Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

Labas rytas
as radau ko noriu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 26, 12:00)
Labas rytas
as radau ko noriu


tu čia apie baletą? ar apie suknią mirksiukas.gif juokauju, labai faina suknytė. nelabai tik pritraukiu, rankovių kraštai ten kaip padaryti? ir apačia? ten lapeliai lyg ir g.gif
o aš va susiruošiau gaivinti temą šį ankstų sekmadienio rytą biggrin.gif
radau kažkokį podiuminių rūbų albumą, tai ištraukiau keletą suknikių
keletas tokių paprastesnių, gana lengvai įgyvendinamų ir be schemų manau, ti kį manekenes tai geriau nežiūrėti doh.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
tęsiam
šita tai tiktų besipledukinančioms biggrin.gif
user posted image
o šitos tai siūlų storumas blink.gif galima paskaičiuot, užmesta ne daugiau 20 akių, matyt bandė pridėti apimčių manekeneiuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
nu ir dar truputuką
aišku, tokių gal ir nekursi pats, bet kokią detalę galima nužiūrėti. galų gale pasimokyti, kaip nereikia daryti biggrin.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

tai va tiek. dirbkit ir kurkit dar gražesnes. aš tai šiuo metu ilsiuosi nuo mezgimo. užiprašė maniškės Helovinui aprangos, tai draugauju su siuvimo mašina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 26, 11:44)

o aš va susiruošiau gaivinti temą šį ankstų sekmadienio rytą biggrin.gif




nu ir pasidarbavai nuo pacio ryto bigsmile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
nezinau ar sita buvo jau cia , bet man ji labai wub.gif

user posted image
Atsakyti
nu cia pavaret siandien. Man jau nuo noru ir svajoniu galva plysta. O dar nieko nespeju... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 26, 12:04)
tęsiam
šita tai tiktų besipledukinančioms biggrin.gif


user posted image

Geles savadarbes tau, darbscioji biggrin.gif


Man is tavo pirmojo posto balta Nr 1 ir ta sendinto aukso spalvos mniam kaip patiko, betgi daviau cia izadus nesukneliauti sau brangiajai, kol galiu dydzius pervertinti. Taip daugiau laiko zaviajam pledukui ir dukros gulimoms suknioms liks biggrin.gif

O siaip - nugriuvimas, kokiu ideju prikelei!!!!!

Linkiu greitos ir vaisingos draugystes su siuvimo masinyte, o jau tadaaaaaa- tiesiu siulu jei kuryba vyks ne is bukle !!!
Atsakyti
Seniai čia besilankiau. Užtat sesei suknelę baigiau smile.gif

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Ir auskariukai prie suknytės

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Atsakyti
Idedu savo suknutes fragmenta,bet kaip visada nekokybiskas vaizdasuser posted image
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 10 27, 00:18)
Seniai čia besilankiau. Užtat sesei suknelę baigiau smile.gif





laaabai grazu, saunuole 4u.gif

QUOTE(AveM @ 2008 10 27, 01:21)
Idedu savo suknutes fragmenta,bet kaip visada nekokybiskas


oho kiek jau daug numezgei bigsmile.gif man spalvytes labai labai mielos ax.gif
Atsakyti
agnieszka.v, nuostabi suknelė!
Atsakyti
agnieszka.v, sveikinu su talentinga suknia!!! Labai ji man dailute, tokia chanel stiliaus. Amzina.

AveM, niugi grazus vaizdiaaalis. O kada kokybe pakokybes?
Sekmes mezgant!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 27 spalio 2008 - 09:29