Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

netikėtai, metrazo dabar nepamenu, vakare arba ryt parasysiu mirksiukas.gif
Zuviukas, evaxl abai aciu 4u.gif
o plou siuliuku man graziau gaunasi, lygesnes akeles, dailesni darbai blush2.gif
katuks, prajuokinai ir kartu pamaloninai 4u.gif masina megzti visiskai nemoku, planuoju pasimokyti kada nors. o atrodo masina megzta del to, nes nekokybiska nuotraukyte gavosi, ten rastelis su trim pynem, ir apacioje vidurine pyne issisakoja i dvi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 10 20, 23:34)
Įveikiau suknelės sijoninę dalį ir dabar suku galvą, ar man užteks sijono, ar nerti toliau? Siūlų kaip ir turiu  g.gif Tik įkvėpimas ir kantrybė po truputį baiginėjasi? Nu nežinau........ gal paimt ką nors pamegzt į tarpą, ir nuo kabliuko pailsėčiau, ir galva prašviesėtų. Nežinau nežinau.............


naiste777, labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif Jau spalvų derinys tai išvis "kataloginis" gerąja prasme thumbup.gif Čia ratu neri? jei taip, tai nedaug liko iki suknutės mirksiukas.gif Aš visgi už suknią galutiniam variante smile.gif
Atsakyti
naiste777, suknia, suknia, suknia, suknia, suknia ir tiktai suknia!!!!!! bigsmile.gif atrodys- liuks thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,nervinuosi nes labai mazai laiko turiu mezgimui.
Turiu klausimeli,mano mezgimas nera lygus todel merginos suknute reiketu plauti tik tada vilketi,o gal kuri meginot paprasciausiai palyginti mezgini per dregna servetele. g.gif
Atsakyti
as galiu tik patarti kaip megzti lygiom akytem blush2.gif
bent jau as pripratau pries kelis metus, tai visai graziai ir labai lygiai gaunasi: mezgant, desines rankos rodomaji pirsta kartu su nyksciu reikia laikyti ne prie pat katik ismegztos akies, o siek tiek zemiau arba desiniau mezginio. Tikriausiai nieko niekas nesuprato...aiskintoja is manes nekokia. blush2.gif
bet pabandykit merginos praktiskai sita dalykeli- rezultatu busit patenkintos mirksiukas.gif
Atsakyti
Rodausi savo suknelės 2/3 nugaros blush2.gif

user posted image

Iškirptė dar koreguosis, bet pagal aprašymą turi būti tokia unsure.gif
Atsakyti
Tomienė bus graži suknytė wub.gif Čia toji,romantiškoji?(užsikrėčiau nuo gadget pavadinimus suknelėm dalint lotuliukas.gif )
AveM Aš tai ir praskalbiu ir su garais poto išlyginu per merliuką.Mano irgi nelabai lygios akytės gaunasi,nors ir mezgu taip,kaip zvirble ax.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 21, 14:02)
Tomienė bus graži suknytė wub.gif Čia toji,romantiškoji?(užsikrėčiau nuo gadget pavadinimus suknelėm dalint lotuliukas.gif )

Aha bigsmile.gif tikiuosi, kad gausis tokia, kokią įsivaizduoju rolleyes.gif koregavimų nemažai matau, bet susiūta turėtų atrodyti kitaip ax.gif o kur dar rankovės, apačia... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2008 10 21, 13:52)
Rodausi savo suknelės 2/3 nugaros  blush2.gif

Wau bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
nors ir būdama pasyvi suknelių temos skaitytoja ax.gif , negaliu nepasidalinti tokiomis grožybėmis: bigsmile.gif
http://gyvenimas.del...php?id=18914778

Atsakyti
Tikrai nuostabus ir ispudingi darbai. Man isvis I.Dovydenaites darbai labai patinka- labai originalus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 20, 13:46)
...noriu gafruotos suknutes...

QUOTE(Virbalai @ 2008 10 20, 14:35)
Tai tikrai mezgama ripsu, tik, sakykim...

Man atrodo reiktų gerąją akį padaryt temptą, tuomet gerųjų akių stulpelis išeina lygesnis ir pats gofras lyg ryškesnis mirksiukas.gif
Atsakyti