Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

Meginu ideti didesne nuotrauka,bet vistiek vaizdas ne koksuser posted image
Atsakyti
is to kuklaus abrozdelio matyt, kad ten grazus daiktas wub.gif lauksim zodziu, finalinio pasirodymo bigsmile.gif
Atsakyti
Prajuokinai,tikras abrozdelis-pats darbas skiriasi stipriai nuo nuotraukos biggrin.gif
Atsakyti
AveM thumbup.gif Tik tikrai, nuotraukyte galėtų būti kokybiškesnė - grožis labiau matytųsi.

Zuviuk, žinok, aš irgi tik kokius 10 cm turiu. Bet kaip jau anksčiau rašiau, manoji labai išplatėjo.... gal aš ne taip suprantu mezgimo principą ar ką... Man tai turėtų užtekti schemos, nes ten berods apie 140 eilių yra, tik jei ir toliau platės taip, tai tuoj ant virbalų netilpsiu, megziu amžinybę ir kas gausis, nžn smile.gif


QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 23, 11:31)
butu wink.gif jei tik kokia katastrofa nenutiks smile.gif butu gerai sknyte iki to pasibaigti...  ax.gif

kaip zuvele tau sekasi mocheriuke? mano tai dar tik kokiu 10 cm sijono yra. Tik kad pasiziurejau jis pas mane gausis trumpokas.... nzn ar nebus per trumpas... itariu blogiausia.... va ka tada reikes daryt???  unsure.gif ir taip jau nuleidau, kad nuo klubu platetu... ir jei dar mazai rasto bus, tai tada jau nezinau... upas visai nukris. verysad.gif


Aš irgi už meetuką, galėčiau net savo namučius pasiūlyti, bet tada reikia savaitgalį meetą daryt, nes antraip mažė nelabai leis wink.gif


QUOTE(qqte @ 2008 10 23, 11:33)
thumbup.gif
merginos susiorganizuojam kaaa  rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 23, 11:43)
tada sugalvojau taip

ORGANIZUOJAMAS MEZGEJU SUKNELIAUTOJŲ IR NE TIK SUSITIKIMAS VILNIUJE
APRANGOS KODAS-SAVO RANKYTEMIS MEGZTAS RUBAS
SUSITIKIMO VIETA IR LAIKAS DERINAMI
DALYVAUJANCIU SARASIUKAS:
1. qqte
2. netikėtai
3. Zuviukas:)
4. ?
5. ?
n.  ?
n+k.?
N+k+m.?
XXX? smile.gif


tik toks klausimas, o mes meetinames Kaune??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 23, 13:57)
tik toks klausimas, o mes meetinames Kaune???  ax.gif

man rodos paminetas vilnius
Atsakyti
Kad pirstai nepamirstu kaip atrodo virbalai iskarto pradejau megzti sau dryziuke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 23, 13:40)
butu kaune ir as prisijungciau, bet nevairuoju, o su maziuku i vilniu nevarysiu.bet moraliskai busiu kartu su jumim.  drinks_cheers.gif

Tai organizuojam Kaune blush2.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif ale ir groziu cia prisimezgusios... as vis niekaip savo dryzukes nepabaigiu blush2.gif vis neturiu ir neturiu kada prisesti, jeigu prisedu eile, dvi nuneriu ir jau vel i kampa kur numetu ilgam.... nu bet kaip mb sake iki kaledu gal baigsi lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukai!!!!

Negaliu gi be jusu (ilgai isbuti).

Kriauklele jau supakuota laukia anytos. Siuliukai ivairaus alyviskumo ir baltumo - mano ranku, uzimtu "ukiskais" darbais - zalsvai siltutele vilnone antklodele dukrai beigi bumbulavu uztiesaleliu lovytei dvigulei biggrin.gif

Kai tik rankeles atsilaisvins nuo ukisku darbu, imsiuos gelines-alyvines (griunu nuo sios spalvos jau menesi, ir va neseniai puodelius nukoviau su alyvinem cukraus gelelem NE S ALYVINES) dryziukes savo laimes zibureliui, vo!!!

Spekit, kokia suknyte suknelyte savaite gyveno ant mano desktopo? Niugi ta dryza mazai mergytukei, va biggrin.gif

QUOTE(katuks @ 2008 10 20, 13:03)
o dabar va papasakosiu apie nuodėmingąją. taigi buvau šiandien netoli Burdos salono, galvoju užeisiu pažiūrėti medžiagyčių (nes kartais dar mėgstu ir siūti) ir ką gi ten matau ,- ogi nuodėmingosios medžiagos, netgi trijų atspalvių: melsvo, rausvo ir rusvo. toks noras kilo nusipirkti gabaliuką. ir ne tam kad siūti, o kad raštą išsinagrinėti biggrin.gif nelabai smagu buvo paduotuvėj nagrinėti, nes buvau vienintelė pirkėja su trim pardavėjom.
bet grįžtant namo galvojau , kad gal labai norint galima ir pasisiūti ką nors, nes kaina tai tikrai labai normali: apie 37-38 litus už metrą. tik kad maniškė mašina nesiuva trikotažo.
kiek užmačiau, tai yra viskozinis siūlas, nu bet jau labai plonas...


thumbup.gif bravo sekliamorkiskoms akytems biggrin.gif


QUOTE(lauma @ 2008 10 20, 13:39)
už reklama buvau pigių siūlų skyrelyje apšaukta vadybininke 


4u.gif 4u.gif 4u.gif va tau balionai uz info biggrin.gif
Info reikia dalintis, ir ne kiekvienas gera zinia pasakantis zmogus yr vadybinyks. O jei ir yr? Zinia tai gera!!!

QUOTE(Tomienė @ 2008 10 21, 13:52)
Rodausi savo suknelės 2/3 nugaros

user posted image


Man tokia blankiai rozine (arba i pilkuma - pelenine rozine) LABAI LABAI patinka, o dar kai taip dailiai pagaminta!!! Vienzo, laukiu suknikes pabaigtuviu biggrin.gif

QUOTE(netikėtai @ 2008 10 21, 14:02)
Tomienė bus graži suknytė! Cia toji,romantiškoji?(užsikrėčiau nuo gadget pavadinimus suknelėm dalint )
AveM Aš tai ir praskalbiu ir su garais poto išlyginu per merliuką.Mano irgi nelabai lygios akytės gaunasi,nors ir mezgu taip,kaip zvirble


4u.gif Uj, maniaaa dar prisimenaaaa biggrin.gif

As tai kazkaip kai daikta/darba pavadinu, ir dar kaip nors IMANTRIAUUUU, tai ir uzbaigti ji idomiau. Kai mezgi siaip dailia suknia, o kai - nuodemingaja - juk yra skirtumelis, ka?

Mirkt.

Mirkt mirkt mirkt.

QUOTE(qqte @ 2008 10 23, 08:06)
bet kaip padaryt sukneles apacia stulpeliais, bet kad netrauktu kaip guma...ir virbalus didesnius emiau, ir stulpelius visokius isbandziau-traukia ir viskas


Akiu uzdejimas padeda, ir GALI padeti didesnio numerio virbalai nei pagrindinio mezginio, nes "kabliukas" gali btui tiesiog tame, kad stulpeli automatiskai pamezgi kieciau, nei po to koki rasta.

Papildyta:
QUOTE(loretam @ 2008 10 23, 16:38)
sveikutes 4u.gif  ale ir groziu cia prisimezgusios... as vis niekaip savo dryzukes nepabaigiu  blush2.gif  vis neturiu ir neturiu kada prisesti, jeigu prisedu eile, dvi nuneriu ir jau vel i kampa kur numetu ilgam....  nu bet kaip mb sake iki kaledu gal baigsi  lotuliukas.gif


ax.gif Tai cia dar greitajjjj rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Papildyta:
Dar prie pilkos temos (nuo tu tikrai sauniu sarafanu) - is tos DROPS amerikoniskos svetainikes (ooo kokiu su silku alyviniu siulu jie tuuuri): suknike:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 23, 15:32)
man rodos paminetas vilnius

oi.... jau akis praziurejau i savo suknyte beziuredama ax.gif blush2.gif smile.gif
O tai kaip Kaunietes? Oranizuojames??? ka?
tik va del dress kodo... reikia kazkaip speti nusinarplioti suknyte smile.gif teks naktim padirbeti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 23, 13:45)
Meginu ideti didesne nuotrauka,bet vistiek vaizdas ne koksuser posted image

AveM labai graži suknutė thumbup.gif thumbup.gif Šauniai padirbėjai mirksiukas.gif Tik gaila foto kokybė tai nekokia unsure.gif
Atsakyti