Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

Viliuteee, kaip visada wub.gif

Aš irgi kaupiuosi tokiai suknelei, ar bent sijonui. Virbaliukus valiukus 120cm jau gavau. Tik dar krūva klausimų yra. Kiek suprantu reikia megzti ratu vieną eilę pagal raštą, kitą eilę vien gerom. Taip? O tai kaip tada nepasimesti kur ta eilė baigiasi, kur kita prasideda? g.gif Ir kokią pasuknelę reikia dėti, juk vis reik, kad formą truputį palaikytų........

Morta-sigita, ot geras, beveik vienodas turėsim biggrin.gif Tik aš dar negreit.......
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 10 22, 18:08)
Viliuteee, kaip visada  wub.gif

Aš irgi kaupiuosi tokiai suknelei, ar bent sijonui. Virbaliukus valiukus 120cm jau gavau. Tik dar krūva klausimų yra. Kiek suprantu reikia megzti ratu vieną eilę pagal raštą, kitą eilę vien gerom. Taip? O tai kaip tada nepasimesti kur ta eilė baigiasi, kur kita prasideda?  g.gif Ir kokią pasuknelę reikia dėti, juk vis reik, kad formą truputį palaikytų........

Morta-sigita, ot geras, beveik vienodas turėsim  biggrin.gif Tik aš dar negreit.......

Teisingai, viena eilutė raštu, o kita gerosiom. O man nepasimest padeda į pirmąją akį įvertas koks kontrastingas storesnis siūlas. O ir šiaip matosi, kad jau gerųjų akių eilė baigėsi, nes nebėra rašto, na ant virbalo vien tik geros akys - nei užmetimų, nei sumažinimų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morta-sigita: 22 spalio 2008 - 17:18
naiste777, ateis salti ziemos vakarai, susiraitysi i silta pleduka, virbaliukus i rankas ir sukursi sau suknele bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes sukneliautojos
as cia truputuka labai ne i tema
atsimenu kazkada kalbejom apie susitikima ax.gif
gal vistik butu norinciu susilekt?
Atsakyti
mintis dėl susitikimo nebloga.. tik aš tai sunkiai suderinčiau savo išvykimus atvykimus į LT, labai gaila verysad.gif

o čia akims paganyti tokie paprastučiai modeliukai rolleyes.gif
va, kažkas klausė kaip dėvėti trumprankovę žieminę suknutę. išeitis tokia biggrin.gif beje mačiau gyvai tik ne suknutę o megztuką, liuks atrodo
user posted image

o šitos dvi tai jau visai visai paprastos, bet už tai šiltutės
user posted imageuser posted image

na o šita tai matyt super ultra madinga
kažkas ieškojo gofro rašto, tai čia klostuotom rankovėm biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Labai grazi mocheriuke wub.gif
Atsakyti
bet kaip padaryt sukneles apacia stulpeliais, bet kad netrauktu kaip guma...ir virbalus didesnius emiau, ir stulpelius visokius isbandziau-traukia ir viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 23, 08:06)
bet kaip padaryt sukneles apacia stulpeliais, bet kad netrauktu kaip guma...ir virbalus didesnius emiau, ir stulpelius visokius isbandziau-traukia ir viskas  g.gif


Na, man ši problema taip pat iškilo, tai aš nusimezgiau stulpeliu mėginuką, o kadangi ant siūlų etiketės parodyta, kad galima lyginti, tai ir pabandžiau išlyginti tą mėginuką ir viskas gerai gavosi, išsitempė ir siūlai nesusigadino, bet čia turbūt ne visiems siūlams tai tinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 23, 09:06)
bet kaip padaryt sukneles apacia stulpeliais, bet kad netrauktu kaip guma...ir virbalus didesnius emiau, ir stulpelius visokius isbandziau-traukia ir viskas  g.gif

dar galima bandyti kitokį akių uždėjimo būdą, lyg tai itališkas, ar koks g.gif aš iš rusiškų žurnalų išmokau, tai ten vadina "kryžminiu", kai nelyginės akys uždedamos įprastai, o lyginės kitaip, ir tai daroma su perlenktu siūlu. deja, gražiai nepaaiškinsiu verysad.gif , nes pati kiekvieną kartą skaitau kaip pirmą kartą biggrin.gif bet tada kraštas gaunas va kaip to aukščiau mano įdėto geltono sarafano

reikia pabandyti paieškot aprašymo iš "Viazanije vaše hoby"
va ką radau
http://www.orlis.ru/about/vjazanie
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 23 spalio 2008 - 07:40
QUOTE(katuks @ 2008 10 23, 08:35)
dar galima bandyti kitokį akių uždėjimo būdą, lyg tai itališkas, ar koks g.gif aš iš rusiškų žurnalų išmokau, tai ten vadina "kryžminiu", kai nelyginės akys uždedamos įprastai, o lyginės kitaip, ir tai daroma su perlenktu siūlu. deja, gražiai nepaaiškinsiu verysad.gif , nes pati kiekvieną kartą skaitau kaip pirmą kartą biggrin.gif bet tada kraštas gaunas va kaip to aukščiau mano įdėto geltono sarafano

reikia pabandyti paieškot aprašymo iš "Viazanije vaše hoby"


as turiou zurnaliuka su aprasymu bet nieko man pagal ji taip ir nesigavo
ar ten aprasymas seip sau ar man kantrybes neuzteko nezinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 23, 09:36)
as turiou zurnaliuka su aprasymu bet nieko man pagal ji taip ir nesigavo
ar ten aprasymas seip sau ar man kantrybes neuzteko nezinau  schmoll.gif

aš tai pagal paveiksliuką darau ax.gif jau keliuose mezginiuose panaudojau, nesiraito ir nesutraukia, bet ten maniškiai kraštai ne stulpeliais, tai gal dėl to g.gif
Atsakyti
Visoms visoms mezgijelems nerijelems rudeniskos gelytes!
user posted image
Atsakyti