Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

user posted image

Šiandien jau aštuoniolikta spalio diena. Geltoni, raudoni, rusvi, žalsvi lapai, pažirę nuo medžių,, džiugina akį, kaštonų pilnos gatvės taip ir traukia juos susirinkti, o vėjas ir lietus aiškai rodo, kad artėja šaltieji metų laikai.

Pažvelgus į tuos spalvingus lapus, įtraukus gaivaus lietaus kvapo, saujoje laikant keletą kaštonų mane užplūsta pačios įvairiausios mintys, ir aš galiu grįžus namo megzti, marginti visokiausius raštus, tai suteikia daugybę jausmų ir emocijų. Dievinu tą jausmą, įkvėpimą, kai vienu prisėdimu galiu įkvėpti grožį savo darbuose.

Tad džiaugimes rudeniu, džiaugimes spalvingu lapų sūkuriu, vaikščiojime lauke, rinkime kaštonus, slėpkimes po margais skėčiais nuo lietaus, įkvėpkim gaivaus rudens kvapo ir... tiesiog būkite laimingos
mirksiukas.gif

GALERIJA temos Nr.13

Puošiame pačias mažiausias
user posted image

Ir didesniųjų galerija mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
oj, kokia sauni naujoji tema thumbup.gif Aciu Coliukei 4u.gif
Atsakyti
Darbstuoles visos,net nespeju pagirti.Visoms tinka tas griunantis ziurkenas,tikrai labai grazios suknutes 4u.gif
Nauja temele musu irgi labai graziai apiforminta,galima pasiziureti visus modelius ax.gif
Atsakyti
Aciu uz grazia rudeniska temuke 4u.gif Jei dar kas sudetu nuorodeles i senesnes temas, butu is viso super thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tema Nr.13
Tema Nr.12
Tema Nr.11

LABAS RYTAS

user posted image

Oi, neikeliau paciu graziausiu anos temos sukniu, persiprasau savininkes mirksiukas.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *coliukeee*: 19 spalio 2008 - 08:23
[QUOTE]Stai suknelė Atiduodu jums ja jusu teismui

labai grazi suknele thumbup.gif wub.gif o man toks klausimas iskilo blush2.gif ka jus rengiates ant virsaus, ar golfyte po apacia ar megztuka koki. turiu panasia suknyte, bet nesugalvoju kaip ja tokiu oru apsirengti, juk palta ant virsaus tai salta g.gif

neisikele nuotrauka verysad.gif as apie paskutine pirmoje zinuteje, kur aukstas kaklas ir rankoves iki alkuniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VAMI: 19 spalio 2008 - 09:07
QUOTE(vasaruolė @ 2008 10 18, 19:15)
Stai suknelėsmile.gif Atiduodu jums ja jusu teismui ax.gif

blink.gif bigsmile.gif fantastika thumbup.gif geriau už visokias VS sukneles thumbup.gif ir aš tokios noriu... blush2.gif
Atsakyti
sveikutes,aciu coliukei uz nuostabius ir siltus namus
linkiu visoms grazaus ir kuribingo mezgimo ar nerimo user posted image
Atsakyti
Tikiuosi, tokio dar nebuvo.
Cia kostiumelis, bet galima ideja panaudoti dzyruotai suknelei biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 10 19, 11:08)
Tikiuosi, tokio dar nebuvo.
Cia kostiumelis, bet galima ideja panaudoti dzyruotai suknelei  biggrin.gif
user posted image


Labai spalvos gražiai suderintos.. wub.gif
Atsakyti
coliukeeee, nuostabiai atidaryta tema thumbup.gif 4u.gif ...ir dar nuostabesni darbeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasaruolė @ 2008 10 18, 17:15)
Stai suknelėsmile.gif Atiduodu jums ja jusu teismui ax.gif

user posted image

jau koks modelis ir suknele wub.gif uzpavydejau labai labai baltu pavydu blush2.gif o cia dalimis mezgei ar su valu?jetus koks grozis wub.gif
O man vis dar rankos nepakyla sau pradet megzti,tad bandau dryzuota dukrytei megztuka numegzti,liko rankoves,ziuresim kaip gausis unsure.gif
Atsakyti