Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(eferika @ 2008 10 29, 09:05)
žuvelės mezgėjos, prisijungiu ir aš prie jūsų su mocherinės mezgimu  4u.gif
tik aš pradėjau nuo viršutinės dalies. čia turėtų gautis turbūt greičiausiai numegztas mano mezginys, nes pradėjau prieš savaitę, o noriu pasipuošti jau lapkričio 14 d.  blink.gif  biggrin.gif jeigu tik neperdegsiu ir gausis man sijoną išmegzti, tai turėčiau spėti su dabartiniais tempais  ax.gif

kaip smagu ax.gif jau gausis tokia gera konkurencija mirksiukas.gif ir azartas gal suims greiciau ir man pasibaigti smile.gif nors oi dar kaip toooli ta pabaiga sad.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 28, 17:38)
Mano svajonese sita suknute jau irgi ilga laika, tik va svarstau is kur tokia figura prie tos sukneles gauti  g.gif  g.gif  g.gif

I veidrodi prasom pasiziuret atidziau 4u.gif

QUOTE(netikėtai @ 2008 10 28, 18:03)
O figūrą kokią jau turiu,tokią turiu ax.gif Kai labai reikia pabūnu pilvą įtraukus lotuliukas.gif

MALADIEC !!! Gerbiu uz tokias mintis 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.Emiausi galutinai sutvarkyti merginos juodai balta dryziuke,nes tiek pradejau stvarstytis ir vieno mezginio ir kito jau kaip sako siuo kartu neapziojau biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, naujausia info sukneliautojoms!
Siandien per pietus nulekiau i Kalvariju turgu (cia pro sali, begant kitur), ir nusipirkau viskozini juoda apatinuka (kombinukas dar kitaip vadinamas smile.gif)uz 10 lt (net deretis kazkaip noro nebuvo smile.gif). Buvo visokiu spalvu (vysninis, toks labiau i bordo, zydras, kuno spalvos, baltas) ir visokiu dydziu, o kai paklausiau ar turit tamsiai melyna (nes tokia suknele turetu but netrukus pradeta nert), tai atsake, kad kita savaite tures daugiau, gal bus ir t.melynu.
Tai va. ax.gif
Papildyta:
dar nepaminejau, kad tai Kauno gamybos
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 10 29, 17:06)
Mergaites, naujausia info sukneliautojoms!
Siandien per pietus nulekiau i Kalvariju turgu (cia pro sali, begant kitur), ir nusipirkau viskozini juoda apatinuka (kombinukas dar kitaip vadinamas  smile.gif)uz 10 lt (net deretis kazkaip noro nebuvo smile.gif). Buvo visokiu spalvu (vysninis, toks labiau i bordo, zydras, kuno spalvos, baltas) ir visokiu dydziu, o kai paklausiau ar turit tamsiai melyna (nes tokia suknele turetu but netrukus pradeta nert), tai atsake, kad kita savaite tures daugiau, gal bus ir t.melynu.
Tai va.  ax.gif
Papildyta:
dar nepaminejau, kad tai Kauno gamybos


aa zinau kur ryt per pietus leksiu
kurioj ten vietoj tiksliau?
aciu uz tokia gera info
Atsakyti
na kaip cia ta vieta apibudinti?... g.gif Siaip tai ta moteriskute be vietos, t.y. neturi prekystalio, bet as ja ne viena kart kazkur apie ta vieta vis matau, matyt, ji ten ir stovi, tie apatinukai ant pakabos sukabinti. Jei eisi pro centrini iejima ir praeisi prekystalius kur baltaruses (ir ne tik) stovi su baltarusisku trikotazu (netoli darzoviu), tai tiesiai ir turetu but kazkur ta moteriske. Is kart desinej jau prasideda palapines su drabuziais, apat.trikotazu ir t.t
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 10 29, 17:17)
na kaip cia ta vieta apibudinti?...  g.gif  Siaip tai ta moteriskute be vietos, t.y. neturi prekystalio, bet as ja ne viena kart kazkur apie ta vieta vis matau, matyt, ji ten ir stovi, tie apatinukai ant pakabos sukabinti. Jei eisi pro centrini iejima ir praeisi prekystalius kur baltaruses (ir ne tik) stovi su baltarusisku trikotazu (netoli darzoviu), tai tiesiai ir turetu but kazkur ta moteriske. Is kart desinej jau prasideda palapines su drabuziais, apat.trikotazu ir t.t

aciu meginsim ieskot
o kaip ten su dydziais kazi?
man paprastai visi lietuviski dydziai netinka g.gif
Atsakyti
As siaip nesioju 36 -38 dydi, tai buvo. Tik ten kazkokie kitokie rasomi, dabar nepamenu, gal 42? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 10 29, 16:17)
na kaip cia ta vieta apibudinti?...  g.gif  Siaip tai ta moteriskute be vietos, t.y. neturi prekystalio, bet as ja ne viena kart kazkur apie ta vieta vis matau, matyt, ji ten ir stovi, tie apatinukai ant pakabos sukabinti. Jei eisi pro centrini iejima ir praeisi prekystalius kur baltaruses (ir ne tik) stovi su baltarusisku trikotazu (netoli darzoviu), tai tiesiai ir turetu but kazkur ta moteriske. Is kart desinej jau prasideda palapines su drabuziais, apat.trikotazu ir t.t

prasau kita kart pasiklaust, kur kaune ju yra jei ten kauno gamybos. aciu biggrin.gif
Atsakyti
Galu gale dukros suknute sutvarkiau ir isploviau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 29, 17:38)
prasau kita kart pasiklaust, kur kaune ju yra jei ten kauno gamybos. aciu  biggrin.gif

butinai butinai nes labai aktualu
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 10 29, 17:34)
As siaip nesioju 36 -38 dydi, tai buvo. Tik ten kazkokie kitokie rasomi, dabar nepamenu, gal 42? smile.gif

nu jei yra tai rasiu nes ir as nesioju ta pati 4u.gif
aciu dar karta
Atsakyti