Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 23, 17:54)
oi.... jau akis praziurejau i savo suknyte beziuredama  ax.gif  blush2.gif smile.gif
O tai kaip Kaunietes? Oranizuojames??? ka?
tik va del dress kodo... reikia kazkaip speti nusinarplioti suknyte smile.gif teks naktim padirbeti... ax.gif



As va irgi noreciau Kaune sudalyvauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 23, 16:54)
oi.... jau akis praziurejau i savo suknyte beziuredama  ax.gif  blush2.gif smile.gif
O tai kaip Kaunietes? Oranizuojames??? ka?
tik va del dress kodo... reikia kazkaip speti nusinarplioti suknyte smile.gif teks naktim padirbeti... ax.gif



QUOTE(Laimutia @ 2008 10 23, 17:09)
As va irgi noreciau Kaune sudalyvauti  ax.gif

reik tada organizuot, tik as suknes savo megztos irgi neturiu...ir tempai mano ne tokie, kaip fasolkosmamos. prie liemenes 'evos' dabar tupiu...gal rasciau kokia moherine tunika, bet taip nelimpa man ji...bet pasimatyt vistiek noris, kad ir nuoga ateiciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 23, 20:37)
reik tada organizuot, tik as suknes savo megztos irgi neturiu...ir tempai mano ne tokie, kaip fasolkosmamos. prie liemenes 'evos' dabar tupiu...gal rasciau kokia moherine tunika, bet taip nelimpa man ji...bet pasimatyt vistiek noris, kad ir nuoga ateiciau  lotuliukas.gif

cia tokia minti turiu... gal kad negadinti sukneliu temos tai reketu nauja atidaryti... "Sukneliautoju meetas Kaune" pvz wink.gif tik niekad to nedariau blush2.gif rolleyes.gif

jau padariau
temele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 23 spalio 2008 - 20:35
Idomu kaip apskaiciuoti kiek reikia akiu apykaklei,nes ja dukros suknutei megziu atskirai ir po to prisiusiu g.gif
Atsakyti
Kol dar daug nenumezgiau,patarkit ar skirti spalvas tamsia spalva kaip dabar mezgu as ar megzti spalva prie spalvos be jokiu atskyrimu g.gif user posted image
Atsakyti
Su atskyrimais tamsiais tikrai gerai atrodo. Be ju gal per didelis svieiu derinio ir tamsiosios kontrastas butu.

Sekmes mezgant toliau!!!
Atsakyti
Dekui uz palinkejimus ir patarima 4u.gif
Atsakyti
Kiek matau jūs čia pasinešusios ant zigzagų..taip sakoma zigzaginatės.. biggrin.gif
Tai nežinau ar jau prabėgo pro jus tokia suknelė ar ne (nu baisiai tingiu perversti temą)..bet imetu, gal kam pravers.. blush2.gif

user posted image
Aprašymas angliškai
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 10 22, 18:15)
sveikutės 4u.gif
dar viena kiek kitokia mocherinukė

user posted image

o čia su mano mažojo pagalba sugyvintas manekenas smile.gif
manekenui suknelė gerokai perdidelė ax.gif
user posted image


bigsmile.gif na tiesiog trugsta zodziu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
oi, merginos, nebegaliu cry.gif Mezgiau mezgiau, numezgiau beveik visa prieki ir vel isardziau..... fool.gif nu negrazu man, mezgiau su pynem, tai man atrodo, kad jos labai storina, jau ir taip siulai neploni.... dabar vel narsau po interneta ir ideju ieskau... ir nerandu lyg tycia.... o mirtinai reikia kokio silto sarafano (suknelei siulu neuzteks doh.gif ) vienu zodziu depresija tuojau uzpuls..... verysad.gif su tokiu mano sekmingu mezgimu ir pavasaris ateis, kol as ka nors nusimegsiu... jau nekalbant, kad siulai 3 kartus ardyti irgi ne kaip nauji atrodo verysad.gif

Sorry, kad as cia taip liudnai is pat ryto....
Atsakyti
Mergele, kaip tik ieskau kompanijos siam alyviniam megztukui, jei ilgesni darytum, iseitu puiki suknele ar sarafanas!
Paziurek, gal patiktu?
user posted image
as jau pradejau ji megzt, tik visai kitos spalvos, pynes labai lengvai issimezga, o ir modeliukas toks, sakyciau, liekninantis (del tu siaurejimu i virsu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mate: 24 spalio 2008 - 09:40
QUOTE(Mate @ 2008 10 24, 09:40)
Mergele, kaip tik ieskau kompanijos siam alyviniam megztukui, jei ilgesni darytum, iseitu puiki suknele ar sarafanas!
Paziurek, gal patiktu?

Nugi tikrai graziai atrodo, gal ir sarafanas iseitu neblogas g.gif ale jau bijau vel ka nors su pynem pradeti... o tu rastelio schema turi ar is akies mezgi?
g.gif g.gif g.gif

p.s. vaikai siandien 3val i darzlei isejo, tai paprastai visus namu ruosos darbus per ta laika nudirbu.. o dabar sedziu prie kompo ir knisuosi.... tuojau ir vaikus reikes parsivesti, o mama nesamonem uzsiemineja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergele: 24 spalio 2008 - 10:15