Įkraunama...
Įkraunama...

Veisėjams rekomenduojami kačių sveikatos testai

QUOTE(Seterių_mama @ 2009 09 06, 09:59)
Dėl FIV ir FeLV niekur nieko nereikia siųsti. Einat į artimiausią kliniką, ten prašot, kad Jums atliktų tyrimą. Tyrimai atliekami express Elisa testu. FIV daromas vieną kartą, jis 100 proc patikimas. Del FeLV, ypač jeigu ji yra įtariama, reikėtų tirtis min. 3 kartus kas 3 mėn. Diagnozuojama pagal 2 vienodus testus iš eilės,pvz. pirmas buvo neigiamas, po trijų mėn antras atliktas - teigimas, trečias - irgi teigiamas, reiškias gyvūnas serga leukemija. arba - irmas buvo teigiamas - kiti du - neigiami, reiškias gyvūnas sveikas. Vieno testo rezultatai visiškai nieko nereiškia.
Patarčiau tyrimui naudot kraujo serumą, tada tyrimas patikimiausias.


Kiek suprantu, sie tyrimai nustato antikunius. Tai jei kate skiepyta nuo FeLV, tai testas bus teigiamas, ar ne?
Gal as ja be reikalo skiepijau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Seterių_mama @ 2008 12 16, 13:47)
Aš irgi atsakysiu glaustai ir trumpai. Darykit ką norit ir kur norit, Jūsų teisė. Reikškit savo nuomonę, bet ją pagrįskit ir argumentuokit. O jeigu neturit argumentų, tai nereikia pulti, juodinti, ir įžeidinėti žmonių, kurie nesutinka su Jūsų nepagrįsta ir abejotina nuomone. Aš neturiu jokio noro su Jumis kariauti, bet toks jau mano būdas, pro neteisybę ramiai praeit negaliu.Todėl kaskart, kai eilinį sykį užsipulsit kažką dėl š. siuntimo/nesiuntimo į Maskvą, "privalomo Coronos" tyrimo ir veisėjo etikos, vėl turėsite reikalą su manimi, aš vėl užduosiu tuos pačius, taip Jus erzinančius klausimus, paprašysiu pagrįsti nuomonę ir pateikti nuorodas į patikimus šaltinius, patvirtinančius Jūsų teiginius. O kad žmonės skaitydami atsirinks, kas meluoja ir šakėm paišo ant vandens, o kas pateikia naudingą, aktualią informaciją, paremtą asmenine patirtimi, tai Jūs visiškai teisi. Akivaizdu, kad atsakymų į savo klausimus aš negausiu, jokių nuorodų į patikimus informacijos šaltinius, patvirtinančius Jūsų teiginius, Jūs šioje temoje nepateiksite, toliau tik klykiate, kad Jūsų gyvūnai yra visiškai sveiki, bet aišku įrodymų nesulauksime. smile.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Jūs gal pirma savo tinklapyje, prisistatyme išsitaisykite gramatines klaidas, o jau paskui redaguokite straipsnius, kas liečia lietuvišką gramatiką ir stilistiką. Vienam sakiny - dvi grubios gramatinės klaidos doh.gif  "Šio metų veislyne gyvena viena katė Airida MaxNika." doh.gif

Gerbiu tavo kantrybę, aš pamenu bandžiau ta tema diskutuoti bet supratau, kad beviltiška, čia kaip su pliku pešiotis drinks_cheers.gif
O pabaigai taip skaniai prisijuokiau lotuliukas.gif
Aš irgi klausiau koks tikslas jį daryti ir turėti, bet liko be jokio atsako, koks tikslas daryti testą, jei nuo Corona nėra skiepo ir kuriam laikui ta garantija. Šiandien pasidarai testus, tarkim ateina atsakymas jog nesi nešiotojas g.gif o po savaitės gauni dovanėlę ir tampi viruso nešiotoju, bet vistiek mosuoji popieriumi, plius nemandagiai kitus diskriminuoji schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Arven @ 2009 09 27, 19:51)
Kiek suprantu, sie tyrimai nustato antikunius. Tai jei kate skiepyta nuo FeLV, tai testas bus teigiamas, ar ne?
Gal as ja be reikalo skiepijau...  g.gif

O tai vet gydytojai primygtinai siūlo prieš skiepijant FeLV padaryti testą ir tik po to skiepyti. Be to padarius skiepą nesveikam gyvūnui, be testo suaktyvėja ligos procesas ir žinotum jog serga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_arka @ 2009 09 27, 21:20)
O tai vet gydytojai primygtinai siūlo prieš skiepijant FeLV padaryti testą ir tik po to skiepyti. Be to padarius skiepą nesveikam gyvūnui, be testo suaktyvėja ligos procesas ir žinotum jog serga  4u.gif


Vat kaip... o musiskis net neuzsimine, kad reikia pasidaryt ta testa. Nu bet as niekad neturejau itarimu, kad mano kate sirgtu. Tiesiog kita karta zinosiu, kad pries einant pas veterinara reikia paciai rupimu klausimu pasiskaityt. Arba reikia keist veterinara.
Pykstu ant veterinaro. Jau ne viena karta jis vis ka nors "pamirsta" pasakyt. Neisivaizduoju kaip jaustis jei su rimtom problemom pas toki pakliutu zmogus.
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_arka @ 2009 09 27, 19:20)

Aš irgi klausiau koks tikslas jį daryti ir turėti, bet liko be jokio atsako, koks tikslas daryti testą, jei nuo Corona nėra skiepo ir kuriam laikui ta garantija. Šiandien pasidarai testus, tarkim ateina atsakymas jog nesi nešiotojas  g.gif  o po savaitės gauni dovanėlę ir tampi viruso nešiotoju, bet vistiek mosuoji popieriumi, plius nemandagiai kitus diskriminuoji  schmoll.gif


Jau praejo nemazai laiko nuo musu diskusijos su Seteriu_mama. Ka gi galiu pasakyti. Per ta laika aktyviai dalyvavome parodose (be paranojos del higijenos, tiesa, nesenai parodoje Rygoje musu ir Seteriu_mamos narvai buvo salia ir ji galejo matyt, kad kazkokiu papildomu atsarginiu priemoniu nuo koronos nenaudojome smile.gif). Pries menesi is mano veislyno isvazivo jauna katyte i Maskvos veislyna, kur jai buvo padaryti testai (Molekuliarines diagnostikos centre Zvenigorodkoj) - koronavirusas, mikoplazmoze, chlamidioze, kaliciviroze - viskas neigiama. Rasau ne tam, kad papiarintis, o tam, kad imanoma netureti koronos veislyne ir dalyvauti parodose, nors ir nera nuo jos skiepo. Del kergimu na levo nezinau, nekergiu, tada turbut rizika padideja.
Visiems linkiu nesirgti 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors zino, ar Lietuvoje atliekami tyrimai del FeLV, FIV ir FIP ne express metodu?
Kiek man zinoma, tai Lt nera tokios galimybes. O kur arciausiai tada? Man sake, kad Rygoj yra... Gal kas buvot? Per kiek laiko rezultatai buna, kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2008 10 29, 16:39)
Antras pastebejimas,vienos kates kakus irgi siunte i ta pacia Maskva,po to ji buvo aptarinejama is visu pusiu(kate is mano veislyno)Beje,as jei siusciau tyrimus,noreciau ,kad atsakymai ateitu man,o ne treciajam asmeniui,kuris man pasiule pasidaryti tyrimus.




QUOTE(VITA_V @ 2008 10 29, 18:29)
Del tyrimu tikslumo ir del rezultatu gavimo. Toks siuntimo budas atrodo Jums nepatikimas? Norite rezultatus pasiimt pati? Kokios problemos? Kas draudzia vaziuoti su katem i Maskva ir viska padaryti patikimai, o ir svarbu, kad rezultatus niekas nesuzinotu.
Man toks siuntimo budas yra priimtinas, patikimas ir man nera ka slepti, as nebijau, kad rezultatus zinos dar kazkas (rezultatu blankai atiduodami tam zmogui, kuris atveze tyrimus i laboratorija).



Vat įdomu ar patikimas toks būdas , kai siunti tyrimus per Vita_V ? g.gif

Papildyta:
QUOTE(VITA_V @ 2009 10 15, 15:56)
. O tai, kad tavo veislyne yra korona, kaip ir Spiglio veislyne jau senai nera paslaptis. Ir irodymu tam turiu. Tai kad uzsiimu ne smeizimui, o infekciniu ligu prevencija lotuliukas.gif



zinute 281
Papildyta:
QUOTE(spiglys @ 2009 10 15, 19:05)
Mano. O kokių tyrimu rezultatus tu turi ? Kada jie daryti ? g.gif



QUOTE(VITA_V @ 2009 10 15, 19:14)
lotuliukas.gif galvoji, jei originalai pas tave, as skanu neturiu? Taigi i el.pasta gaunu visus atsakymus is laboratorijos, o originalai atkeliauja, kai kita karta siunciu biggrin.gif
Paziurek i originalus ir viska pamatysiu. Tingiu dabar ieskot paste, kas buvo daugiau nei pries metus mirksiukas.gif

My Webpage


O dabar pamąstymui tiems kas siuntėt ar ruošiatės siusti savo kačių tyrimus į Maskvą su VITA_V pagalba.
Kyla natūralus klausimas . Kokiais tikslais ji saugo išsiųstų tyrimų rezultatus daugiau nei metus ? Kam ji saugo šiuos duomenis ? Ar esat tikri , kad po kiek laiko jūsų tyrimų skanai neatsidurs viešame forume ? g.gif

Apie savo kačių tyrimus ji rašė :
"Mano kates pasalino virusa per 3 men. O kad yra sveikas, ne tik mano nuomone, uztenka 3-ju neigiamu PCR tyrimu is eiles, kas menesi. Bet mes padarem net po 5-6 kiekvienai katei biggrin.gif "My Webpage

Jeigu teigiate , kad užtenka 3-jų neigiamų tyrimų, kad pasakyt , jog Jūsų katė pašalino koroną ar užtenka 1 teigiamo tyrimo padaryto prieš metus ( jei jis toks buvo) teigti , kad mano katė/s šiuo metu turi koroną ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 15 spalio 2009 - 23:46
Nu tau be skandalu nu niekaip smile.gif Per manes daug kas siunte tyrimus ir kaip, matai, nei kieno skanus nededu, apie tyrimu rezultatus nerasau. Bet.. Jei tu pati viesai forume rasai, kad tavo katem buvo aptiktas koronavirusas, ar cia dabar paslaptis? Ir pirmu atveju (ideta Ziko citata) ir tavo atveju, seimininkai patys parase apie turimas problemas veislyne.

QUOTE(VITA_V @ 2009 10 15, 20:14)
Per anksti isvadas daryt wink.gif

O kaip del sito?

user posted image



Skanus as nesaugoju, idemiai skaityk. Atsakymus gaunu i elektronini pasta (tyrimu skanus). Kadangi limito nera, tai ir netrinu nieko. Beja, noriu pabrezti, kad as tavo kaciu skanus niekur nedejau ir niekam nerodziau, nors tu ir labai prasei.

Manau sioje temoje ne vieta eiliniems intrigoms. Atidaryk nauja, skirta skandalams, mielai su tavim pabendrausiu smile.gif
Atsakyti
user posted image


Kokiais pagrindu, kokiais tyrimais remiantis buvo parašytas šis tamstos teiginys, kurį dabar pabraukiau.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 16 spalio 2009 - 09:33
QUOTE(VITA_V @ 2009 10 16, 09:10)
Skanus as nesaugoju, idemiai skaityk. Atsakymus gaunu i elektronini pasta (tyrimu skanus). Kadangi limito nera, tai ir netrinu nieko. Beja, noriu pabrezti, kad as tavo kaciu skanus niekur nedejau ir niekam nerodziau, nors tu ir labai prasei.



Aš prašiau pateikti įrodymus apie kuriuos tu rašei. Buvo aiškiai parašyta , kad tu turi mano kačių tyrimo rezultatus.

Ar pati supratai, ką parašei šioj žinutėj ? bigsmile.gif Aš skanų nesaugau, bet gaunu juos į emailą ir netrinu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 16 spalio 2009 - 09:55
QUOTE(spiglys @ 2009 10 16, 09:54)
Aš prašiau pateikti įrodymus apie kuriuos tu rašei. Buvo aiškiai parašyta , kad tu turi mano kačių tyrimo rezultatus.

Ar pati supratai, ką parašei šioj žinutėj ? bigsmile.gif Aš skanų nesaugau, bet gaunu juos į emailą ir netrinu blink.gif

Jau parasiau, sioje temoje kalbama ne apie Tamsta ir jos veislyna, o apie veisejams rekomendojamus kaciu sveikatos testus. Prasom atidaryti nauja tema ir ten rodyt visiems savo nesvarius skalbinius, jei netinka kiti santykiu issiaskinimo budai (a.z, skype, telefonas ir t.t.) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VITA_V @ 2009 10 16, 10:08)

Į klausimą taip ir nebuvo atsakyta. Kokius pagrindu ir kuo remiantis tamsta teigiate , kad pas mano kates yra korona ?
Teisingai pastebėta pati rekomenduojat daryti šiuos tyrimus, pati ir rezultatų atsakymus svetimų kačių paskelbiate viešame forume
Papildyta:
QUOTE(spiglys @ 2009 10 15, 23:11)

Apie savo kačių tyrimus ji rašė :
"Mano kates pasalino virusa per 3 men. O kad yra sveikas, ne tik mano nuomone, uztenka 3-ju neigiamu PCR tyrimu is eiles, kas menesi. Bet mes padarem net po 5-6 kiekvienai katei biggrin.gif "My Webpage

Jeigu teigiate , kad užtenka 3-jų neigiamų tyrimų, kad pasakyt , jog Jūsų katė pašalino koroną ar užtenka 1 teigiamo tyrimo padaryto prieš metus ( jei jis toks buvo) teigti , kad mano katė/s šiuo metu turi koroną ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 16 spalio 2009 - 10:21
Gal kas žino, kur gauti kačių interferono (Viragen omega)?
Atsakyti