Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota_2

Sveiki, Toyotu myletojai biggrin.gif
Greitai tikiuosi ir as isijungti i jusu buri mirksiukas.gif
Galvojame pirkti Avensis universala dyzeliuka, bet vis dar zvalgomes doh.gif , renkames.
Neapsisprendziam del variklio - 2.0 ar 2.2 imti g.gif Tikiuosi greitai rasim geriausia varianta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazinulia @ 2008 11 02, 13:09)
Pas mane Prius pirmos kartos. Labai myliu savo masiniuka smile.gif Nieko bloga negaliu pakolkas pasakyt. Na gal triuksmo izoliacija prastoka nuo ratu. Tai tiek. Sustojus gatvei prie svesoforo ar siaip issijungia visi varikliai, vaziuojant iki 20 km greiciu (kartais ir daugiau) neveikia benzininis - vaziuoja nuo elektros - tai tada visokiu kuriozu pasitaiko, ypac kokiam dideliam parkinge prie parduotuves, nes reikia vilktis paskui zmones, o supypsint nesmagu blush2.gif  - bijau isgasdint, bet buna dazniausiai, kad patys soniniu matymu pamate paskui save vaziuojant masina issigasta stumia vienas kita ir soka i salis kaip isproteje  doh.gif ..... Niekas negirdi kaip as atvaziuoju namo..... Del benzino taupumo, tai ka as zinau... tikejaus, kad taupesne bus... trasoj ji ima 5l, mieste 6, buna iki 8. Viena karta buvo, kad 12 km mieste pravaziavau isnaudojus 4,8 L/100 km.... Na, gal skaitant, kad masina yra automatine, tai yra geras rodiklis. Tiesa automatas bepakopis, nera tokio mechaninio persijungimo pavaru, kuris jauciasi vaziuojant iprastu automatu. Kaip del 1.5 variklio labai gera dinamika, is vietos ar i kalneli rauna kaip reikiant, kas man labai patinka. Na svajoju apie antros kartos priusa, labai jie man grazus, na ir jau patobulinti smarkiai. Na bet cia reiks gerokai palaukt, bo nepatemsiu pakolkas pinigeliais ant tokios masinkos smile.gif


O cia pirmos kartos Prius, tai cia kelintų metų jinai? 2004 metų cia kokios kartos bus? ax.gif
Mane traukia prie sio auto, jau dairausi, bet vis komplektacijos nerandu, kokios noriu ax.gif
Atsakyti
Sveiki, noreciau ir as prisijungti prie Toyotu myletoju 4u.gif Dabar vazineju Yariuku 2006m (dyzeliukas, automatas). Na galiu pasakyti tik viena - SUPR automobiliukas thumbup.gif Mama irgi ant toyotu pasinesusi, praktiskai visos jos masinos buvo ir yra Corrolos biggrin.gif
Smagu, kad yra tiek mylinciu siuos automobiliukus ir kad beveik netenka skaityti nusiskundimu...
Beja turiu svajone savo yariuka iskeisti i Priusiuka biggrin.gif Nors i ji vis dar truputeli su baime ziuriu... Nes naujos neipirksiu, o su senom.... Beja esu pries auto is JAV tai automatiskai ir kainos Priusiuku dar truputeli kandziojas.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JEma: 27 gegužės 2009 - 08:18
Beja, o jei rimtai, ka toyotu myletojai mano apie Prius'a??? Aisku ne apie katik isleista modeliuka smile.gif Turiu omenyje 2004-2008m....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JEma: 27 gegužės 2009 - 13:14
Pirmos kartos Priusai pradeti gaminti nuo 1997 iki 2002 metu. Nuo 2003 metu jau paleisti antros kartos. Nuo siu metu jau paleistas 3 kartos. Pas mane 2002 m. masiniukas.
Atsakyti
Sveiki,
prisijungiu ir as prie Toyota myletoju. Vairuoju Avensiuka ir esu labai patenkinta. thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki noriu prisijungti ir as prie Toyotos myletoju mirksiukas.gif . Vaziuoju neperseniausiai su Toyota Corola verso 2005 m. dizeliuku , kol kas viskas patinka wub.gif
Papildyta:



QUOTE(Astija @ 2009 03 13, 07:38)
nagi pasitaisem masina  thumbup.gif  nuvarem i Toyota servisa diagnostikai, pasirodo kazkokia tai oro kuro ar kazkas panasaus slangute buvo nusimovusi (is pradziu nesimate plika akim kol nepakrapste)..... tai dabar masinukas kaip mustangas lekia  doh.gif  net prie sedyniu traukia..... vakar autostradoj kai spustelejau tai net smagu...... zodziu toyota gera masina  thumbup.gif


biggrin.gif lotuliukas.gif smagu kad vel leki kaip zveris thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena,

jungiausi ir as i jusu bureli smile.gif Ilga laika draugauju su Toyota, tiklsiau beveik nuo tada kai pradejau vairuoti biggrin.gif
Vazinejau kelis metus su Toyota 4runner smile.gif

QUOTE(Zaltees @ 2008 11 02, 13:46)
4u.gif Yra Toyotos padalinys SCION (panasiai, kaip LEXUS, tik automobiliai skirti liaudziai). Viskas nuo Toyotos. Tie SCION lb traukia aki ir yra nekasdieniskai atrodantys. Tai jei kuri nors nori kazko neiprasto, tai pasidomekit. Liuks masiniukai. Vairavau Corolla, o db ieskau Scion TC.  wub.gif

Myliu, buciuoju, ramybes... cool.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as vazinejau su Scion tC, dabar pasikeiciau i xB thumbup.gif
su seimyna buvo nepatogu siek tiek sutilpti(man patogiau keturios durys, nes kol susodini vaikus doh.gif ), o dabar demesio tikrai nestinga, kartais net per daug mirksiukas.gif

Pries renkantis ziurinejau Scion xD, ten pagal Toyota yra Urban cruiser(scion xD=urban cruiser), tik zenkliukas siek tiek kitoks biggrin.gif , bet demesi patrauke xB savo formomis thumbup.gif
Gal yra daugiau kas turi siuos modelius, butu idomu pabendrauti 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie Toyotų gerbėjų drinks_cheers.gif
Įsigyjau Corolla smile.gif Puikus automobilis!
Tik viena problemėlė- neišeina normaliai benzino užsipilt, pastoviai "išmušinėja" tą rankenėlę,lyg būtų pilnas bakas, nors tikrai nėra. Todėl tenka ilgai stovėt kolonėlėj ir pamažu varvint ne iki galo paspaudus rankenėlę. 14 metų pilu kurą į įvairius automobilius, bet to dar nebuvo schmoll.gif Lyg anksčiau būdavo kaikuriose degalinėse pistoletų antgaliai plonesni, gal tokių ieškot reikia schmoll.gif Gal turit ką patarti?
Atsakyti
Pas mane tas pats... Bakas 45 l, o ismusa pripylus 30-35 L ,kaip kada...nesuprantu kame saknys..
Atsakyti
as ir tikiuosi prie jusu prisijunkti kada smile.gif man lb patinka toyota yaris smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(affa @ 2009 07 28, 12:53)
as ir tikiuosi prie jusu prisijunkti kada smile.gif man lb patinka toyota yaris smile.gif  thumbup.gif

ko gero ir as jungsiuosi prie toyotu gerbeju ax.gif Nes ketinu isigyti toyota corola Verso . Ziurineju nuo 2002 metu, nes geresniu metu kazkaip kainos pasikandzioja. Gal kas turit si masiniuka ir gali pakomentuoti jo + ir -. Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti