Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(Mergele @ 2008 10 28, 10:37)
O tai gal tu turi visa aprasyma sitos sukneles? nes as tai tik is paveiksliuku viska mezgu, uztat s...ir gaunasi blush2.gif Gal galetum ikelti cia arba man i AZ parasyti?
Dekui 4u.gif


Pas rusaites radau vidurio tokią schemą. Jos mano, kad vidurys mezgasi tiesiai, o šonai koriukų raštu atskirai ir paskui susiūnama.
Man gaunasi taip:
Tik jaučiu, kad liks tik sijonas, nes siūlų mažokai nusipirkau, o dabar jau tokių nerandu doh.gif
user posted image user posted image

Rusaitės mezga ją čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sniege26: 28 spalio 2008 - 16:52
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 28, 17:38)
Mano svajonese sita suknute jau irgi ilga laika, tik va svarstau is kur tokia figura prie tos sukneles gauti  g.gif  g.gif  g.gif
Na man rupestis del figuros atkrenta-ugis 164,svoris 50kg biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 28, 17:36)
Mano mintyse va kasuser posted image

Ojojoj bigsmile.gif Jau aš dėl šitos irgi svaigstu-bet vis neprisikasu lotuliukas.gif Aš ją matau raudoną wub.gif O figūrą kokią jau turiu,tokią turiu ax.gif Kai labai reikia pabūnu pilvą įtraukus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 28, 12:06)



Uj KOKIA kavaaa

QUOTE(AveM @ 2008 10 28, 17:15)
Mes ir valgom ir miegam ir mezgam,ka tik vyras rado uzmigusia su mezginiu rankoj biggrin.gif


mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi, prisidėčiau aš čia prie kiekvienos suknelės. Tik va, laiko nėra schmoll.gif Pabaigiau aš taip vadinamą "Langorijos" liemenę, tai kibsiu toliau į savo dryžiukus. Juk visos liepė į suknelę paversti biggrin.gif Jinai man vėl pradeda patikti ir kad greičiau būtų reikia terminą nusistatyti, na, sakykim, iki Kalėdų. Ot tai kad greitai biggrin.gif Ir jau labai labai pradedu moherinės norėti, niu labai labai. Šiandien pagavau save link siūlų parduotuvės beeinančią moheros pirkti. Bet, sakau, palauk, pabaik ką turi, tada galėsi. Tai taip ir grįžau be moheros..........Na, va jau ir su savim pasikalbu, oi, einu megzti
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 28, 17:38)
Mano svajonese sita suknute jau irgi ilga laika, tik va svarstau is kur tokia figura prie tos sukneles gauti  g.gif  g.gif  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai kad turi - kur dar reikia iekoti??? unsure.gif


man irigi spirkit i minkstaja, nes liko mano sokoladines mocheriukes sijono kelios eiles, bet reikalai reikalai reikalai.... gal reikia ir man pradet ir nevalgyti ir neiegot, tai tada ir sukneles greitai kepsis ir tokios figuros nereikes ieskoti toli biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 28 spalio 2008 - 21:45

Viliuteee, AveM - lenkiu galvą prieš tokį grožį wub.gif

Aruna, patikėk, aš irgi ne silkė, o greičiau koks riebus karpis, bet sakau, imsiu ir pabandysiu... o gal visai ir gražiai atrodys smile.gif Jei pilvas per daug matysis - užsidėsiu kokį korsetą lotuliukas.gif

QUOTE(Aruna @ 2008 10 28, 08:45)
Viliute - super.  lotuliukas.gif

As irgi inikau i suknele, bet kazko pradejo blogos mintys i galva listi, kad nekaip galiu su ja atrodyti. Kadangi silkes figura nepasizymiu, tai ir kankinuosi  biggrin.gif


Puiki mintis thumbup.gif Nes jau audžiau mintį, ką reikės po apačia dėtis...

QUOTE(giedryte1 @ 2008 10 28, 10:07)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  nu čia tai super ideja su tais naktinukais niekad nebuciau pagalvojusi as tai vasarai galvojau megst tokia kairarascia suknyte tai zadejau nest pas siuveja kad ka pasiutu o dabar nubeksiu i turgeli i problemos kaip nebier  assa.gif  assa.gif  assa.gif


Eik tu sau, kokia šaunuolė esi smile.gif O aš jau spėjau išardyti ir iš naujo mezgu - nepatiko man kažkodėl tas pasirinktas raštas...
Tai lauksiu pasirodant su nauju kūrinuku wink.gif

QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 28, 22:39)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tai kad turi - kur dar reikia iekoti???  unsure.gif
man irigi spirkit i minkstaja, nes liko mano sokoladines mocheriukes sijono kelios eiles, bet reikalai reikalai reikalai.... gal reikia ir man pradet ir nevalgyti ir neiegot, tai tada ir sukneles greitai kepsis ir tokios figures nereikes ieskoti toli biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 10 28, 22:45)
Eik tu sau, kokia šaunuolė esi smile.gif O aš jau spėjau išardyti ir iš naujo mezgu - nepatiko man kažkodėl tas pasirinktas raštas...
Tai lauksiu pasirodant su nauju kūrinuku wink.gif

tai kad toli dar tas pasirodymas, nes tiksijonas i pabaiga... o kur dar visas virsus... unsure.gif
Atsakyti
As irgi ant saves supykau,pradetos ir nebaigtos trys suknutes,svajonese ta su rombukais,bet grieztai pasakiau sau ,pabaigiu ka pradejusi tik tada imsiu nauja darba. blush2.gif
Papildyta:
Jau kaip pakele man nuotaika palyginimas,silkes ir riebaus karpio.Tiek juokiausi biggrin.gif
Papildyta:
Aciu uz pagirimus,priduoda azarto tolimesniems darbams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2008 10 28, 09:00)
Aruna, mezgam kartu, ir nemetam  mirksiukas.gif aš irgi įnikau į vieną tokią, bet noriu ir viskas  doh.gif  biggrin.gif nzn kaip su ja baigsis, bet noriu  bigsmile.gif  lotuliukas.gif jau turiu 5 cm  lotuliukas.gif

Bandom, Tomiene. Vakar susiuvau lengvai sijona paziuret kaip ten atrodo. Na, lyg tai pusė bėdos. ax.gif Tai gal jau ir pavarysiu toliau. Bet, tomiene, ziurek, palaikyk mane, o ne miegok, kaip paveiksliukine bezdzione biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
Oi, Zuvele, na ir nuotaika pakelei is pat ryto.

Geros ir mezgingos dienos jums visoms
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 28, 23:17)
tai kad toli dar tas pasirodymas, nes tiksijonas i pabaiga... o kur dar visas virsus... unsure.gif


žuvelės mezgėjos, prisijungiu ir aš prie jūsų su mocherinės mezgimu 4u.gif
tik aš pradėjau nuo viršutinės dalies. čia turėtų gautis turbūt greičiausiai numegztas mano mezginys, nes pradėjau prieš savaitę, o noriu pasipuošti jau lapkričio 14 d. blink.gif biggrin.gif jeigu tik neperdegsiu ir gausis man sijoną išmegzti, tai turėčiau spėti su dabartiniais tempais ax.gif
Atsakyti
man kazko neinasi ruda pilkoji
turiu itarima kad siulas per lengvas
ir dar turiu itarima kad nelimpa vaselis man saltuoju metu laikui, taigi isisukau i mohera..nurezgiau sali, baigineju megztuka ir brandinu minti apie moherine suknyte....bet labai dar nedrasi ta mintis rolleyes.gif
Atsakyti