivulkt. ot kur tikslas blush2.gif
Atsakyti
Kaip jums gerai, jūs mezgat, o aš varvinu seilę... verysad.gif vienas dėdė labai jau gerai pagalando peilius, susipjausčiau visus pirštus, vos rašyt klaviatūra galiu...skauda... verysad.gif verysad.gif verysad.gif apie mezgimą net kalbos nėra schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif savaitėlę pailsėsiu verysad.gif

O jūs gal nebekraukit tų grožybių doh.gif nagai niežti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tiske,nuostabi suknyte 4u.gif
Atsakyti
Tiske, super suknelė mirksiukas.gif
O aš ateinu pasiguosti.. Prikabinau vieną rankovę ir kažkas negerai.., tada pernėriau aš ją, tai rankovė normaliai gavosi, o prisiuvus vėl nekas.. doh.gif Na tai dabar išardžiau priekį ir bandau koreguot.., kažkaip nesiseka man su ta suknele.. tiksliau su rankovėmis.. O tiek nebedaug liko.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 30 spalio 2008 - 08:11
Tiske, verta buvo mėnesį žaliuoti dėl tokio grožio thumbup.gif
bielra, console.gif Kaip sunku su tais ardymais - prisitaikymais...
Atsakyti
Tiske, prie visu merginu graziu apibudinimu dar prideciau tiesiog GAIVU. wub.gif wub.gif wub.gif nuostabu...
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2008 10 29, 22:03)
aciu mergytes, cia mano pirma suknyte.. Jus cia tokiu groziu primezge, kad man tik sleptis...

http://www.ipix.lt/desc/52883115/ cia is arti, bet ant pakabos, tai ne toks vaizdas..

Galvoju dabar nert suknele, gruodi turiesim proga, auksines vestuves, butu visai smagu pasipuost kaip nors originaliai...

niu va, dienelę neužsukau, ir tokio grožio iš arčiau nebematau verysad.gif bet kiek matau iš tolo, tai grožis wub.gif wub.gif labai labai

apie apatinukus Kauno gamybos: mano šitam užsienyje (Karaliaučiuj) jų irgi pasirodo yra. buvau užtikus vienoj tarybinio tipo parduotuvytėj, tik tada tai dideli labai buvo. dabar man priminėt, reiks nulėkt pažiūrėt. tik kaip jums su ilgiu? man jie pasirodė ilgoki, gal dėl to kad dydžio didelio g.gif

o vakar buvau nuvykusi iki Marijampolės, tai kiek visokių siūlų Maximoj:bigsmile: ir vilnonių ir ne visai, ir spalvyčių gražių. gal kainos kiek didokos, bet visų neišnagrinėjau, gal ten metrų daugiau. tik kad neturiu jokio plano tiems siūlams, tai ir nepirkau, dabar gailiuosi. gi siūlai negenda! žadu kitą savaitę būti Vilniuje, kaži ten yra?
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 30, 09:38)
niu va, dienelę neužsukau, ir tokio grožio iš arčiau nebematau verysad.gif bet kiek matau iš tolo, tai grožis wub.gif  wub.gif labai labai

o vakar buvau nuvykusi iki Marijampolės, tai kiek visokių siūlų Maximoj:bigsmile: ir vilnonių ir ne visai, ir spalvyčių gražių. gal kainos kiek didokos, bet visų neišnagrinėjau, gal ten metrų daugiau. tik kad neturiu jokio plano tiems siūlams, tai ir nepirkau, dabar gailiuosi. gi siūlai negenda! žadu kitą savaitę būti Vilniuje, kaži ten yra?

ir as nematau is arciau sad.gif
jooo as vakar maksimoj uztikau kur siulai suslepti, sukrauti visai ne ten kur paprastai siulai buna
kainos gal ir didokos, bet kokybe irgi neprasta, as prisipirkau geltonos rusiskos vilnos maisytos su ozku vilna
svelnumeeelis nu kaip angora triusine bigsmile.gif
Atsakyti
Tiske, suknele labai grazi, tik gaila, kad neleidzia is arti paziuret....

Vakar pasimatavau namie ta apatinuka, tai isvados - ilgis puikus - auksciau keliu, per klubus l. gerai, vos vos laisvokas, bet taip ir turi but, nes jei bus aptemptas, tai lips i virsu. Bet per krutine tai ojojoj - viskas kabo!... sad.gif Nu neturiu as ten ka det, nors tu ka! smile.gif Sakau, gal reikes siek tiek iimt, truputi padailint?.. kai tokia kaina (10 lt) , tai jokiu pretenziju biggrin.gif O dydis parasytas 46. Tai gal cia nuo lietuvisku atemus 10 ir gautusi musu iprasti dydziai (36-38) ?
Atsakyti
Tiske, labai miela suknelė thumbup.gif
Bielra, nenuleisk rankų, turi juk tikslą - pasipuošti suknele kitą trečiadienį mirksiukas.gif

aš savo mocherinės numezgiau priekį ir nugarą, dabar surinkusi ties liemeniu akis bandysiu sijoną daryti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eferika: 30 spalio 2008 - 08:54
QUOTE(Mate @ 2008 10 30, 08:50)
Tiske, suknele labai grazi, tik gaila, kad neleidzia is arti paziuret....

Vakar pasimatavau namie ta apatinuka, tai isvados - ilgis puikus - auksciau keliu, per klubus l. gerai, vos vos laisvokas, bet taip ir turi but, nes jei bus aptemptas, tai lips i virsu. Bet per krutine tai ojojoj - viskas kabo!... sad.gif Nu neturiu as ten ka det, nors tu ka! smile.gif Sakau, gal reikes siek tiek iimt, truputi padailint?.. kai tokia kaina (10 lt) , tai jokiu pretenziju   biggrin.gif  O dydis parasytas 46. Tai gal cia nuo lietuvisku atemus 10 ir gautusi musu iprasti dydziai (36-38) ?


Kiek atsimenu, tai prie užsienietiškų pridedam 6 ir gaunam lietuvišką dydį.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 30 spalio 2008 - 08:54