Įkraunama...
Įkraunama...

Veisėjams rekomenduojami kačių sveikatos testai

QUOTE(spiglys @ 2010 01 20, 14:54)
Kokį tyrimą darėt iš išmatų  ?

dar ir kraujo ir ismatu abu neigiami ,bet vistiek dar darysim.nors manau kad ieskot nera ko ir vetas taip mano.
Atsakyti
QUOTE(eglute25 @ 2010 01 21, 05:31)
dar ir kraujo ir ismatu abu neigiami ,bet vistiek dar darysim.nors manau kad ieskot nera ko ir vetas taip mano.

Kad sako tie express testai nelabai patikimi. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 21 sausio 2010 - 09:52
QUOTE(spiglys @ 2010 01 21, 08:37)
Kad sako tie express testai nelabai patikimi. g.gif

nu nzn tada kokius daryt ?
Atsakyti
Prikeliu sena temą, nes noriu gauti atsakymą man rūpimu klausimu dėl HCM tyrimo.
Ką reiškia:
1. Hypertrophic cardiomyopathy mutation 1 meurs (tiriami meino meškėnai, ragdolai)
2. Hypertrophic cardiomyopathy mutation 2 meurs (tiriami meino meškėnai, ragdolai, britai, persai ir norvegų miškinės)
3. Hypertrophic cardiomyopathy (tiriami tik ragdolai)

Ar tai reiškia, kad kitoms veislėms tokie tyrimai nedaromi?
Ar čia išskiriami tik du genu mutacijos tipai? Pataisykit jei nusišnekėjau ir apšvieskit HCM klausimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2010 03 02, 17:28)
Prikeliu sena temą, nes noriu gauti atsakymą man rūpimu klausimu dėl HCM tyrimo.
Ką reiškia:
1. Hypertrophic cardiomyopathy mutation 1 meurs (tiriami meino meškėnai, ragdolai)
2. Hypertrophic cardiomyopathy mutation 2 meurs (tiriami meino meškėnai, ragdolai, britai, persai ir norvegų miškinės)
3. Hypertrophic cardiomyopathy (tiriami tik ragdolai)

Ar tai reiškia, kad kitoms veislėms tokie tyrimai nedaromi?
Ar čia išskiriami tik du genu mutacijos tipai? Pataisykit jei nusišnekėjau ir apšvieskit HCM klausimu  4u.gif

kiek as zinau tai visiem daromi g.gif
Papildyta:
QUOTE(spiglys @ 2010 01 21, 08:37)
Kad sako tie express testai nelabai patikimi. g.gif

vel apie sena smile.gif man vetai aiskino kad patikimi , kad is kraujo daromas vienai mutacijai is ismatu kitai .tai gi nera taip kad tai paciai 1mutacijai tie testai .patikimumas sake virs 90% tiksliai nepamenu kiek. 2 klinikos sake ta pati .gal tie testai vis delto jau patobuleja ir ne 50% ant 50% nes nemanau kad ,butu prasme juos gamint jai ju patikimumastas tas pats kas moneta mest.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute25: 08 kovo 2010 - 10:02
QUOTE(busycat @ 2010 03 02, 19:28)
Prikeliu sena temą, nes noriu gauti atsakymą man rūpimu klausimu dėl HCM tyrimo.
Ką reiškia:
1. Hypertrophic cardiomyopathy mutation 1 meurs (tiriami meino meškėnai, ragdolai)
2. Hypertrophic cardiomyopathy mutation 2 meurs (tiriami meino meškėnai, ragdolai, britai, persai ir norvegų miškinės)
3. Hypertrophic cardiomyopathy (tiriami tik ragdolai)

Ar tai reiškia, kad kitoms veislėms tokie tyrimai nedaromi?


Tai va as jau uzsienio sibiriaku temoj klausiau kuri is situ testu man darytis, o veiseja atsake, kad sibiriukams HCM testu kol kas niekur nedaro verysad.gif blink.gif

Atsakyti
Pakopinsiu, kaip kiti tiria savo katinus del HCM g.gif
QUOTE
I do test HCM and PKD with ultrasonics at our vet. You should do this first at about one year old and repeat it 1 year later, our vet says. The test is only correct if you get the ultrasonic pictures to compare the test with the later one. A test result only written down is not worth the paper.


Net neisivaizduoju kaip galima visa tai istriti su ultragarsu g.gif blush2.gif


Atsakyti
Sveiki,


Gal galite patarti.
Mūsų felv katytėms pakilo temperatūra, pradėjo čiaudėti, temperatūra vis pakyla kelias dienas, atrodo, kad imunitetas kovoja??
Nežinau, ar duoti interferono papildomai dabar?
Atsakyti
QUOTE(zarazna Meilė @ 2010 04 30, 21:23)
Sveiki,
Gal galite patarti.
Mūsų felv katytėms pakilo temperatūra, pradėjo čiaudėti, temperatūra vis pakyla kelias dienas, atrodo, kad imunitetas kovoja??
Nežinau, ar duoti interferono papildomai dabar?

Bent jau as tai isvis stengiuosi vengti interferono. Kiek teko dometis (skaityti internete, is kitu zmoniu), jog tai vaistas - atgyvena, siais laikais visiskai nerekomenduojamas. Priedui, is jusu paminetu pozymiu, nepanasu, jog katytems sloga. Juk interferonas skirtas kovoti su sloga.
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2009 12 08, 23:33)
matau tema šiek tiek užmiršta, o klausimas manau vis dar daug kam aktualus. Gal kuri turit naujasnių žinių kokios šiuo metu kraujo grupės nustatymo testo kainos. Domintų Kaune 4u.gif


Kadangi niekas į mano klausimą taip ir neatsakė, pati atsakysiu biggrin.gif
Šalia Kauno "Vetviloje" kraujo grupės nustatymas 70 lt kainuoja. Gal kam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2011 11 18, 17:06)
Kadangi niekas į mano klausimą taip ir neatsakė, pati atsakysiu biggrin.gif
Šalia Kauno "Vetviloje" kraujo grupės nustatymas 70 lt kainuoja. Gal kam pravers mirksiukas.gif


Norėjau tą pačią Vetvilą paminėti, bet prie to pačio pasakysiu, kad šie testai nerodo tarpinės kraujo grupės, t.y. jie rodo tik A arba B, o A( b ) nerodo. Todėl jų tokia ir kaina. Norint žinoti tikslią kraujo grupę, reikėtų darytis rimtą testą. Nes juk gali taip atsitikti, kad bus porelė kergiama abu su A kraujo grupe, o kačiukas koks vienas gims su B, nes abu tėvai tarkim buvo nešėjai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toumei: 18 lapkričio 2011 - 16:46
QUOTE(Toumei @ 2011 11 18, 16:45)
Nes juk gali taip atsitikti, kad bus porelė kergiama abu su A kraujo grupe, o kačiukas koks vienas gims su B, nes abu tėvai tarkim buvo nešėjai...


Tačiau A kraujo grupės mamytės piene nėra tiek antikūnių kurie muša B kraujo grupės katinėlį ir tam katinėliui mirtis negresia kaip esant B kraujo grupės mamytei ir A kraujo grupės kačiukui.
Atsakyti