Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

naiste777, Zuikuli- aciu uz ivertinimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvirble: 22 spalio 2008 - 08:03
QUOTE(AveM @ 2008 10 21, 22:11)
Kaip padidinti schema esancia 96 pilkos suknutes rombukais g.gif


cia situ rombuku ? nebent namuose kompe paziureciau, gal turiu ryskesne... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 10 21, 09:48)
Turiu  mirksiukas.gif , gal tik kokybė nelabai gera foto..

user posted image

Perku juos Casa Lanoje, nežinau ar kur kitur jų yra..?  g.gif



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2008 10 21, 18:32)
O mezgant dedi paildoma siuliuka del tvirtumo, ar ne? Ar tik su mohieriniu mezgi?

mezgu tik su mocheriu, man jis labiau patinka, toks plonytis gaunasi, bandziau deti del tvirtumo, bet man jau nepatiko siulas soresnis ir ne toks grazus atrodo
Atsakyti
Is tokiu mezgiau megztini ilga kaip suknele, tai sudejau 14 kamuoliuku . Ju metrazas nedidelis. O jei padauginti is 8.5 Lt , tai siulams apie 120 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 22, 13:07)
Is tokiu mezgiau megztini ilga kaip suknele, tai sudejau 14 kamuoliuku . Ju metrazas nedidelis. O jei padauginti is 8.5 Lt , tai siulams apie 120 Lt  ax.gif


Gal gali parodyt? mirksiukas.gif
Atsakyti
Puikios idejos .Kantrybes kruopstumo ir atrodysit pacios graziausios mamytes.Sekmes g.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 10 22, 09:18)
cia situ rombuku ? nebent namuose kompe paziureciau, gal turiu ryskesne...  blush2.gif

Taip taip,situ situ ax.gif
Atsakyti

sveikutės 4u.gif
dar viena kiek kitokia mocherinukė

user posted image

o čia su mano mažojo pagalba sugyvintas manekenas smile.gif
manekenui suknelė gerokai perdidelė ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 10 22, 17:15)
sveikutės 4u.gif
dar viena kiek kitokia mocherinukė

Viliuteee, kaip visuomet nepakartojama thumbup.gif Super wub.gif
Atsakyti
Viliuteee, labai labai gražu wub.gif
Kad man tokią pavyktų nusimegzti... ax.gif nu žiūrėsim, kas man ten gausis...
Atsakyti
Naiste777, nu gi net išsigandau kai pamačiau nertąją suknelę ! Pagalvojau, kas čia mano suknikę įdėjo unsure.gif , bet po to pažiūrėjau, kad ne nuo to galo ir ne taip gaminama biggrin.gif .
user posted image
Aš mezgu sarafaniuką, taip pat iš Smyrnos, bet dar susiradau akrilo ploną siūelelį, vis storesnis siūlas ax.gif .
Viliuteee, pasaka wub.gif . Aš jau nusipirkau moheriuko ir ruošiuosi narpliot moherio suknelę thumbup.gif . Laimės pilnos kelnės lotuliukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morta-sigita: 22 spalio 2008 - 17:03