Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota_2

Sveikos, Toyotų mylėtojos ...... Įsigijau ir aš Toyota Yaris, 2003, 1.4 dyzeli, laaabia džiaugiuosi ... biggrin.gif
Bet turiu vieną klausimą : gal kuri nors žinote kaip įsijungia radios apšvietimas .... susiradau radio stotis, užprogramavau, o kai tamsu ... radia neapsišviečia ... ar čia taip turi būti (tamsu)? ar aš nemoku? .... jei kas galės, pagelbėkit smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
jungiuosi ir as prie Toyotos biggrin.gif
vakar nusipirkom Toyota avensis universala 2.0l dyzelis- jau nuo rudens ieskojom, buvom hecbeka nusiziureje, bet paskui pagalvojom kad talpesnes didesnes reikia (verso nelabai norejom, nes viena minivena turim sena - aisku ne Toyota).....
zodziu labai fainas ir smagus masiniukas thumbup.gif
tik viena beda yra..... vaziavom autostradoj ir isbandinejau kiek traukia, ogi nieko schmoll.gif virs 110 sunkiai eme kilti ir per vargus isspaudziau 140..... kazikas cia galetu buti? gal turbina parejusi?
papasakokit kas turit tokia masinyte, kiek traukia daugiausia ir gal zinot kiek turbinos remontas kainuoja? Siaip tai sakem dabar netaisysim, nes iki 110-120 gerai vaziuoja, labai smagi, atrodo kad neturetu daug kuro ryti...... o vasara ziuresim ka toliau daryti
Atsakyti
uzeik www.toyotaclub.lt , gal kas ka patars smile.gif
Atsakyti
Taip pabursim ką nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Astija @ 2009 03 06, 08:12)
Sveiki,
jungiuosi ir as prie Toyotos  biggrin.gif
vakar nusipirkom Toyota avensis universala 2.0l dyzelis- jau nuo rudens ieskojom, buvom hecbeka nusiziureje, bet paskui pagalvojom kad talpesnes didesnes reikia (verso nelabai norejom, nes viena minivena turim sena - aisku ne Toyota).....
zodziu labai fainas ir smagus masiniukas  thumbup.gif
tik viena beda yra..... vaziavom autostradoj ir isbandinejau kiek traukia, ogi nieko  schmoll.gif  virs 110 sunkiai eme kilti ir per vargus isspaudziau 140..... kazikas cia galetu buti? gal turbina parejusi?
papasakokit kas turit tokia masinyte, kiek traukia daugiausia ir gal zinot kiek turbinos remontas kainuoja? Siaip tai sakem dabar netaisysim, nes iki 110-120 gerai vaziuoja, labai smagi, atrodo kad neturetu daug kuro ryti...... o vasara ziuresim ka toliau daryti


siaip toyotu dyzeliai D4D traukia super, net limpi prie sedynes, 150 kai pasiekia net nepajunti, todel sunkiai galeciau patiketi, jog problematiskai kyla greitis iki 140. greiciausiai kazkas netvarkoje, speju jog turbina.
Atsakyti
Jungiuosi ir as 4u.gif vairuoju RAV4, '02 rolleyes.gif masiniukas liuksiskas, ypac patinka aukstai sedeti, lengvai vairuojasi, zodziu dziaugiuosi. Butu isvis gerai jei ir pavaru deze normaliai veiktu g.gif o siaip ravukas pats geriausias man thumbup.gif
Atsakyti
nagi pasitaisem masina thumbup.gif nuvarem i Toyota servisa diagnostikai, pasirodo kazkokia tai oro kuro ar kazkas panasaus slangute buvo nusimovusi (is pradziu nesimate plika akim kol nepakrapste)..... tai dabar masinukas kaip mustangas lekia doh.gif net prie sedyniu traukia..... vakar autostradoj kai spustelejau tai net smagu...... zodziu toyota gera masina thumbup.gif
Atsakyti
O kiek kainavo apziura? Nes maniske kazkaip irgi nelabai traukia, tiksliau nebesijaucia isvis turbinos ir kuro daug daug valgo sad.gif
Beje, kaip tavo, is vietos kol isijungia turbina gerai traukia ar tokia nelabai ?


QUOTE(Astija @ 2009 03 13, 09:38)
nagi pasitaisem masina  thumbup.gif  nuvarem i Toyota servisa diagnostikai, pasirodo kazkokia tai oro kuro ar kazkas panasaus slangute buvo nusimovusi (is pradziu nesimate plika akim kol nepakrapste)..... tai dabar masinukas kaip mustangas lekia  doh.gif  net prie sedyniu traukia..... vakar autostradoj kai spustelejau tai net smagu...... zodziu toyota gera masina  thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minvai: 29 kovo 2009 - 16:55
Sveiki visi!
Turiu Toyota Previa, 91m laidos. Anksčiau veždavau pas vienus meistrus, atrodė normalūs (kol tik tepalus keitė ir padangas), bet sugedo sankaba, ir jie betaisydami man ten tiek visko pridirbo, kad dabar jau baisu kur toliau išvažiuoti. Mašina gęsta, trūkinėja, ta pati naujoji sankaba dreba ne ką prasčiau už aną, senąją. Žodžiu, blioooogai.
Gal kas galite parekomenduoti patikrintą meistrą/servisą, kur būtų galima ramia galva nuvažiuoti pasiremontuoti? Nes mašina šita man - pati geriausia, į nieką nekeisčiau, tad reik atgriebinėt. O daugelį servisų, kiek apvažiavau, visi tokiom akutėm pažiūri, kad pasidaro aišku - netaisė jie tokios, arba tik kokį dirželį kam keitė.
Vienžo, padėkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zarmenas @ 2009 04 03, 15:30)
Sveiki visi!
Turiu Toyota Previa, 91m laidos. Anksčiau veždavau pas vienus meistrus, atrodė normalūs (kol tik tepalus keitė ir padangas), bet sugedo sankaba, ir jie betaisydami man ten tiek visko pridirbo, kad dabar jau baisu kur toliau išvažiuoti. Mašina gęsta, trūkinėja, ta pati naujoji sankaba dreba ne ką prasčiau už aną, senąją. Žodžiu, blioooogai.
Gal kas galite parekomenduoti patikrintą meistrą/servisą, kur būtų galima ramia galva nuvažiuoti pasiremontuoti? Nes mašina šita man - pati geriausia, į nieką nekeisčiau, tad reik atgriebinėt. O daugelį servisų, kiek apvažiavau, visi tokiom akutėm pažiūri, kad pasidaro aišku - netaisė jie tokios, arba tik kokį dirželį kam keitė.
Vienžo, padėkit smile.gif


O kokiam mieste reiktų meistro? Aš turiu vieną gerą, kurį man rekomendavo ir esu patenkinta jo darbu. Jei ką jis dirba Kaune tel. parašysiu į až jei reikės.
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2009 04 03, 15:50)
O kokiam mieste reiktų meistro? Aš turiu vieną gerą, kurį man rekomendavo ir esu patenkinta jo darbu. Jei ką jis dirba Kaune tel. parašysiu į až jei reikės.


Na, aš pats gyvenu Vilniuje, tačiau tiks ir Kaune - ten būnu praktiškai kas antrą savaitgalį, o kartais ir dažniau. Tad bėdų nebūtų. Ir dujų įrangą Kaune man montavo (tarp kitko, labai gerai).

Lauksiu kontakto drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba, gal kas vairuojate Auris? Ketinu isigyti, labai noreciau sulaukti komentaru smile.gif apie Yaris (cia antras variantas), vien pagyrimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Speigė: 06 balandžio 2009 - 10:45