Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

Sveikutės drabštuolytės smile.gif
Viską skaitau, viską seku, viskuo žaviuosi. Šaunuolės 4u.gif thumbup.gif

Tarp dabartinių madingų bangelių, įlysiu aš visai iš kitos operos su savo dabartiniu darbeliu, paįvairinimui smile.gif
Tik dar neaišku ar bus sijonukas, ar suknutė - viskas nuo siūlų sunaudojimo priklausys.... unsure.gif Planavau, tai suknutę smile.gif

user posted image

P.S. o jums įkeltos nuotraukėlės ištampo psl., ar čia man vienai labai daug į dešinę sudėliotų nuotraukų rodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 10 27, 10:45)
Sveikutės drabštuolytės smile.gif
Viską skaitau, viską seku, viskuo žaviuosi. Šaunuolės  4u.gif  thumbup.gif

Tarp dabartinių madingų bangelių, įlysiu aš visai iš kitos operos su savo dabartiniu darbeliu, paįvairinimui smile.gif
Tik dar neaišku ar bus sijonukas, ar suknutė - viskas nuo siūlų sunaudojimo priklausys....  unsure.gif  Planavau, tai suknutę smile.gif

user posted image

P.S. o jums įkeltos nuotraukėlės ištampo psl., ar čia man vienai labai daug į dešinę sudėliotų nuotraukų  rodo  g.gif
Visko buna ir istampo ir ne cia visoms priklauso nuo nuotrauku dydzio.Darbelis labai grazus aisku butu graziau suknute ax.gif
Atsakyti
Ne taip išsireiškiau biškutį. Ne apie nuotrauko dydį norėjau paklaust.
Man Katuks'o įkeltas grožybes taip rodo- kokias 9 nuotraukas vieną šalia kitos..
Atsakyti
agnieszka.v, suknute tavo laaaaaaaaabai daili wub.gif o jau kruopstumas! 4u.gif
AveM, tik pirmyn ir pirmyn! Labai grqazi suknute bus thumbup.gif
o jau grozybiu pridejot 4u.gif sunku issirinkti, noriu vekl sukneles, tik neissirenku modeliuko: ir tas grazus, ir tas grazus, zodziu, sunkiai man su tuo issirinkimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 10 27, 10:16)
Ne taip išsireiškiau biškutį. Ne apie nuotrauko dydį norėjau paklaust.
Man Katuks'o įkeltas grožybes taip rodo- kokias 9 nuotraukas vieną šalia kitos..



Cia nuo narsykles priklauso wink.gif Katuks, dedama tas foto - nepaspaude enter - todel jos yra vienoje eileje...

As naudoju Mozilla firefox - tai ji automatiskai puslapyje paveikslelius taip sudelioja, kad viskas telpa (nebent tik viena nuotrauka buna katastrofinio dydzio - tada jau istampo), o vat Exploreris jauciu, kad taip ir rodo viska vienoj eilej, uztat reik stumdyt... g.gif
Atsakyti
Ačiū už gražius žodžius apie mano suknytę 4u.gif

Jau ieškau kito projekto. Dryžuota kažkaip neužkabina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 10 27, 12:27)
Cia nuo narsykles priklauso wink.gif Katuks, dedama tas foto - nepaspaude enter - todel jos yra vienoje eileje...

As naudoju Mozilla firefox - tai ji automatiskai puslapyje paveikslelius taip sudelioja, kad viskas telpa (nebent tik viena nuotrauka buna katastrofinio dydzio - tada jau istampo), o vat Exploreris jauciu, kad taip ir rodo viska vienoj eilej, uztat reik stumdyt...  g.gif

sveikutės,
na tai sakykit, kaip reikia, su Enter, ar be. nes mano Opera tai irgi išskirsto per lango plotį, tai matau gražiai biggrin.gif apskritai tai aš suprantu, kad reikėtų dėti mažesnes nuotraukytes blush2.gif bet labai jau tingisi kelti jas pirma į kokią nors talpyklą, tada reikalingas nuorodas kopinti. na gerai, ateityje pasižadu dėti po mažiau nuotraukų, bus lengviau žiūrėti mirksiukas.gif
niuma, gražiai gaunas, balsuoju už suknutę. o jeigu nugalės suknutė, nersi nuo liemens aukštyn? kokiu rašteliu? nes šitas tai labai labai gražutis wub.gif
AveM, irgi liuks daiktelis. jeigu jau blogos kokybės nuotraukoj taip gražiai atrodo, tai kokia gėrybė tikrovėj bigsmile.gif
agnieszka.v, idealu thumbup.gif

gadget3, ačiū už gražius žodelius, ir žinoma, gėleles 4u.gif siuvimo mašina neilgai laikėsi lyderio pozicijose, ir vakar bežiūrėdama televizorių vakare, nunarpliojau vieną tokios ryškios ryškios oranžinės tunikos dalį ax.gif ir vėl dukrai
Atsakyti
Katuks - islepinsi tas savo panas biggrin.gif dabar sau ka nros grazaus sukurk wub.gif mirksiukas.gif

O del foto - dydis ju labai geras wink.gif tik eilej dek po kokias 3, tada spausk enter ax.gif bigsmile.gif



------------------------------


Agnieshka - suknyte mmmmmm......... wub.gif Kazkaip pamacius iskart prisiminiau rusaite Lelu... ax.gif Tavo suknyte, kaip ir jos darbeliai, labai labai krupsciai padaryta wub.gif net ir labai noredamas koks specas neprikibtu biggrin.gif Apie auskarelius tai isvis ner zodziu wub.gif super - sese turejo mazu maziausiai isbuciuot uz toki grozi biggrin.gif thumbup.gif

Niuma - linkiu, kad uztektu siulu ir kantrybes suknelei 4u.gif Dabartinis vaizdelis - daug zadantis wub.gif

AveM - pasirodo tavoji dryze banguotoji spalvota wub.gif anakart maciau tik juodai balta vaizdeli... cool.gif Vis tik laukiu kokybisko abrozdelio bigsmile.gif

*Zuikuli* - kaip tavo nuodemingoji gyvena? bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 27 spalio 2008 - 11:17
QUOTE(katuks @ 2008 10 27, 11:01)
niuma, gražiai gaunas, balsuoju už suknutę. o jeigu nugalės suknutė, nersi nuo liemens aukštyn? kokiu rašteliu? nes šitas tai labai labai gražutis wub.gif

wub.gif tai ir planuoju suknytę. Tikiuosi raštukas siūlų greitai nesuvalgys smile.gif
Viršų, tai taip, nersiu nuo liemens aukštyn. Tik žiūriu raštelis neplatėja taip greitai, kaip galvojau - po vieną motyvą kaskartą pridedu. Tiksliau, mano klubai išplatėja greičiau nei mezginys blush2.gif Tai kažkiek gal pakils į viršų šitas vaizdas, o paskui gal šituo \\// rašteliu baigsiu, o gal su bangelėm komponuosiu smile.gif

QUOTE(Peperoni @ 2008 10 27, 11:09)
Niuma - linkiu, kad uztektu siulu ir kantrybes suknelei  4u.gif  Dabartinis vaizdelis - daug zadantis  wub.gif

aciuks.gif kantrybės, tai užteks... Bet siūliukų g.gif Nors mačiau dar ABC žiedo parduotuvėj tokių. Tikiuosi, atspalvis nesiskirs unsure.gif Lėksiu ten pirkt, jei ką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 27 spalio 2008 - 12:28
Sorry merginos už poster_offtopic.gif , bet manau, kad tokiu šaltu oru toks dalykėlis nepamaišytų... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 10 27, 13:38)
Sorry merginos už  poster_offtopic.gif , bet manau, kad tokiu šaltu oru toks dalykėlis nepamaišytų...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

user posted image


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Bielra - nu negaliu, kaip smagiai cia lotuliukas.gif doh.gif tik va paziurejus i tas basas ****** - vis vien silciau nepasidare biggrin.gif vargsiukei reikejo dar kojines itaisyt biggrin.gif
Atsakyti