Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota_2

ax.gif na va-šiandien vėl taip netikėtai nuvažiavau ir pamačiau Toyotą stovinčią ant mūsų tralo blush2.gif ...spėkit kur ji tovi dabar biggrin.gif ...ogi mano kieme thumbup.gif ...tai va, vietoj vienos Toyotos, kieme stovi kita wub.gif
user posted image
wub.gif belieka pažiūrėt kaip mudvi sugyvensim wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 08 lapkričio 2008 - 22:19
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 11 08, 22:19)
ax.gif na va-šiandien vėl taip netikėtai nuvažiavau ir pamačiau Toyotą stovinčią ant mūsų tralo blush2.gif ...spėkit kur ji tovi dabar  biggrin.gif ...ogi mano kieme  thumbup.gif ...tai va, vietoj vienos Toyotos, kieme stovi kita  wub.gif

wub.gif belieka pažiūrėt kaip mudvi sugyvensim  wub.gif  biggrin.gif



nu fainas raviukas, liuks, sveikinu su tokios masinos isigijimu 4u.gif
Atsakyti
as kaip tik turiu toyota rav4 pardavimui.. tik 1000km pravaziavus, naujutele smile.gif)jei ka domina, rastelkit i cheezas11@hotmail.com wink.gif pasireklamavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chigonas41 @ 2008 11 12, 14:20)
as kaip tik turiu toyota rav4 pardavimui.. tik 1000km pravaziavus, naujutele  smile.gif)jei ka domina, rastelkit i cheezas11@hotmail.com wink.gif pasireklamavau biggrin.gif


iš čigono arklį pirkti? Nežinau, nežinau... g.gif


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chigonas41 @ 2008 11 12, 13:20)
as kaip tik turiu toyota rav4 pardavimui.. tik 1000km pravaziavus, naujutele  smile.gif)jei ka domina, rastelkit i cheezas11@hotmail.com wink.gif pasireklamavau biggrin.gif

g.gif kodėl parduodi?
Atsakyti
tiesiog per pazistamus parsiunciau.. 14 dienu naudota, siunciau pardavimui, tad tdl ir parduodu, nes moteriska masina smile.gif 2008 metu, spalva-sampano.. smile.gif nedauztas ir ne aukcione pirktas ... tongue.gif na uzteks..
o del arklio is cigono, tai galima masinyte patikrinti tokviloj ir paaiskes arklio bukle biggrin.gif net keleiviu kilimeliai is tu celofanu neispakuoti smile.gif ir siaip, per 1000km automobiliui nelabai kas gali nutikt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chigonas41: 13 lapkričio 2008 - 00:04
QUOTE(chigonas41 @ 2008 11 12, 23:59)
tiesiog per pazistamus parsiunciau.. 14 dienu naudota, siunciau pardavimui, tad tdl ir parduodu, nes moteriska masina smile.gif 2008 metu, spalva-sampano.. smile.gif nedauztas ir ne aukcione pirktas ... tongue.gif na uzteks..
o del arklio is cigono, tai galima masinyte patikrinti tokviloj ir paaiskes arklio bukle biggrin.gif net keleiviu kilimeliai is tu celofanu neispakuoti smile.gif ir siaip, per 1000km automobiliui nelabai kas gali nutikt wink.gif

unsure.gif iš USA? koks variklis? g.gif
Atsakyti
2,4 smile.gif jo, is USA. siaip masinu nevarau, cia pirmoji ir, matyt, paskutine, nes labai geras variantas buvo, o ir uzdirbt ne itin galima ka... smile.gif jei mokeciau ideti, ideciau foto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chigonas41 @ 2008 11 14, 13:09)
2,4 smile.gif jo, is USA. siaip masinu nevarau, cia pirmoji ir, matyt, paskutine, nes labai geras variantas buvo, o ir uzdirbt ne itin galima ka... smile.gif jei mokeciau ideti, ideciau foto biggrin.gif

bigsmile.gif paprasta, kažkur yra tikslesni nurodymai-bet esmė tokia: foto patalpinat internetiniame albume, tada kopijuojate jos url adresiuką ir šiame forume per IMG copy-paste būdu duodame mums į ją paspoksoti mirksiukas.gif
user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 11 08, 22:19)
ax.gif na va-šiandien vėl taip netikėtai nuvažiavau ir pamačiau Toyotą stovinčią ant mūsų tralo blush2.gif ...spėkit kur ji tovi dabar  biggrin.gif ...ogi mano kieme  thumbup.gif ...tai va, vietoj vienos Toyotos, kieme stovi kita  wub.gif
user posted image
wub.gif belieka pažiūrėt kaip mudvi sugyvensim  wub.gif  biggrin.gif


Sveikinu 4u.gif
Manau sugyvensite puikiai thumbup.gif mašina labai gera thumbup.gif
Vairuoju RAVuką jau metus ir esu labai patenkinta drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2008 11 16, 10:16)
Sveikinu 4u.gif
Manau sugyvensite puikiai thumbup.gif mašina labai gera thumbup.gif
Vairuoju RAVuką jau metus ir esu labai patenkinta drinks_cheers.gif  thumbup.gif  wub.gif

bigsmile.gif kol kas man ji patinka...jau registruota ir padarytas "apkatas"...belieka susitvarkyt pagrindinius taškus-tepalus pakeist, diržus, ratus...tada tikiuosi pravažiuoti bent metus biggrin.gif ir aš
Atsakyti
sveikos, priimsit gal i savo rata smile.gif
cia musu dabartinis dziaugsmas :ax:kolkas jokiu nusiskundimu, labai patenkinti abu su vyru smile.gif beje, ant "uzpakalio" parasyta Lexus, bet cia importas is Japonijos, tai realiai dokumentuose Toyota biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DKNight: 16 lapkričio 2008 - 14:59