QUOTE(audra13 @ 2008 05 29, 21:09)
ás tau siulyciau Maskvoje pasidaryti siuos tyrimus:
Korona virusas
Toksoplzmoze
Panleikopenija
Mikoplazma
Chlamidioze
Kaliciviroze
Gali butu klaidu pavadinimuose, nes ir rusu k., bet skaba panasiai.
Tyrimai parodys...
Mikoplazma, chlamidijas ir toksoplazmas ir LT galima išsitirt.
Dėl koronos, tai tyrimas atliktas Maskvoje jums realiai nieko neparodys. Tas tyrimas nustato tik antikūnų buvimą arba nebuvimą. Tačiau jeigu antikūnai aptikti, tai dar savaime nieko nereiškia. Viskas priklauso nuo to, kiek tų antikūnų buvo aptikta. Gyvūnas gali būti tik kontaktavęs su virusu(organizmas iš karto reaguoja, gaminasi antikūnai), tačiau jis gali nesusirgti ir pats būti neužkrečiamas. Tai, kad jis išoriškai sveikas ir turi kraujyje antikūnus, kaip tik yra gerai - toks gyvūnas turi stiprią imuninę sistemą ir gali sėkmingai kovoti su korona virusais. Būtent tokius gyvūnus ir patariama naudot veisimui, nes imuniteto stiprumas/silpnumas irgi stipriai genetiškai paveldimas. Tačiau gyvūnas gali būti persirgęs ir gali tapti korona viruso nešiotoju. Šiuo atveju antikūnų kraujyje bus gerokai daugiau, bet tyrimas atliktas Maskvos laboratorijoje bus lygiai toks pats teigiamas, kaip ir pirmu atveju. Kai yra visi ligos simptomai, ir labai daug antiūnų, tuomet paprastai viskas aišku - gyvūnas serga ir yra užkrečiamas. Tačiau gali būti toks variantas, kad gyvūnas serga, tačiau antikūnų nėra. Tai gana reti atvejai, tačiau tokių gyvūnų negalima veisti. Tai rodo imuninės sistemos negebėjimą kovot su virusais.
Tikslų statusą gali nustatyti tik korona viruso
titrų tyrimas. Deja, jis kiek žinau atliekamas tik vienoje laboratorijoje, Vokietijoje.(čia arčiausiai nuo LT).
QUOTE(NewHero @ 2008 05 30, 08:25)
o vaistai priesvirusiniai ir rekomenduojami net profilaktiniam naudojimui, kodel sakai tada kad bereikalingai?
Apie kokius vaistus Jūs kalbat? Tai ne vaistai, o imunomoduliatoriai, jie skirti aktyvinti imunitetą. Galima naudoti ir profilaktiškai ir susirgus, skiriasi tokiais atvejais tik dozavimas.
Tačiau pvz. Rusijoje yra devynios galybės tų imunostimuliatorių/moduliatorių. Reikia dar mokėt juos pasirinkt. Kiekviena liga kerta per imunitetą savotiškai, todėl ir imuninis atsakas turi būti individualus. Tie stimuliatoriai stimuliuoja skirtingai - vieni siplnina virusų veiklą, kiti, aktyvina kažkurią individualaus imuninteto funkciją. Bet pvz. prie vienų susirgimų reikia aktyvint vienas funkcijas, prie kitų - visiškai kitas, o tas pirmąsias slopinti. Taigi nepatarčiau diletatntiškai pasirinkti etiketę ir tikėtis, kad tai suveiks visais atvejais. Vienas atvejai geresnis yra Imunofan, kitais - Gamapren, Fosprenil, dar kitais - Ronkolejkin. Beje yra ir Virbac firmos interferonas skirtas imunostimuliacijai, kurio galima įsigyti LT.