Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota_2

QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 11 15, 19:24)
bigsmile.gif paprasta, kažkur yra tikslesni nurodymai-bet esmė tokia: foto patalpinat internetiniame albume, tada kopijuojate jos url adresiuką ir šiame forume per IMG copy-paste būdu duodame mums į ją paspoksoti  mirksiukas.gif
user posted image
4u.gif

o domintu dar vienas ravukas biggrin.gif? siaip gali rast ji cia: http://auto.plius.lt...t...&id=2050151
gal znot ka domina, nes norisi iki kaledu parduoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(chigonas41 @ 2008 11 16, 16:52)
o domintu dar vienas ravukas biggrin.gif? siaip gali rast ji cia:  http://auto.plius.lt...t...&id=2050151
gal znot ka domina, nes norisi iki kaledu parduoti tongue.gif

ax.gif manęs asmeniškai ne-žinot kodėl, amerikietiškų auto servizas neatitinka europinio...daug problemų. Bet jums tiesiog reikia rast pasinešusį klientą ir tiek ax.gif Aš išranki, ne bereikalo tiek metų sukuosi auto rinkoje.
Logiškai vien už komplektaciją nemokėčiau tokio skirtumo, palyginkit:
Rav 4 ridos skirtumo beveik nerasta, skiriasi komplektacija ir kaina. Kaip manote, ką pasirinktų statistinis pirkėjas?

Beje, ieškom antro džipo-bet jau ne plentinuko, reikia kažko rimtesnio vyrui, gal LandCruisą ax.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 16 lapkričio 2008 - 21:04
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 11 16, 21:53)
ax.gif manęs asmeniškai ne-žinot kodėl, amerikietiškų auto servizas neatitinka europinio...daug problemų. Bet jums tiesiog reikia rast pasinešusį klientą ir tiek ax.gif  Aš išranki, ne bereikalo tiek metų sukuosi auto rinkoje.
Logiškai vien už komplektaciją nemokėčiau tokio skirtumo, palyginkit:
Rav 4 ridos skirtumo beveik nerasta, skiriasi komplektacija ir kaina. Kaip manote, ką pasirinktų statistinis pirkėjas?

na man ir nesuprantama tokia zema kaina.. pas mus savikaina brangesne daug gavosi.. cia gal dauzta, ar dar prisides mokesciai, nes lb keista smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chigonas41 @ 2008 11 16, 21:04)
na man ir nesuprantama tokia zema kaina.. pas mus savikaina brangesne daug gavosi.. cia gal dauzta, ar dar prisides mokesciai, nes lb keista smile.gif

smile.gif nieko čia keisto-pigiau pirko, komplektacija paprastesnė...jei aš pasakyčiau, kiek man išėjo mano Ravukas jūs irgi sakytumėt, kad nesuprantat-bet ne, nedaužtas buvo mirksiukas.gif ...mokesčiai kokie? imant ant įmonės jie neaktualūs tampa, privačiai kiek kitaip-bet čia aiškiai matome kad kaina eksportui ir Lietuvoje ta pati-vadinasi mokesčių jokių nėra smile.gif .
Jums reikia rast klientą, kuriam reikia pilnos komplektacijos Ravuko mirksiukas.gif ...beje, mano vyras pardavinėja savo mersą, kurio savikaina nuo parduodamos kainos skiriasi 3000eu....į minusą verysad.gif doh.gif ....tokia nestabili šiais laikais rinka cool.gif
Atsakyti
QUOTE(chigonas41 @ 2008 11 16, 21:04)
na man ir nesuprantama tokia zema kaina.. pas mus savikaina brangesne daug gavosi.. cia gal dauzta, ar dar prisides mokesciai, nes lb keista smile.gif

ax.gif pasižiūrinėkit, kiek dabar kainuoja naujas Rav4 salone Lt mirksiukas.gif ...aš šiandiena pasidomėjau ir likau nustebusi rolleyes.gif ...atsižvelgiant į tai, kad dabar dar akcija jiems plius vistiek duodamos garantijos, ko negautumei pirkdamas iš nesalono unsure.gif
Atsakyti
tolokai temike 4u.gif biggrin.gif

Scion TC vairuoju 4u.gif jun visa toyta mirksiukas.gif labai man wub.gif
Atsakyti
a nieks toyotu nebevairuoja ar kaip čia daba? biggrin.gif
Atsakyti
o ko cia taip tuscia? g.gif

va pati jau beveik metus vairuoju Yariuka wub.gif 2005m., 1,4 dyzelis... masiniukas super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

radau joje tik viena minusa, tai garso izoliacija doh.gif dabar su zieminem, spygliuotom padangom vazineju, tai toks jausmas lyg lektuve sedeciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kismida @ 2009 01 21, 22:21)
a nieks toyotu nebevairuoja ar kaip čia daba? biggrin.gif



QUOTE(kissa666 @ 2009 01 27, 11:12)
o ko cia taip tuscia? g.gif


Tuščia todėl, kad visi vairuoja ir jokių bėdų neturi. Kas nori pabazarit apie gedimus jungiasi prie "bulksvagenų" forumų. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bambalys @ 2009 01 27, 17:14)
Tuščia todėl, kad visi vairuoja ir jokių bėdų neturi. Kas nori pabazarit apie gedimus jungiasi prie "bulksvagenų" forumų. lotuliukas.gif

tai nebutinai gi apie gedimus sneketi ax.gif
Atsakyti
Sakot tuščia...tai kad tikrai dauguma patenkinti toyotomis ir nėr ką rašyt...Va man prasidėjo ketvirti metai su mano Yariuku, be padangų, akumo ir tepalų keitimo (kaip sakoma čia einamieji dalykai) daugiau jokių bėdų neturėjau thumbup.gif
Atsakyti
naujasis Avensis graziai atrodo,turetu but geras ,ryt pristato.
Atsakyti