Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota_2

Kadangi tema uždaryta, dėl perpildymo, manau niekas nepyks , kad pradėsim antrą seriją?
Atsakyti
biggrin.gif Žinoma kad nesupyks, pati žadėjau ją atidaryt mirksiukas.gif -gerai , kad užteko proto pirma pasinaudot paieška ir atrasti jau sukurtą naują temą thumbup.gif

Nors pati savo Toyotukę pardaviau, taigi dairausi naujos auto ax.gif - bet apie Toyotas galiu "pasakyt tik gerai arba nieko" biggrin.gif

user posted image

Jeigu nereikėtų šeimyninio automobilio, sėsčiau štai prie to vairo:
user posted image
user posted image
wub.gif
Papildyta:
QUOTE(varine @ 2008 10 18, 01:21)
Artemidei,
labai graudeniesi dėl beveik kad"nuostolingo"verslo,keista kad kontoros savo neuždarote (kur tu ten sukiesi ar ką ten darai).Pusbrolis sėkmingai varinėja APYNAUJAS mašinas į Suvalkiją,normaliai uždirba ir neverkia(tuo labjau uždarinėti biznio nesiruošia)Taip kad tie tavo paverkšlenimai man ašaros neišspaudė...Sėkmės biznyje

ax.gif dar perkeliu man adresuotą postą iš senos temos:
Varine, labai prašyčiau parodyti būtent tą vietą, kurioje aš graudinuosi dėl beveik nuostolingo verslo biggrin.gif ...nes aš nesigraudenu visai, ir šio verslo beveik nuostolingu niekur nepavadinau schmoll.gif
O jūsų pusbrolis varinėja šiaip ar turi atsidaręs firmą? Jūs susipažinusi su šio verslo ypatumais ar tik kalbate iš nuogirdų apie sėkmingą pusbrolio verslą g.gif
Taigi verkti jums tikrai nereikia, juolab kad aš visai neverkšlenau mirksiukas.gif
Ačiū, sėkmė visada praverčia 4u.gif
Atsakyti
o, nugi mano karieta ax.gif
Tik ne tokia tiuninguota rolleyes.gif
Išties geras auto, malonu vairuoti . Nemaloni būna tik viena akimirka - apsilankymas degalinėje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 10 29, 11:09)
o, nugi mano karieta ax.gif
Tik ne tokia tiuninguota  rolleyes.gif
Išties geras auto, malonu vairuoti . Nemaloni būna tik viena akimirka - apsilankymas degalinėje  biggrin.gif

bigsmile.gif prašom plačiau...apie tą apsilankymą degalinėje...koks varikliukas jūsiškės rolleyes.gif ...kiek ryja... blush2.gif
Aš žvalgausi į panašią, tik ji ryškiai geltona, patiuninguota ir suprantu, kad kurį laiką dar teks susilaikyt nuo tokio pirkinio: nelaikysim gi kieme trijų mašinų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 10 29, 14:58)
bigsmile.gif prašom plačiau...apie tą apsilankymą degalinėje...koks varikliukas jūsiškės  rolleyes.gif ...kiek ryja... blush2.gif


2.4 ltr,
užmiestyje, jei laaaaabai gražiai važiuoju - pavyksta ir į 8 ltr/100 km sutilpti, bet čia jau reikia specialiai stengtis.

tuo tarpu mieste doh.gif
Gerai kad sunaudojimą nesuprantamais skaičiais rodo (myliom/galonui) , ir ne visada pavyksta mikliai išskaičiuoti, tai išskaičiuoju 'apytiksliai', suapvalindama į sau gražesnę pusę, bet taip - 15ltr/100 km reikia skaičiuoti... Kadangi pastaruoju metu daugiau maluosi po miestą, tai pasijaučia, pasijaučia... ax.gif

Beje čia be draginimo, o mėgaujantis ramiu solidžiu važiavimu - priminu tik kur būtina. Lenktyniavimą su pacukais nuo sankryžų jau išaugau smile.gif

QUOTE
Aš žvalgausi į panašią, tik ji ryškiai geltona, patiuninguota ir suprantu, kad kurį laiką dar teks susilaikyt nuo tokio pirkinio: nelaikysim gi kieme trijų mašinų doh.gif


neteko matyti geltonos realybėje , bet manau kad turėtų gerai atrodyti wub.gif
Nors man dabar pati gražiausia - tokia šviesi pilkai-violetinė, perlamutrinė. Kaip tiek kasdien tokią pro langą matau - nu pati tokios norėčiau... Bet negi dėl spalvos mašiną keisi ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 10 29, 14:53)
2.4 ltr,
užmiestyje, jei laaaaabai gražiai važiuoju - pavyksta ir į 8 ltr/100 km sutilpti, bet čia jau reikia specialiai stengtis.

tuo tarpu mieste  doh.gif
Gerai kad sunaudojimą nesuprantamais skaičiais rodo (myliom/galonui)  , ir ne visada pavyksta  mikliai išskaičiuoti, tai išskaičiuoju 'apytiksliai', suapvalindama į sau gražesnę pusę, bet taip - 15ltr/100 km reikia skaičiuoti... Kadangi pastaruoju metu daugiau maluosi po miestą, tai pasijaučia, pasijaučia...  ax.gif

Beje čia be draginimo, o mėgaujantis ramiu solidžiu važiavimu - priminu tik kur būtina. Lenktyniavimą su pacukais nuo sankryžų jau išaugau smile.gif
neteko matyti geltonos realybėje , bet manau kad turėtų gerai atrodyti  wub.gif
Nors man dabar pati gražiausia  - tokia šviesi pilkai-violetinė, perlamutrinė. Kaip tiek kasdien tokią pro langą matau  - nu pati tokios norėčiau... Bet negi dėl spalvos mašiną keisi ?  biggrin.gif

unsure.gif na va-teks gryžti turbūt prie Toyotos Avensis Verso-maniškė nepatikėsit, bet trasoje tik 6l/100km surydavo wub.gif ...o atsižvelgiant į tai, kad mano gyvenimas ant ratų-privalumas tai didelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 10 29, 14:53)

Nors man dabar pati gražiausia  - tokia šviesi pilkai-violetinė, perlamutrinė. Kaip tiek kasdien tokią pro langą matau  - nu pati tokios norėčiau... Bet negi dėl spalvos mašiną keisi ?  biggrin.gif


o as matau tokia raudona netoli darbo prie Strazdelio namu smile.gif Aki traukia masiniukas. O pas mane kaip tik pilkai violetinis priusikas smile.gif
Atsakyti
Laba,

Va, pavarciau autopliusa,ieskau sau kitos auto...Planuoju yariuka parduot blink.gif Kazkaip uzsimaniau aygo....Labai grazi auris, ale kaina dar nereali g.gif O kitos markes auto net nekyla mintis pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos Toyotininkės 4u.gif

aš dar vis su Yariu wub.gif nors tenka pavairuoti ir didžiūūūlį (palyginus su Yariuku) SB Miarsą virgi saviškės jį nekeiščiau tongue.gif

Po kelių metų planuoju pirktis Toyota Prius, gal ką gero ar blogo apie jas girdėjote? Gal kas tokią turite? 4u.gif
Atsakyti
Pas mane Prius pirmos kartos. Labai myliu savo masiniuka smile.gif Nieko bloga negaliu pakolkas pasakyt. Na gal triuksmo izoliacija prastoka nuo ratu. Tai tiek. Sustojus gatvei prie svesoforo ar siaip issijungia visi varikliai, vaziuojant iki 20 km greiciu (kartais ir daugiau) neveikia benzininis - vaziuoja nuo elektros - tai tada visokiu kuriozu pasitaiko, ypac kokiam dideliam parkinge prie parduotuves, nes reikia vilktis paskui zmones, o supypsint nesmagu blush2.gif - bijau isgasdint, bet buna dazniausiai, kad patys soniniu matymu pamate paskui save vaziuojant masina issigasta stumia vienas kita ir soka i salis kaip isproteje doh.gif ..... Niekas negirdi kaip as atvaziuoju namo..... Del benzino taupumo, tai ka as zinau... tikejaus, kad taupesne bus... trasoj ji ima 5l, mieste 6, buna iki 8. Viena karta buvo, kad 12 km mieste pravaziavau isnaudojus 4,8 L/100 km.... Na, gal skaitant, kad masina yra automatine, tai yra geras rodiklis. Tiesa automatas bepakopis, nera tokio mechaninio persijungimo pavaru, kuris jauciasi vaziuojant iprastu automatu. Kaip del 1.5 variklio labai gera dinamika, is vietos ar i kalneli rauna kaip reikiant, kas man labai patinka. Na svajoju apie antros kartos priusa, labai jie man grazus, na ir jau patobulinti smarkiai. Na bet cia reiks gerokai palaukt, bo nepatemsiu pakolkas pinigeliais ant tokios masinkos smile.gif
Atsakyti
4u.gif Yra Toyotos padalinys SCION (panasiai, kaip LEXUS, tik automobiliai skirti liaudziai). Viskas nuo Toyotos. Tie SCION lb traukia aki ir yra nekasdieniskai atrodantys. Tai jei kuri nors nori kazko neiprasto, tai pasidomekit. Liuks masiniukai. Vairavau Corolla, o db ieskau Scion TC. wub.gif

Myliu, buciuoju, ramybes... cool.gif
Atsakyti
Ir aš turiu toyotą. Mano gerieji uošviai nuoirko. Tai važinėtis labai maloni. Ji tokia mažytė ir labai gerai traaaaukia lotuliukas.gif
Atsakyti