Įkraunama...
Įkraunama...

Veisėjams rekomenduojami kačių sveikatos testai

QUOTE(Seterių_mama @ 2008 06 04, 13:02)
Nu nereikia taip putotis. Jeigu pritrūkote argumentų, tai ne priežastis įžeidinėti, tildyti ir tujinti mane.
Pasitikėti/nepasitikėti - Jūsų asmeninė teisė. Džiugu, kad taip paprastai nuraminate savo sąžinę ir to pagrindu suteikiate pirkėjams garantijas.
Kadangi aš negaliu sau tokios prabangos suteikti, nes man rūpi ne užmaskuoti problemą, o ją spręsti iš esmės, tai kartais tenka būti nepopuliariai, "negerai" ir tenka kai ką aukoti, nors ir labai nesinori. Mano sąžino būna švari ne tada, kai išsitiriu konkrečią katę ir lengviau atsikvepiu, kad ji sveika šiuo momentu. Mano sąžinė nurimsta, kai eliminuoju iš veisimo visom prasmėm super-puper žvėrį, žinodama, kad jo protėviai(arba broliai, seserys) turėjo rimtų sveikatos problemų, nes genetinės medžiagos prasme tas super-puper žvėris, jis yra toks pats potencialus tų pačių problemų nešiotojas, o mano, kaip veisėjo užduotis, ne garantijas rašyti, o sunkiai ir atsakingai dirbti, kad linijas "išsivalyti".


Pritrukau argumentu? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as pasakiau savo nuomone... tongue.gif Apie mane nereikia sneketi ko nezinot ir tada nieks netildys... ok? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir tada nebebus del ko isizeisti... lotuliukas.gif
As nuraminu savo sazine nes bendraju su sioje srityje patyrusiais zmonemis, o ne su tokiais kaip jus - TEORETIKAIS, KURIE NETURI JOKIOS PRAKTINES PATIRTIES IR VAIZDUOJA KAD VISKA ISMANO, NOR NEI VIENO GYVUNO NEISGYDZIUSI.
Is kur jus zinote kad eliminuojate virusa, kaip jus tas linijas "valote"???????? pasiziurite i zveri ir MATOTE blink.gif kad sveikas????
Idomu kur "juodai ant balto" irodymai? ar cia reikia pasitiketi jusu zodziu?

O as dirbu... su savo gyvunais, pas mane namuose ant grindu steriliau negu pas kitus ant virtuvinio stalo...
Jei nezinote ka as darau ir kaip as darau, tai dar karta pasikartosiu.... PATYLEKIT.
Atsakyti
QUOTE(audra13 @ 2008 06 04, 13:11)
O as dirbu... su savo gyvunais, pas mane namuose ant grindu steriliau negu pas kitus ant virtuvinio stalo...

ax.gif atleiskit,kad įsiterpiu į jūsų barnius, ....bet tokie kraštutinumai na sakykim atrodo truputi keistokai blink.gif ir nebesveikai wacko.gif
toks jausmas,kad jusikiai gyvūnai laikomi steriliose koncentracijos stovyklose,kur
jiems ištisai atliekami įvairūs tyrimai ir ''linijų'' valymas dry.gif dry.gif
Atsakyti
QUOTE(audra13 @ 2008 06 04, 13:11)
Apie mane nereikia sneketi ko nezinot ir tada nieks netildys... ok?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir tada nebebus del ko isizeisti... lotuliukas.gif

Gal galite konkrečiai pacituoti, kur aš konkrečiai šnekėjau būtent APIE JUS???
Ir iš ko Jūs nusprendėte, kad aš įsižeidžiau? Aš jums tik pastabą parašiau, kad derėtų mandagiau elgtis. tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(audra13 @ 2008 06 04, 13:11)
Pritrukau argumentu?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif as pasakiau savo nuomone...    tongue.gif Apie mane nereikia sneketi ko nezinot ir tada nieks netildys... ok?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir tada nebebus del ko isizeisti... lotuliukas.gif
As nuraminu savo sazine nes bendraju su sioje srityje patyrusiais zmonemis, o ne su tokiais kaip jus - TEORETIKAIS, KURIE NETURI JOKIOS PRAKTINES PATIRTIES IR VAIZDUOJA KAD VISKA ISMANO, NOR NEI VIENO GYVUNO NEISGYDZIUSI.


Nu ataskaitų forumuose duoti neprivalau. Ir patirties(deja ir labai nemalonios ir skaudžios) turiu užtektinai. Šiai dienai namuose turiu 5 šunis, 5 suaugusias kates ir 11 kačiukų. Šunis veisiu jau 10 metų, turėjom 9 vadas. Kates veisiu 3 metus. Esu susidūrus su daugybe įvairiausių problemų per tą laiko tarpą ir rašau tik apie tai, su kuo asmeniškai daugiau ar mažiau susidūriau. Kad neturėjau savo veislyne FIP, tai dar nereiškia, kad negaliu apie FIP išmanyti daugiau negu statistinis forumų skaitytojas.

Papildyta:
QUOTE(audra13 @ 2008 06 04, 13:11)
Is kur jus zinote kad eliminuojate virusa, kaip jus tas linijas "valote"???????? pasiziurite i zveri ir MATOTE  blink.gif kad sveikas????
Idomu kur "juodai ant balto" irodymai? ar cia reikia pasitiketi jusu zodziu?
O as dirbu... su savo gyvunais, pas mane namuose ant grindu steriliau negu pas kitus ant virtuvinio stalo...
Jei nezinote ka as darau ir kaip as darau, tai dar karta pasikartosiu.... PATYLEKIT.


O kodėl aš turiu tai žinoti? Ta prasme, jeigu gyvūnai išoriškai yra sveiki ir per keletą metų, per kelias kartas jokios problemos neišlindo, tai vis tiek privalau kas mėnesį tyrimus daryt? Jeigu būtų nešiotojų, tai sutikit, per 3-is metus problemos pasireikštų. Jeigu pasireikštų, tuomet be jokio sąžinės graužimo sterilizuočiau visus nešiotojus(aišku prieš tai išsityrus taip kaip priklauso, jeigu atsirastų pagrindo, tiems tyrimams).Ir jų palikuonys - ir taip dauguma būtų sterilizuojami, nes praktiškai neparduodu gyvūnų veisimui. O sterilizuoti gyvūnai - laimingi gyvūnai, gyvenantys pilnavertį gyvenimą, daug geresnį nei veislyne, kur , kaip čia tiger teisingai pastebėjo, dažnai peržengiamos visos ribos ir viskas kaip steriliose koncentracijos stovyklose. verysad.gif
Man niekam nereikia nieko įrodinėt. Nes aš niekada nesuteikiu niekam jokių garantijų. T.y. nemeluoju, nieko neslepiu ir nieko nežadu. tongue.gif
Ir dar kartą sakau, netildykit manęs ir neužčiaupinėkit. Sakysiu ir rašysiu ką norėsiu. Nesusireikšminkit ir nepriimkit kiekvienos mano frazės asmeniškai. Rašau apskritai, ne jums ,jūsų nepažįstu ir visai neturiu jokio noro pažindintis.
Atsakyti
QUOTE(Seterių_mama @ 2008 06 04, 14:56)
Gal galite konkrečiai pacituoti, kur aš konkrečiai šnekėjau būtent APIE JUS???
Ir iš ko Jūs nusprendėte, kad aš įsižeidžiau? Aš jums tik pastabą parašiau, kad derėtų mandagiau elgtis. tongue.gif
Papildyta:
Nu ataskaitų forumuose duoti neprivalau. Ir patirties(deja ir labai nemalonios ir skaudžios) turiu užtektinai. Šiai dienai namuose turiu 5 šunis, 5 suaugusias kates ir 11 kačiukų. Šunis veisiu jau 10 metų, turėjom 9 vadas. Kates veisiu 3 metus. Esu susidūrus su daugybe įvairiausių problemų per tą laiko tarpą ir rašau tik apie tai, su kuo asmeniškai daugiau ar mažiau susidūriau. Kad neturėjau savo veislyne FIP, tai dar nereiškia, kad negaliu apie FIP išmanyti daugiau negu statistinis forumų skaitytojas.

Papildyta:
O kodėl aš turiu tai žinoti? Ta prasme, jeigu gyvūnai išoriškai yra sveiki ir per keletą metų, per kelias kartas jokios problemos neišlindo, tai vis tiek privalau kas mėnesį tyrimus daryt? Jeigu būtų nešiotojų, tai sutikit, per 3-is metus problemos pasireikštų. Jeigu pasireikštų, tuomet be jokio sąžinės graužimo sterilizuočiau visus nešiotojus(aišku prieš tai išsityrus taip kaip priklauso, jeigu atsirastų pagrindo, tiems tyrimams).Ir jų palikuonys - ir taip dauguma būtų sterilizuojami, nes praktiškai neparduodu gyvūnų veisimui. O sterilizuoti gyvūnai - laimingi gyvūnai, gyvenantys pilnavertį gyvenimą, daug geresnį nei veislyne, kur , kaip čia tiger teisingai pastebėjo, dažnai peržengiamos visos ribos ir viskas kaip steriliose koncentracijos stovyklose. verysad.gif
Man niekam nereikia nieko įrodinėt. Nes aš niekada nesuteikiu niekam jokių garantijų. T.y. nemeluoju, nieko neslepiu ir nieko nežadu. tongue.gif
Ir dar kartą sakau, netildykit manęs ir neužčiaupinėkit. Sakysiu ir rašysiu ką norėsiu. Nesusireikšminkit ir nepriimkit kiekvienos mano frazės asmeniškai. Rašau apskritai, ne jums ,jūsų nepažįstu ir visai neturiu jokio noro pažindintis.


tease.gif As irgi rasau ka galvoju ir ka noriu... new_russian.gif
O cia fraze nugaletoja : O kodėl aš turiu tai žinoti? Ta prasme, jeigu gyvūnai išoriškai yra sveiki ir per keletą metų, per kelias kartas jokios problemos neišlindo, tai vis tiek privalau kas mėnesį tyrimus daryt? Jeigu būtų nešiotojų, tai sutikit, per 3-is metus problemos pasireikštų. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kodel kas menesi? Kas kaip nori tas taip daro... Yra tokiu kurie is vis nei vieno nera padare.. Nesupratau kas cia blogo tyrimus daryti, kad ir kas menesi...
Ir kai problemos tarkim islystu (cia teoriskai, gink dieve nesakau, kad ju turite) kur jus tuos tyrimus darytumete? Kur daro 100 % tikslumo?
Asmeniskai zinau zmoniu, kuriems problemos islindo daug veliau nei po 3 metu.... Tai cia taip teigti nelabai galima, kad butu islinde...


Atsakyti
QUOTE(audra13 @ 2008 06 04, 14:25)
O cia fraze nugaletoja : [b]..

Na ir? Kas jus stebina? Dauguma kačių, pašalina virusą iš organizmo ir tas faktas, kad Jūs apie tai žinot, kad katė užsikrėtus, šiuo atveju nieko nekeičia. Jeigu Jūs laikotės elementarių higienos normų ir katės gyvena normaliose sąlygose, tai virusas išeis taip pat nepastebėtai, kaip ir atėjo.Visur literatūroje rašoma ir tyrimais įrodyta, kad mažuose veislynuose, kuriuose gyvena iki 10 kačių, virusas pats eliminuojasi lengvai ir savaime. Jūs pati darotės tyrimus dažnai? Dėl virusų ir bakterijų? Ar gyvenat stikliniam burbule, neišeinat į gatvę, nesilankot viešose vietose i nebedraujat su žmonėmis? O jeigu susergat gripu(kurį beje, korona virusas sukelia), tai tikriausiai iš viso pasaulio pabaiga? Nes kažkiek tai ten procentų žmonių gali po gripo turėti komplikacijas ir net numirti..Tai izoliuojatės tikriausiai nuo namiškių?
Kitas momentas - mano veislė tai natūrali, gamtoje susiformavosi veislė, žmogus yra neprikišęs nagų prie genetikos, o gamta, kaip žinia, tai yra natūrali atranka - visi silpnieji seniausiai išmirė, nes tokiose atšiauriose ir sudėtingose sąlygose, kaip kad Kurilų salose, tikrai nelengva išgyventi. Priedo, niekas nedarė kažkokių tai sveiku protu nesuvokiamų inbrydingų vien tam, kad užtvirtinti kokią retą įdomią kailio spalvą, garbanotą plauką ar plikumą, nulinkusias ar susiraičiusias ausis. Tai kaip dauguma paprastų "dvarniažkų", kurilų bobteilai turi palygint stiprų imunitetą. Todėl nematau reikalo laikyti kates steriliai ir tirtis kas mėnesį.

QUOTE(audra13 @ 2008 06 04, 14:25)
tease.gif  As irgi rasau ka galvoju ir ka noriu...  new_russian.gif
Kodel kas menesi? Kas kaip nori tas taip daro... Yra tokiu kurie is vis nei vieno nera padare.. Nesupratau kas cia blogo tyrimus daryti, kad ir kas menesi...

Nu jeigu tai PCR, tai reik min. pusę metų kas menesį darytis, nes kitaip jokios naudos... Kadangi gyvūnas išsivaręs virusą neįgyja jokio imuniteto ir dar jums atliekant tyrimus gali užsikrėsti corona virusu vėl ir vėl, tai gaunasi, kad tikro, realaus vaizdo, kad ir kaip norėtum ir stengtumeis, gali ir nepamatyt. Pvz...pasidarot vieną tyrimą, o jis neigiamas. Bet jis savame nieko nereiškia, nes jis pvz. gali būti klaidingas. Todėl darotės antrą - ups, o jis teigiamas.. Bet jis irgi gali būti klaidingas..O tai katras iš jų dabar klaidingas? Gerai, darotės trečią. Tračias vėl teigiamas. hmm.. g.gif Tai tas pirmas, čia kaip? reiškia katė užsikrėtė praėjus kokiom 2 savaitėm po pirmo tyrimo? ir antras jau parodė, kad turi coroną..O jeigu visgi tas pirmas buvo klaidingas? Tai reiškia, kad gyvūnas galėjo užsikrėsti daug anksčiau ir galbūt jau keletą mėnesių yra užrečiamas??? doh.gif
Darom ketvirtą tyrimą - vėl teigiamas. g.gif Po mėnesio 5-as tyrimas - valioo, neigiamas! Bet, tam, kad įsitikint, kad gyvūnas neigiamas, reikia, kad min. 5-i IŠ EILĖS testai butų neigiami, kad galima būtų atmesti visas paklaidas. (vėlgi, ne mano išmislas, specai taip sako ir rašo)Tai kiek jau testų iš eilės kas mėnesį gaunasi? 9.. doh.gif Titrų tyrimas aišku įneštų aiškumo, tuo atveju, jeigu organizmas išsivarė virusą, jis būtų lygus 0. Bet jis brangus, serumo pats namie neparuoši ir su traukinio palydove termose neišsiųsi į Vokietiją ar Škotiją. verysad.gif Taigi galima žaistis su PCR kokius metus. Bet nuo FIP tai neapsaugos.

O kas blogo tyrimus kas mėnesį darytis? ax.gif Nu kaip čia pasakius..Vieni tyrimus darosi kas menesį, kiti iš vis patologiškai mėgsta gydymo įstaigose lankytis, dar kiti namus sterilius laiko miega apsikabinę Domestos butelį, batus už durų nusiauna,spec kostiumą vilki ir kiekvieną kartą prieš paglostant katę rankas dezinfekuojasi..O kiti iš viso įsivazduoja, kad yra napoleonai ir hitleriai..
Tame kaip ir nieko blogo. Su sąlyga, jei tai nekenkia aplinkiniams. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Seterių_mama @ 2008 06 04, 09:36)
O Jūs gerai skaitote angliškai?? blush2.gif ...

Taip, gerai skaitau. Ir ne tik skaitau, bet ir aptariu perskaityta koronavorus-ligonineje su kitais. Net ieskom budu gydyti ne tik sausa FIP forma bet ir slapia.

QUOTE(Seterių_mama @ 2008 06 04, 10:36)
...
Kas dėl konkretaus jūsų aprašyto atvejo, tai nesu kompetetinga jį svarstyti, nes:
1. Nemačiau ir nepažįstu to gyvūno.
2. Turėjo būti atlikta nemažai tyrimų, kad atmesti FIP. Nes gelta rodo, kad mirties priežastimi buvo sutrikusi kepenų veikla. O sutrikti kepenys galėjo dėl įvairiausių priežasčių. Kol nemačiau išvadų, kokie tyrimai buvo atlikti ir kokie rezultatai, tai tikrai nėra ką komentuoti.
3. FIP diagnozuoti galima tik po gyvūno mirties, darant antigenų tyrimą. Kol šis tyrimas neatliktas, jūs negalite teigti, kad tai yra FIP ar buvo FIP. Tai gali būti tik įtarimas, spėjimas, kad tai yra FIP, pritempiant simptomus. O simptomai yra ant tiek įvairūs ir ir gali būti visiškai netipiški(ypač "sausos" FIP formos), kad juos galima priskirti daugybei kitų ligų. Todėl labai skeptiškai žiūriu į pareiškimus apie neva išgydytą FIP.

Tyrimai buvo atlikti po mirties. Diagnozas - slapia FIP forma (buvo atliktas ascito tyrimas).

QUOTE
Silpnas ar stiprus imunitetas tai nėra taip elementaru, kaip Jūs įsivaizduojat. Jeigu katinas iki TO, niekuo nesirgo, tai dar ne priežastis manyti, kad jis turi stiprų imunitetą. Minėjot, kad tai jūsų katytės tėvas? Aš asmeniškai net nesivarginčiau atlikdama tyrimus, o iš karto tokią katę sterilizuočiau ir niekada neveisčiau. Mano pozicija šiuo atveju yra kategoriška.


Pagal Jusu teorija reiketu iskastruotu visus sfinksus, nes yra ne vienas ir ne du mirties nuo FIP atveju gyvunu, kurie yra beveik visu sfinksu kilmes dokumentuose 4-5 karoje mirksiukas.gif


QUOTE
Kadangi čia yra lietuviškas forumas, tai manau kad nelabai korektiška talpinti rusišką tekstą. Deja, ne visi rusiškai supranta, todėl, gerbiat forumo dalyvius, gražu būtų, jeigu išverstumėt ir labai pagirtina būtų, jei dar savo asmeninių pastabų ir komentarų parašytimėt. JUk nebūna taip, kad sutiktumėt su viskuo 100 proc.? Man pvz. kai kurie momentai kelia abejonių..Jei turėsiu laiko būtinai pakomentuosiu.
Šiaip tai užtektų įdėti nuorodą, nereikia talpinti viso teksto. O jeigu jau talpinat, tai būtų labai gražu, jeigu norodytumėt autorių ir šaltinį iš kur tai paiimta. 4u.gif


Kadangi esu rusakalbe ir Lietuvoje gyvenu ne tiek daug metu, kad ismokti lietuviu kalba "в совершенстве", manau man atleisite, jei neversiu ax.gif Jei kas nesupranta rusiskai, gali nevargint ir praleist si mano posta.. smile.gif
Del komentaru, prirasyt neturiu ka, nes PILNAI sutinku su tais patarimais. Butent jais ir vadovaujausi. Cia yra musu NORMA, musu KASDIENYBE.
Nuoroda idet galiu, bet perziureti ten informacija be administratoriaus leidimo negalesite, nes tai yra uzdarytas forumas.. Butent todel ir nukopijavau.
Prasom, nuorodele: http://sphynxportal....?showtopic=2320


QUOTE(Seterių_mama @ 2008 06 04, 16:05)
Na ir? Kas jus stebina? Dauguma kačių, pašalina virusą iš organizmo ir tas faktas, kad Jūs apie tai žinot, kad katė užsikrėtus, šiuo atveju nieko nekeičia. Jeigu Jūs laikotės elementarių higienos normų ir katės gyvena normaliose sąlygose, tai virusas išeis taip pat nepastebėtai, kaip ir atėjo...


Jei galima patikslinsiu. Jei iki to laiko nemuotos i FIP ir kate nenumirs..

QUOTE(Seterių_mama @ 2008 06 04, 16:59)
Nu jeigu tai PCR, tai reik min. pusę metų kas menesį darytis, nes kitaip jokios naudos... Kadangi gyvūnas išsivaręs virusą neįgyja jokio imuniteto ir dar jums atliekant tyrimus gali užsikrėsti corona virusu vėl ir vėl, tai gaunasi, kad tikro, realaus vaizdo, kad ir kaip norėtum ir stengtumeis, gali ir nepamatyt. Pvz...pasidarot vieną tyrimą, o jis neigiamas. Bet jis savame nieko nereiškia, nes jis pvz. gali būti klaidingas. Todėl darotės antrą - ups, o jis teigiamas.. Bet jis irgi gali būti klaidingas..O tai katras iš jų dabar klaidingas? Gerai, darotės trečią. Tračias vėl teigiamas. hmm.. g.gif Tai tas pirmas, čia kaip? reiškia katė užsikrėtė praėjus kokiom 2 savaitėm po pirmo tyrimo? ir antras jau parodė, kad turi coroną..O jeigu visgi tas pirmas buvo klaidingas? Tai reiškia, kad gyvūnas galėjo užsikrėsti daug anksčiau ir galbūt jau keletą mėnesių yra užrečiamas??? doh.gif
Darom ketvirtą tyrimą - vėl teigiamas. g.gif  Po mėnesio 5-as tyrimas - valioo, neigiamas! Bet, tam, kad įsitikint, kad gyvūnas neigiamas, reikia, kad min. 5-i IŠ EILĖS testai butų neigiami, kad galima būtų atmesti visas paklaidas. (vėlgi, ne mano išmislas, specai taip sako ir rašo)Tai kiek jau testų iš eilės kas mėnesį gaunasi? 9.. doh.gif Titrų tyrimas aišku įneštų aiškumo, tuo atveju, jeigu organizmas išsivarė virusą, jis būtų lygus 0. Bet jis brangus, serumo pats namie neparuoši ir su traukinio palydove termose neišsiųsi į Vokietiją ar Škotiją. verysad.gif Taigi galima žaistis su PCR kokius metus. Bet nuo FIP tai neapsaugos.


Tiek daug paraset, bet esmes kaip ir nesupratau. Paaiskinkite man, prasau, kodel 3 is eiles neigiami testai padaryti kas menesi nera garantas, kad kate neturi koronaviruso? Nes pas Jus vienas neigiamas, kitas teigiamas, trecias ir vel teigiamas.. O jei 3 is eiles neigiami? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Seterių_mama @ 2008 06 04, 18:59)
Nu jeigu tai PCR, tai reik min. pusę metų kas menesį darytis, nes kitaip jokios naudos... Kadangi gyvūnas išsivaręs virusą neįgyja jokio imuniteto ir dar jums atliekant tyrimus gali užsikrėsti corona virusu vėl ir vėl, tai gaunasi, kad tikro, realaus vaizdo, kad ir kaip norėtum ir stengtumeis, gali ir nepamatyt. Pvz...pasidarot vieną tyrimą, o jis neigiamas. Bet jis savame nieko nereiškia, nes jis pvz. gali būti klaidingas. Todėl darotės antrą - ups, o jis teigiamas.. Bet jis irgi gali būti klaidingas..O tai katras iš jų dabar klaidingas? Gerai, darotės trečią. Tračias vėl teigiamas. hmm.. g.gif Tai tas pirmas, čia kaip? reiškia katė užsikrėtė praėjus kokiom 2 savaitėm po pirmo tyrimo? ir antras jau parodė, kad turi coroną..O jeigu visgi tas pirmas buvo klaidingas? Tai reiškia, kad gyvūnas galėjo užsikrėsti daug anksčiau ir galbūt jau keletą mėnesių yra užrečiamas??? doh.gif
Darom ketvirtą tyrimą - vėl teigiamas. g.gif  Po mėnesio 5-as tyrimas - valioo, neigiamas! Bet, tam, kad įsitikint, kad gyvūnas neigiamas, reikia, kad min. 5-i IŠ EILĖS testai butų neigiami, kad galima būtų atmesti visas paklaidas. (vėlgi, ne mano išmislas, specai taip sako ir rašo)Tai kiek jau testų iš eilės kas mėnesį gaunasi? 9.. doh.gif Titrų tyrimas aišku įneštų aiškumo, tuo atveju, jeigu organizmas išsivarė virusą, jis būtų lygus 0. Bet jis brangus, serumo pats namie neparuoši ir su traukinio palydove termose neišsiųsi į Vokietiją ar Škotiją. verysad.gif Taigi galima žaistis su PCR kokius metus. Bet nuo FIP tai neapsaugos.

O kas blogo tyrimus kas mėnesį darytis?  ax.gif Nu kaip čia pasakius..Vieni tyrimus darosi kas menesį, kiti iš vis patologiškai mėgsta gydymo įstaigose lankytis, dar kiti namus sterilius laiko miega apsikabinę Domestos butelį, batus už durų nusiauna,spec kostiumą vilki ir kiekvieną kartą prieš paglostant katę rankas dezinfekuojasi..O kiti iš viso įsivazduoja, kad yra napoleonai ir hitleriai..
Tame kaip ir nieko blogo. Su sąlyga, jei tai nekenkia aplinkiniams. mirksiukas.gif


O jums dar nenusibodo i smulkmenas leistis , aiskinti kas ir kaip....????? lotuliukas.gif as gi turiu su kuo konsultuotis... mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(audra13 @ 2008 06 05, 08:37)
O jums dar nenusibodo i smulkmenas leistis , aiskinti kas ir kaip....?????  lotuliukas.gif as gi turiu su kuo konsultuotis...  mirksiukas.gif

Audra,pati uzvedei tema,man asmeniskai,idomu isklausyti kuo daugiau nuomoniu apie tai.O jei turi su kuo konsultuotis,kam tuomet ta tema buvo uzvesta?Jei rasoma ne taip ,kaip nori,tai ir rasyti tuomet draudziama,ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2008 06 05, 16:32)
Audra,pati uzvedei tema,man asmeniskai,idomu isklausyti kuo daugiau nuomoniu apie tai.O jei turi su kuo konsultuotis,kam tuomet ta tema buvo uzvesta?Jei rasoma ne taip ,kaip nori,tai ir rasyti tuomet draudziama,ar kaip?

Bijau, kad sioje temoje to neiseis padaryt, nes du zmones - cia ne "kuo daugiau". Iskokit internete per pieskos sistemas. Galeciau ideti nuorodas i temas, kur kalbeta apie koronavirusa, bet jauciu mane vel apkaltins nepagrba, kad idejau nuorodas i rusu forumus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2008 06 05, 18:32)
Audra,pati uzvedei tema,man asmeniskai,idomu isklausyti kuo daugiau nuomoniu apie tai.O jei turi su kuo konsultuotis,kam tuomet ta tema buvo uzvesta?Jei rasoma ne taip ,kaip nori,tai ir rasyti tuomet draudziama,ar kaip?

Taip uzvedziau... as turejau omenyje konsultacijas apie ligas, kurios man is jos puses nereikalingos... visa kita ciki... labai laukiu ir as daugiau nuomoniu bet nelabai kas nori pasisakyti... matyt tiesiog neturi ka pasakyti.... mirksiukas.gif

QUOTE(tiger @ 2008 06 04, 14:29)
ax.gif atleiskit,kad įsiterpiu į jūsų barnius, ....bet tokie kraštutinumai na sakykim atrodo truputi keistokai blink.gif ir nebesveikai wacko.gif
toks jausmas,kad jusikiai gyvūnai laikomi steriliose koncentracijos stovyklose,kur jiems ištisai atliekami įvairūs tyrimai ir ''linijų'' valymas dry.gif 

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif GERAS thumbup.gif

QUOTE(marinulia @ 2008 06 04, 17:13)
drinks_cheers.gif audra13 labai negraziai elgiasi schmoll.gif Manau,izeidinejimams cia ne vieta schmoll.gif

Kai mane uzpypina, galiu dar ne taip parasyt... biggrin.gif
Cia tas pats kas Jums aiskinti, kad jus savo vaika blogai gydot, nors nezino nei ka jus darot nei kaip... tai tiek... siaip nesu piktas zmogus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(audra13 @ 2008 06 08, 17:45)
as turejau omenyje konsultacijas apie ligas, kurios man is jos puses nereikalingos...

BE PYKČIO IR JOKIOS IRONIJOS! LABAI NUOŠIRDŽIAI: 4u.gif
Audra be reikalo tu taip... Tu dar jauna kačių augintoja... 4u.gif Duok dieve neturėsi niekada problemų su savo katinais, bet netikiu, kad taip nebus (nes 99.99% kad kas nors bus, kad ir gimdymo problemos ar kačiukus auginant).... pamatysi kaip Vilniuje yra blooooogai su veterinarais (iste su kykute i šitą sarašą neįeina 4u.gif )
Ir REALIAI padėti ir patarti tau galės tik veisėjai su patirtimi. O kai kada gali būti kad ir forume ieškosi pagalbos.

O šitaip bendraujant gali jos ir negauti... g.gif Neduok Dieve tavo gyvenime tokių situacijų kai vėlai vakare tau ant ranku mirinės kačiukas, visi veterinarai tave pasiųs nx, nes "ne darbo valandos", artimiausi draugai bus išjungę telefonus(ar nekels ar nežinos kaip išspręsti "x" problemą) ir vienintelė viltis bus forume sėdintys veisėjai...
Arba kažkokius vaistus (kuriuų tarkim nėra LT, o tu jų neturi) turės tik žmogus su kuriuo tu dabar forume pykstiesi, net nepažinodamas jo asmeniškai........Ir jis padėti tau nenorės.
Ar nekeiksi savęs už nesusivaldymą ir nepabandymą patylėti ir ĮSIKLAUSYTI(įsiskaityti) į tai ką žmonės rašo, SAU padarydama išvadas o ne rėkaudama apie tai kad jie nieko nenusimano????

Nereikia būti tokiai kategoriškai ! Nes įskaudinti/įžeisti žmones yra labai lengva. O gauti ekstra atveju pagalbą labai sunku. verysad.gif

Nepyk už tokį naktinį moralą. ax.gif Nenoriu tavęs mokyti ir auklėti. Tiesiog aš tame “kačių pasaulyje” truputį seniau už tave ir gaila matyti kaip tu darai klaidas kurios (neduok dieve) ateityje tau gali kainuoti labai daug. ax.gif

QUOTE
labai laukiu ir as daugiau nuomoniu bet nelabai kas nori pasisakyti... matyt tiesiog neturi ka pasakyti.... mirksiukas.gif

KOkiu nuomonių tu nori išgirsti? Patvirtinimo, kad nėra ABSOLIUČIAI sveikų gyvūnų? Greičiausiai nėra. Nes net išoriškai visiškai sveikas gyvūnas gali savo genetikoje nešti tiek "brudo" kad žagsėsi matydamas jo vaikus.

Nėra tobulų žmonių nėra tobulų gyvūnų. Nusiramink. Ir tikėkis, kad tavo kačiukų sveikatos problemos buvo TIK TIEK ir daugiau nieko blogiau nebus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE
O jums dar nenusibodo i smulkmenas leistis , aiskinti kas ir kaip....?????  as gi turiu su kuo konsultuotis... 

ir dar prie šito sakinio prisikabinsiu tongue.gif Tu TIK DŽIAUKIS, kad kažkas aukoja savo laiką ir rašo visas smulkmenas(jei ne tau kitiems tai bus naudinga info), aš pvz jau ITIN retai išsamiai kažką aiškinu forumuose (nes gaila savo laiko ir nervų), nors ir žinau atsakymus ar sprendimo būdus. Blogiau kai pats ant "savo kailio"(savo gyvūnų sąskaita) kažką "sužinai" verysad.gif

Dabar jau labanaktis
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2008 06 09, 01:22)
BE PYKČIO IR JOKIOS IRONIJOS! LABAI NUOŠIRDŽIAI: 4u.gif
...
Dabar jau labanaktis

Labanakt biggrin.gif

QUOTE(marinulia @ 2008 06 09, 22:02)
[/color]
Visi gali gali ir ne tik parasyti drinks_cheers.gif,bet ar reikia??? g.gif Bunam vieni kitiems taktiski thumbup.gif
Pati vaikus negydau schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif ,laikausi gydytoju rekomendaciju thumbup.gif , bet ne visada tai pasiteisina,tada su daktaru jeskom kitos iseities ax.gif

As irgi ne pati sprendziu... konsultuojuosi savaime suprantama... ir stengiuosi ta daryti su paciais geriausiais... ax.gif
Atsakyti