Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

O man paprastas rankoves kazko traukia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimutia @ 2008 10 23, 18:09)
As va irgi noreciau Kaune sudalyvauti  ax.gif


ir as drinks_cheers.gif
QUOTE(AveM @ 2008 10 24, 15:22)
Labai grazu,bet as niekada nemezgusi reglano rankovemis,labai norejau ismokti,bet taip ir neradau sau mokytojo,o pati kazkaip neismokau ax.gif



QUOTE(katuks @ 2008 10 24, 15:43)
tai va gi dėl to ir nemezgu šitų biggrin.gif vis ieškau gero reglano rankovių mezgimo aprašymo. nes tarkim parastų rankovių išėmimas kartais ( o ir dažniausiai) taip aprašytas doh.gif

as reglano rankoviu ruba mezgu pradedama nuo kaklo. Tada pasimezgusi pavyzdeli matuoju ne apacia mezginio, o kiek reikia kaklui ir uzdedu akis kaklui. Numezgu atnarele (tokio dydzio, kokio noriu), tada jau skaiciuojuosi akis, kiek kam isdal;int. Reikirankoviu (petuku pradziai), priekiui, nugarai ir kiekvienai siulei, t.y. perejimui is rankoves i prieki ir t.t. Tada viska mezgu, platindama reikiamas vietas. Gaunasi taip, kad iki pazastu tasko mezgi vientisa mezgini ir tik tada isskiri i atskiras rankoves, prieki, nugara. Manau, kad nelabai aiskiai parasiau, jei bus kam nors noras aiskiau, parasykit, bandysiu koki numegzta daikta pafotkint. 4u.gif
Atsakyti
na kaunietes aplenke mane bet stai ir Vilnieciu susitikimui (susitikimams) temele
prasom uzsukti
Vilnietems
Atsakyti
Aciu, merginos, uz pagalba... dabar turiu nauja vertintoja - vyra doh.gif Parodau, o jis - "man nepatinka tongue.gif " va ir nemezgu...reikia gi vyrui patikti lotuliukas.gif tik beda, kad jam patinka tokios seksovos, o man - "maisai", kaipjis sako lotuliukas.gif lotuliukas.gif vienu zodziu kai jau issirinksiu ir numegsiu - parodysiu... arba ne, bet tada pasiguosiu, kad vel isardziau.... kas gi geriau supras, jei ne jus, ka tai reiskia doh.gif lotuliukas.gif

p.s.o vaseliu nenoriu ir net negaliu, nesmano labai stori siulai... tame ir beda.. verysad.gif butu plonesni - daugiau modeliu tiktu... ir kodel as tokius pirkau..... g.gif
Atsakyti
Labukai, sukneliu moterys!!!!

Va tuoj tuoj tuoj idesiu kavos puoduka - ta pati, alyyyvini biggrin.gif Po pietu kava - mmmmniam biggrin.gif Iskart geriau apie sukneles galvojasi. Mano mergina kol kas siutomis gulimomis sukniomis tenkinasi, kol as antklodele siltutele baigineju ir jau visai visai sugalvojau, kokia jai chrizantema (nesgi tokia pusta ir ripuliuota, ir ALYVINE) sukursiu.

QUOTE(Mergele @ 2008 10 24, 10:25)
oi, merginos, nebegaliu  cry.gif


4u.gif Viskas bus gerai, rasi puiku modeli, pamatysi!!!
O kartais "maisai" kur kas patraukliau atrodo, jei tinka ir patinka, nei tos tiesiog "seksovos" rolleyes.gif

Cia merginos tookiu saunuolisku ideju sudejo. Va jei dar nufotytum savo siulus... Gal nera jie tokie beviltiskai stori, ka? Ir kokia spalva (ciprasau, jei praskaiciau...)?

QUOTE(Tomienė @ 2008 10 24, 13:27)
Sveikos, aš  kavinuosi ir ieškau kokio modeliuko alyviniams siūliukams  rolleyes.gif nzn ką nunarplioti... g.gif


Manau, tau balta tunikos raistelines tipo suknele grazu butu (nes balta - labai dailu, bet baisulinaii daznai plaut reikia, sakau is baltatunikines patirties), vaaa.

QUOTE(katuks @ 2008 10 24, 15:43)
tai va gi dėl to ir nemezgu šitų biggrin.gif vis ieškau gero reglano rankovių mezgimo aprašymo. nes tarkim parastų rankovių išėmimas kartais ( o ir dažniausiai) taip aprašytas doh.gif , kad man pastoviai gaunasi kažkokios per siauros ir per aukšta "viršūne", tai jau tokias atidirbau pagal save, o va su reglanu tai bijau pradėti


As tai paskaiciuoju biggrin.gif Apacia numezgu, tada pagal ceme paziuriu, kiek akeliu turi kaklui likti, ir per kiek aukscio (iseimimo/rankoves skyles dydis) reikia "nereikalingu" atsikratyti. Tai ir nuimu , kraste 2-3 ar 4 akis palikus mezgamas (kad susiuvimas dailus iseitu) kas antra gera eile po dvi ar tris akis (ziurint koks siulu storumas), ir reglanelis YRA.


Ikiukas, sauniosios cool.gif
Atsakyti
Labutis,
as pagaliau baigiau paskutini uzsakyma kostiumeli mergytei, dabar ko gero imsiuos suknios vel ax.gif Turiu siuliuku plonu, tik narsausi modeliuko rolleyes.gif
Atsakyti
Va koks grozis
user posted image
Atsakyti
Paskaiciau,kaip merginos rase apie reglano rankoves ir toks paciai juokas sueme,nic nieko nesupratau g.gif
Atsakyti
user posted image

Kokia nuostabi suknelė thumbup.gif . Kaip aš sau tokios norėčiau 4u.gif
Atsakyti
O as mezgu savo margute ir nezinau,lyg spalvos kazko pradejo nepatikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 25, 21:49)
O as mezgu savo margute ir nezinau,lyg spalvos kazko pradejo nepatikti g.gif

nagi parodyk, kas tau nepatinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2008 10 25, 19:18)
Va koks grozis
user posted image



man sita taop pat labai labai wub.gif
Atsakyti