Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(bielra @ 2008 10 28, 14:37)
Iki mano suknelės pabaigos liko 1 rankovė.., na kad kas kokį spyrį į minkštąją  biggrin.gif , gal greičiau pabaigčiau, a?  g.gif


ghm, as paprastai mezgu ant 1virbalo iskart abi rankoves, pabandykite gal ir Jums toks monas tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2008 10 28, 14:01)
ghm, as paprastai mezgu ant 1virbalo iskart abi rankoves, pabandykite gal ir Jums toks monas tiks mirksiukas.gif


Tai kad aš nemezgu, o neriu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 10 27, 17:01)
nemanau,,kad taip bus gerai,nebent,jei suknelė nelabai plati ir siaurinsit nuo klubų.

čia mano vienas paskutinių darbelių

user posted image

user posted image

Gražu
idomu kiek tokiai suknei reikia siulu, jai nepaslaptis gramais
Atsakyti
A,cia nerimas,nes mezgu rankoves tai irgi abi kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 10 28, 15:08)
Gražu
idomu kiek tokiai suknei reikia siulu, jai nepaslaptis gramais



man prireikė 650,jei būtų kiek storesni,būtų geriau ir reiktų aišku jau kokių 800 ,
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 10 28, 16:04)
man prireikė 650,jei būtų kiek storesni,būtų geriau ir reiktų aišku jau kokių 800 ,

o jai nepaslaptis koks dydis cia
o ir nuo dyzio siulu kiekis priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 10 28, 16:28)
o jai nepaslaptis koks dydis cia
o ir nuo dyzio siulu kiekis priklauso g.gif

na žinoma bigsmile.gif kur 34 ir kur 46 dydžiai rolleyes.gif kur liemuo 60, o kur 80 unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,mergaitės 4u.gif
Na ir tempai pas jus doh.gif tikrai matyt nemiegat,nevalgot,tik mezgat,nes tiek grožio pridėta doh.gif
Aš praeitą savaitę savo dryžiukės nugarą sudryžiavau iki pažastų, pasimatavau šeštadienį vakare ir nusprendžiau,kad vis tik per siaura ji man ir išardžiau doh.gif Tai dabar depresuoju,vakar tik kokia 10 cm numezgiau verysad.gif Kitom Kalėdom gal ir turėsiu suknelę,bet tada turbūt dryžiai bus nebemadingi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes ir valgom ir miegam ir mezgam,ka tik vyras rado uzmigusia su mezginiu rankoj biggrin.gif
Atsakyti
Na sukneliu profesionales patarkit man.
Noriu sios sukneles
user posted image

Nezinau kokiais siulais geriausia megzti ir kokiais virbalais? Ar cia mezgama ratu tais ant sniuro virbalais? Oi kaip busiu dekinga, jei patartumet. Gal kas jungtis nori kartu megzti sia suknele? Gal pas rusaites matete kas mezga panasia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovesa: 28 spalio 2008 - 16:29
Mano mintyse va kasuser posted image
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 28, 16:36)
Mano mintyse va kas


Mano svajonese sita suknute jau irgi ilga laika, tik va svarstau is kur tokia figura prie tos sukneles gauti g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 28 spalio 2008 - 16:39