Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

mačiau kažkada neseniai "Marks and Spenser" apatinio trikotažo skyriuje pasuknių ir pasijonių - juodų, baltų ir kūno spalvos. tokia miela švelni medžiagytė, ir ilgis/plotis normalus, ne kaip naktinių. bet va kainos tai biški doh.gif pasijonis bene 80 lt, pasuknė - 90-100 lt. nebent turint kelias sukneles, prie kuių tinka ta pati pasuknė, ir apsimokėtų pirkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2008 10 28, 10:38)
mačiau kažkada neseniai "Marks and Spenser" apatinio trikotažo skyriuje pasuknių ir pasijonių - juodų, baltų ir kūno spalvos. tokia miela švelni medžiagytė, ir ilgis/plotis normalus, ne kaip naktinių. bet va kainos tai biški  doh.gif pasijonis bene 80 lt, pasuknė - 90-100 lt. nebent turint kelias sukneles, prie kuių tinka ta pati pasuknė, ir apsimokėtų  pirkti  unsure.gif

Na bet gal tikrai verta turgui paiesok o jei perdidele taigi galima susisiaurint good.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2008 10 28, 09:34)
toli ieškot nereikia, tiesiog turguj  bigsmile.gif paprastučiai, igūs, be nėrinių thumbup.gif parduotuėse tokių nebūna - nebemadinga ir per pigu  lotuliukas.gif o mums kaip tik  thumbup.gif

nesu macius pvz kalvariju turguj savo dydzio normaliu naktinuku, tikrai ieskojau vasara g.gif
gal ne ten ieskau?

QUOTE(katuks @ 2008 10 28, 10:19)
. radau vieną, raudoną,  paėmiau o dabar nežinau kokia spalva tiktų g.gif

jei del sukneles spalvos tai man labai graziai juoda suknele ziurisi ant raudonos pasukneles bigsmile.gif

QUOTE(eferika @ 2008 10 28, 10:38)
mačiau kažkada neseniai "Marks and Spenser" apatinio trikotažo skyriuje pasuknių ir pasijonių - juodų, baltų ir kūno spalvos. tokia miela švelni medžiagytė, ir ilgis/plotis normalus, ne kaip naktinių. bet va kainos tai biški  doh.gif pasijonis bene 80 lt, pasuknė - 90-100 lt. nebent turint kelias sukneles, prie kuių tinka ta pati pasuknė, ir apsimokėtų  pirkti  unsure.gif

nuleksiu pasicekavint, juoda man visai daug kur tiktu g.gif
Atsakyti
Sveikutes.
As padevenkej pora tokiu apatinuku nusipirkusi,dabar labai gerai pritaikiau dukrai po suknute,musu figuros beveik tokios pacios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2008 10 25, 18:18)
Va koks grozis
user posted image

Va, man sitas irgi grozis rolleyes.gif Buvo vienas is tu, is kuriu rinkausi... pasirinkau kita (niekaip nerandu, kur nukisau foto, kad ikelti galeciau... doh.gif )... tai va ta kita mezgiau mezgiau, kol pamaciau, kad ne taip ismezgineju kai kurias akis... isardziau puse priekio.. paskui vel mezgiau, kol supratau, kad pyniu rastas, duotas prie to modelio, neras tas, kuris panaudotas modelyje.... nu vienu zodziu kazkokia uzkeikta mano suknele ar tie siulai, jau sakiau kaip mesiu i kampa... lotuliukas.gif

Labas rytas.. kiek cia vel grozybiu spejot prideti visokiu... wub.gif
O ideja su naktinukais tai liuks! As vasara budama Lietuvoje pasisiuvau irgi pasuknele, su mintim kad per ziema nusimegsiu vasarine.... jei buciau sugalvojusi toki varianta su naktiniais, tai tikriausiai buciau uzsipirkusi kelioms suknelems...gal ir gerai, kad nezinojau lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Sekmes, darbstuoles 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sniege26 @ 2008 10 27, 17:52)
Aš mezgu dukterėčiai štai tokį sarafaniuką:
Tik šonuose vietoj koriuko rašto mezgu dvigubu perliniu. Tai galvoju siaurinti, kad šone gautusi toks trikampis. Na kaip antrosios priekyje panašiai. Kaip manot ar tiks taip g.gif
user posted image

O tai gal tu turi visa aprasyma sitos sukneles? nes as tai tik is paveiksliuku viska mezgu, uztat s...ir gaunasi blush2.gif Gal galetum ikelti cia arba man i AZ parasyti?
Dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergele: 28 spalio 2008 - 11:07
Sveikutes 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Na pageriau kavutes eit megzti,nes tiek pradetu ir nebaigtu darbeliu doh.gif
Atsakyti
Kiek visokiu groziu cia vel pas jus prideta, bet dabar ziuriu, kad persivadinti reiketu, jau kodinis zodis ne suknele, o sarafanas smile.gif
Va as irgi neatsilaikiau, nors jau buvau prisiekus, kad su sijonais, suknelem ir visokiais panasiais dalykais risu, bet va baigineju sarafana, tik man siulai nepatinka, bet kai pabaigsiu, prisistatysiu jusu teismui wink.gif (pas mane kaip visada pradedu viena, o gaunasi kita ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 28 spalio 2008 - 12:15
O mano suknias vakar apziurejo anyta,tai pirmas klausymas buvo,kodel nemezgu uz pinigus. biggrin.gif Sakau,kad nespeju,dar pilna nemokiu klijantu ax.gif
Atsakyti
Iki mano suknelės pabaigos liko 1 rankovė.., na kad kas kokį spyrį į minkštąją biggrin.gif , gal greičiau pabaigčiau, a? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 28 spalio 2008 - 13:39
QUOTE(bielra @ 2008 10 28, 15:07)
Iki mano suknelės pabaigos liko 1 rankovė.., na kad kas kokį spyrį į minkštąją  biggrin.gif , gal greičiau pabaigčiau, a?  g.gif

susigalvok kokią artimiausią dieną arba progą, kad va būtent tada norėsi pasipuošti naująja suknele, tada gal atsiras ūpas imti ir pribaigti tą rankovę mirksiukas.gif

nors man pačiai dažnai būna antros rankovės nebaigimo sindromas doh.gif lotuliukas.gif todėl megzdama virbalais visada iškart abi rankoves mezgu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2008 10 28, 13:53)
susigalvok kokią artimiausią dieną arba progą, kad va būtent tada norėsi pasipuošti naująja suknele, tada gal atsiras ūpas imti ir pribaigti tą rankovę  mirksiukas.gif

nors man pačiai dažnai būna antros rankovės nebaigimo sindromas  doh.gif  lotuliukas.gif todėl megzdama virbalais visada iškart abi rankoves mezgu  ax.gif


Kaip ir turiu tokią progą kitą trečiadienį... blush2.gif Na reiks pasistengti per savaitgalį..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 28 spalio 2008 - 13:56