Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

Tomiene,labai kruostus darbas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nusiziurejau siandien labai fainus siulukius sau sarafano, variantai idejoms - Toks arba toks
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 10 21, 16:15)
nusiziurejau siandien labai fainus siulukius sau sarafano, variantai idejoms -  Toks arba toks


Man tai tas pirmasis labai, labai.. Kaip gaila, kad aš virbalų nemoku rankose laikyti.. hihihi.gif Jau prisimegsčiau... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 10 21, 17:00)
Man tai tas pirmasis labai, labai.. Kaip gaila, kad aš virbalų nemoku rankose laikyti..  hihihi.gif  Jau prisimegsčiau...  lotuliukas.gif


na, as irgi prie pirmo linkstu ax.gif o virbalu as nemegau, bet pora kartu pabandziau ir liuks visai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 20, 17:47)
Kaip visada, padesiu kuo galesiu 4u.gif , dvi tokias numezgiau (tik kitos nuotraukytes tunikos naujoji seimininke niekaip neatsiuncia), tai as jau jas sakiau uzsimerkus nakti galeciau megzti, o kaip sunku buvo pradzioje vos ne kiekviena akyte ziurejau  doh.gif  doh.gif ,
megzta cia is kidmocherio (dabar jis pas mane ant bangos biggrin.gif), ir tunikai suejo 4 matkuciai po 25g, ji labai apacioje prati, uzdejau net 150 akiu priekiui, nes rastelio raportas platus 32 akys, o norejosi kad to rastelio butu daugiau  ax.gif 


O mezgant dedi paildoma siuliuka del tvirtumo, ar ne? Ar tik su mohieriniu mezgi?
Atsakyti
Sveikutes. Noreciau ir as prisijungti prie mezgejeliu burelio biggrin.gif Siaip nuo mokyklos laiku buvau pati paciausia nerejele, bet atejo laikas, kai norisi patobulinti pirstu mikluma biggrin.gif Iki siol esu nusimezgus tik pora salikiuku: viena paprasta, o kita anglisku rasteliu (jau kaip didziavausi biggrin.gif). Dabar noreciau suknyte nusimegzt. Gal turit kokiu pavyzduku, ar pacios kada mezgetes suknele nestukei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 21, 07:47)
naiste777 kaip gražiai spalvytės suderintos wub.gif Aš tai suknelę nerčiau ax.gif Bet aš visada už suknelę lotuliukas.gif Iš kokių tu čia siūliukų neri? Labai gražiai atrodo thumbup.gif


Šiap tai dryžiukus dėlioju iš galvos. Čia dvigubas Smyrna Platinum. Truputi kanda, bet man visai patinka.

QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 21, 09:47)
wub.gif suknele suknele- jokiu sijonu wub.gif baigiu iki galo isimyleti dryziukus smile.gif tik kad ranku mazai turiu ir nespeju su jusu tempais, nes dar viena ranka maziukas pastoviai uzima biggrin.gif



QUOTE(zvirble @ 2008 10 21, 11:30)
naiste777, suknia, suknia, suknia, suknia, suknia ir tiktai suknia!!!!!! bigsmile.gif atrodys- liuks thumbup.gif


Na, kad suknia, tai suknia. Įtikinot. Tik reikės įkvėpimo palaukti, kažkur išėjo....... g.gif Nematėt? smile.gif

Oi, Zvirble, tavo suknute kažkaip pražiopsojau. blush2.gif Niu labai labai wub.gif Tikrai kaip mašina megzta atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 21 spalio 2008 - 19:46
QUOTE(bielra @ 2008 10 21, 19:00)
Man tai tas pirmasis labai, labai.. Kaip gaila, kad aš virbalų nemoku rankose laikyti..  hihihi.gif  Jau prisimegsčiau...  lotuliukas.gif


Niekada nevėlu pabandyti mirksiukas.gif Aš pati gyvenime tik tašytę esu nusimezgus kažkada senai. Visada tik nerdavau. O dabar užsimaniau, kad noriu brangiausiam šaliką pačios megztą padovanot. Ne bet kokį - su pynėm, ypatingai ilgą ir pirštines. Ir taip užkabino doh.gif Tik dabar neišsirenku dar ką megzt: ar tą sukryžiuotą, ar štai tokią:
user posted image
Šitas paveikslėlis prie vaikiškų rūbų įdėtas, bet manau įmanoma juk būtų ir didelę kopijo jo padaryti blush2.gif

Papildyta:

Dar tuo pačiu noriu paklausti: o atnarėlę mezgat tais pačiais virbalais kaip ir visą mezginį? Nes pvz šitam paveiksliuke akivaizdžiai matosi, kad ji siauresnė, o man kažkaip vis platesnės gaunasi.... unsure.gif
Papildyta:
Uoj biški ne visai į temą pataikiau doh.gif Maniau, kad liemenių temoj esu... blush2.gif Kai abi seki, taip gaunas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venita: 21 spalio 2008 - 20:10
Kaip gerai,kad idejot pilkus sarafanus,mano dukra po suknutes nori sarafano ant petnesu,bet nelabai zinojau kaip dabar turesiu pavyzdi ax.gif
Atsakyti
Amade antras sarafanas manyčiau daugiau pacankėm tinka, antras jaunoms merginoms ax.gif Nors aš tokį kaip antras panašų nusipirkau, bet niekaip nedrystu užsidėt, tos šleikos storos man kažkaip... blush2.gif
Atsakyti
sveikutes,na tempai pas jus,naiste777 bus labai grazi suknele thumbup.gif
zvirble labai fainuole suknele clap.gif Tomiene bus grazi suknyte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 10 21, 17:15)
nusiziurejau siandien labai fainus siulukius sau sarafano, variantai idejoms -  Toks arba toks
Kaip padidinti schema esancia 96 pilkos suknutes rombukais g.gif
Atsakyti