Įkraunama...
Įkraunama...

Veisėjams rekomenduojami kačių sveikatos testai

Kai negali argumentuoti faktais, kimbi i oponento asmenybe. Cia taip jau Lietuvoj buna...

Ech, zadejau nerasyt, ale kad vel mane poste paminejo, tai jauciu turinti teise atsakyt. tongue.gif

Taigi:
antigenas - tai medziaga, galinti sukelti organizmo imunini atsaka (paprastai baltymai ir DNR gali but antigenais)
fermentas - tai baltyminis cheminiu reakciju katalizatorius (zmoniskai tariant tai baltymas, kuris greitina cheminiu medziagu skaidyma ar sintetinima)

Taigi padariau klaida panaudodama antigeno termina, nes pagalvojau apie imunofermentini metoda tuo momentu, o ne PGR. Bet esme lieka ta pati - jei kakutyje esantys fermentai (is virskinamojo trakto, isskirti mikroorganizmu ir pan.) per ilga transportavima ar netinkama paruosima suardys viruso nukleorugstis, tai joks PGR (polimerazine grandinine reakcija, kurios esme nukleorugsciu amplifikacija ir ju nustatytmas po amplifikacijos) neras to viruso kake, o tada Jus aisku busit be galo laiminga gavusi neigiama rezultata, kuris gali neatitikti tiesos. Taigi galu gale aisku jausites tvirciau, bet niekad negalite garantuoti, kad Jusu kates ne nesiotojos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2008 12 13, 01:09)
Bet esme lieka ta pati - jei kakutyje esantys fermentai (is virskinamojo trakto, isskirti mikroorganizmu ir pan.) per ilga transportavima ar netinkama paruosima suardys viruso nukleorugstis, tai joks PGR (polimerazine grandinine reakcija, kurios esme nukleorugsciu amplifikacija ir ju nustatytmas po amplifikacijos) neras to viruso kake, o tada Jus aisku busit be galo laiminga gavusi neigiama rezultata, kuris gali neatitikti tiesos. Taigi galu gale aisku jausites tvirciau, bet niekad negalite garantuoti, kad Jusu kates ne nesiotojos. 4u.gif

o jeigu gauni teigiama rezultata?
Atsakyti
Nu, jeigu teigiamas, tai teigiamas. Bet tikriausiai zmogus bande pasakyt, kad tokiu budu gautas neigiamas rezultatas nelabai reiksmingas.
Atsakyti
QUOTE(audra13 @ 2008 12 13, 12:54)
o jeigu gauni teigiama rezultata?


Jau rašiau aukščiau, kad netgi įtarus virusą ir siuntus tyrimą į laboratoriją, vien pagal teigiamą tyrimą negalima spręsti apie ligą, ligos diagnozė turi būti atlikta kompleksiškai:

The clinical diagnosis of an infectious disease should include the following: (1) clinical signs referable to the agent; (2) positive culture, antigen assay, or PCR assay results or serologic evidence of exposure to the agent; (3) exclusion of other causes of the clinical syndrome; and (4) response to an appropriate treatment. When these criteria are met, the suspected infectious agent might be the cause of the clinical disease.
Atsakyti
QUOTE(MacGyver @ 2008 12 13, 22:46)
Nu, jeigu teigiamas, tai teigiamas. Bet tikriausiai zmogus bande pasakyt, kad tokiu budu gautas neigiamas rezultatas nelabai reiksmingas.

o jei visada tyrimus ruosi vienodai, o tyrimu rezultatus gauni skirtingus ...is pradziu teigiami, paskui - neigiami...?

QUOTE(Arven @ 2008 12 12, 23:09)
Taigi padariau klaida panaudodama antigeno termina, nes pagalvojau apie imunofermentini metoda tuo momentu, o ne PGR. Bet esme lieka ta pati - jei kakutyje esantys fermentai (is virskinamojo trakto, isskirti mikroorganizmu ir pan.) per ilga transportavima ar netinkama paruosima suardys viruso nukleorugstis, tai joks PGR (polimerazine grandinine reakcija, kurios esme nukleorugsciu amplifikacija ir ju nustatytmas po amplifikacijos) neras to viruso kake, o tada Jus aisku busit be galo laiminga gavusi neigiama rezultata, kuris gali neatitikti tiesos. Taigi galu gale aisku jausites tvirciau, bet niekad negalite garantuoti, kad Jusu kates ne nesiotojos. 4u.gif

Kiek galima ta pati per ta pati?

QUOTE(Vita_V)
Del tyrimu tikslumo ir del rezultatu gavimo. Toks siuntimo budas atrodo Jums nepatikimas? Norite rezultatus pasiimt pati? Kokios problemos? Kas draudzia vaziuoti su katem i Maskva ir viska padaryti patikimai, o ir svarbu, kad rezultatus niekas nesuzinotu.
Man toks siuntimo budas yra priimtinas, patikimas ir man nera ka slepti, as nebijau, kad rezultatus zinos dar kazkas (rezultatu blankai atiduodami tam zmogui, kuris atveze tyrimus i laboratorija).

QUOTE(Seterių_mama @ 2008 12 11, 18:22)
PCR tyrimas pats savaime nėra 100 proc. patikimas

QUOTE(Seterių_mama @ 2008 12 11, 20:42)
Beje kykutė irgi keletas postų atgal įdėjo medžiagos iš patikimų šaltinių apie PCR tyrimo nepatikimumą.

PCR patikimumas - po 4 savaiciu po uzkretimo 90%, toliau dideja iki 99%. Apie tai irgi jau buvo rasyta cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kykute: 30 kovo 2009 - 08:26
QUOTE(VITA_V @ 2008 12 15, 15:24)
PCR patikimumas - po 4 savaiciu po uzkretimo 90%, toliau dideja iki 99%. Apie tai irgi jau buvo rasyta cia

QUOTE(VITA_V @ 2008 12 15, 15:24)
PCR patikimumas - po 4 savaiciu po uzkretimo 90%, toliau dideja iki 99%. Apie tai irgi jau buvo rasyta cia

Perskaičiau visą temą, bet neradau jokios nuorodos į kompetetingą šaltinį, kuriame būtų tie procentai norodyti. Ką Jūs teigiate, man neįdomu, perdimas į vandenį gaunasi ir tiek.
Tarkim Jūs teisi ir viskas yra taip kaip sakot, tai tie nurodyti Jūsų procentai tik patvirtina faktą, kad turi būti atlikti min. PCR 5 tyrimai, su sąlyga, jeigu rezultatas buvo vienoai neigiamas.
Įsivaizduokir situaciją, Jūs pridavėt š., gyvūnas tarkim sveikas, gavot neigiamą atsakymą. Po mėnesio, gyvūnas kažkaip užsikrėtė Corona virusu..Jūs kaip tik pasikartojot tyrimą, bet kadangi po užsikrėtimo vos kelios dienos praėjo, tai tyrimas iš vis greičiausiai neparodys, ad gyvūnas užsikrėtęs. Dar po 4-ių savaičių, Jūs darotės trečią tyrimą, ir papuolat į tuos 10 proc. ir gaunat klaidingą rezultatą. Va Jūsų 3 tyrimai ir jų "patikimumas", pagal tamstos tyrimo patikimumo schemą. tongue.gif Gyvūnas bus užsikrėtęs corona, šalins ją dar velnias žino kiek laiko ir užkrėtinės kitus, o Jūs ramiai sau miegosit, neva Jūsų gyvūnai sveiki. Jūs gi nežinote, kada Jūsų gyvūnas užsikrėtė ar užsikrės corona. Todėl ir rašoma, kad turi būti padaryti min. 5 tyrimai. Arba PCR + viruso titras nustatytas IFA metodu, kuris parodys viruso statusą . Šaltinį pateikiau, kykutė irgi pateikė.
Jūsų aš dar kartą maloniai prašau pateikti šaltinį, kuriame būtų įrodymai, kad nekladinate žmonių ir pati neišgalvojate tyrimų tvarkos ir statistikos apie jų patikimumą. Iš anksto dėkoju.

QUOTE(AnAngel @ 2008 12 15, 17:23)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ir cia raso ta, kuri savo gyvunu nei VIENO karto nebuvo pasitikrinusi ant koronaviruso! Tai Jus nejuokinkite ir neklaidinkite zmoniu!  lotuliukas.gif
Jus rasot - gal mano gyvunai ir turi korona, as nezinau - netikrinau!  g.gif
Ot noreciau, kad pas Jus veislyne apsilankytu koks nors protingas pirkejas, kuris paprasytu visu tyrimu rezultatu, o Jus jam ka atsakysit - as netikrinu savo gyvunu! Cia virsune butu! lotuliukas.gif
O kita zmogu, kuris tikrina ir turi tuos neigiamus rezultatus spaudziat! O zinot ka? Ji Jums neprivalo nieko rodyti! 4u.gif

Aš dar kartą prašau palikti mane ramybėje, nes aš netvirtinu viešai, kad mano gyvūnai neturi Coronos viruso šiuo metu. Kodėl aš nesitiriu ar artimausiu metu neplanuoju tirtis dėl Coronos, aš jau atsakiau. Tema yra apie tyrimų reikalingumą, užtenka flūdinti, rašykite į temą, kadangi Jūs(ir Vita V) tvirtinate, kad Jūsų gyvūnai yra visiškai sveiki. o taipogi Jūs tvirtinate, kad užtenka 3-jų iš eilės atliktų PCR tyrimų su neigiamu rezultatu, tai Jums bus visai nesunku pateikti:

1.Patikimą informacijos šaltinį, kuriame būtų juodu ant balto parašyta, kad 3-is atliktus iš eilės kas mėnesį tyrimus su neigiamu rezuktatu galima laikyti 100 proc. patikimais ir po trijų teigiamų tyrimų galima drąsiai teigti, kad gyvūnas yra sveikas.
2. Jeigu nebus pateikta tokia nuoroda, tuomet prašome pateikti 5-is iš eilės kas mėnesį padarytų tyrimų su neigiamu rezultatu skanus, kaip kad rekomenduojama tirtis patikimamuose šaltiniuose, nes kitu atveju, tyrimai negali būti laikomi patikimais, ką aš įrodžiau poste parašytame aukščiau. Nes jeigu Jūs kažką viešai tvirtinate, bet negalite pateikti jokių įrodymų ir argumentuoti, tuomet Jūs elementariai MELUOJATE, KLAIDINATE ir DEZINFORMUOJATE žmones.
Jeigu Jūs garsiai rėkiate, kad Jūsų gyvūnai sveiki, o kitus, nesiunčiančius š. į Maskvą, juodinate, įžeidinėjate ir kaltinate, kaip kad mane dabar, tai tuomet pirmiausia atsakykite už savo žodžius ir pateikite patikimus įrodymus. Prašau labai nedaug, iš anksto dėkoju už sugaištą laiką.

P.S. Dėl mano pirkėjų, tai nepergyvenkit, protingas pirkėjas visada susirinks visą galimą informaciją ir tikrai nereikalaus beprasmiškų, nieko neįrodančių tyrimų. Be to mano pirkėjai gauna visas įmanomas garantijas, visada už savo išveistus gyvūnus prisiimu atsakomybę. Jūs geriau savaisiais rūpinkitės, nes gali būti, kad papulsite ant protingo pirkėjo, kuris paskaitė mano postus, argumentus ir pateiktas nuorodas ir pareikalaus tikrų gyvūno sveikumo įrodymų, o ne bla bla bla.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, Vita_V, AnAngel, o nera lengviau tiesiog kaip status quo laikytis nuomones, kad keikvienas veislinis gyvunas yra ivairiu mieganciu ar giliai uzkastu virusu nesiotojas ir tiesiog be jokiu tyrimu sudaryti pacias geriausias gyvuno laikymo salygas, nuosekliai stiprinti imuniteta ir leisti gyvuno organizmui paciam ateiti i naturalia pusiausvyra?
Tarkim, konkreciai koronos atvejis. Kiek as zinau, tai vieno universalaus antibiotiko nera. Antibiotikas parenkamas atsizvelgiant i antriniu infekciju pozymius, plius taikoma aktyvi imunomoduliavimo ir homotoksikologine (Hell preparatai) terapija. Jei turim gyvuna, kuri itariam sergant corona, ar bent jau turim tokia baime, gal tiesiog vietoj testu pradet gera atkalia kova? Antriniai pozymiai reikalaujantys antibiotiko nevisada yra, tai gi galima apseiti tiesiog kazkokiom naturaliom priemonem, naturaliais arba homeopatinias antibiotikais, imunomoduliatoriais.. na.. imho.. corona tai ar ne corona, bet gyvunas privalo buti gydomas..
kitas dalykas naturali medicina visada sakydavo - gydyk ne liga, bet ligoni! tai is esmes nel.ir svarbu, kas paskatino sveikatingumo balanso sutrikima, svarbu gyvuna vel i ta balansa sugrazinti

as apie ka.. gal tiesiog pakeiskime savo gyvunu gyvenimo buda? elkimes su savo gyvunais kaip su pacios nuosekliausios prieziuros reikalujanciais jau dabar, be jokiu testu, pasiulykime jiems sveika naturalu maista, naturalius preparatus.. siek tiek daugiau naturalumo niekada nepakenks.. kitas dalykas, as esu linkusi manyti, kad nesazininga "tempti" o juolab veisti gyvuna, kuriuo imunitetas nesusitvarko su virusais pats.. jei jau pretenduojama i veisejo pozicija, tai reikia mastyti globaliai - ne vieno gyvuno kontekstu, bet visos rusies.. konkreciu atveju savo kuriamu liniju kontekstu..
na cia siaip i bendra musu katila pamastymai.. visos cia "koja pakelia" prabegdamos pro sali mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Helenee: 15 gruodžio 2008 - 21:13
QUOTE(Seterių_mama @ 2008 12 15, 19:05)

2. prašome pateikti 5-is  iš eilės kas mėnesį padarytų tyrimų su neigiamu rezultatu skanus, kaip kad rekomenduojama tirtis  patikimamuose šaltiniuose, nes kitu atveju, tyrimai negali būti laikomi patikimais, ką aš įrodžiau poste parašytame aukščiau. Nes jeigu Jūs kažką viešai tvirtinate, bet negalite pateikti jokių įrodymų ir argumentuoti, tuomet Jūs elementariai MELUOJATE, KLAIDINATE ir DEZINFORMUOJATE žmones.
Jeigu Jūs garsiai rėkiate, kad Jūsų gyvūnai sveiki, o kitus, nesiunčiančius š. į Maskvą, juodinate, įžeidinėjate ir kaltinate, kaip kad mane dabar, tai tuomet pirmiausia atsakykite už savo žodžius ir pateikite patikimus įrodymus. Prašau labai nedaug, iš anksto dėkoju už sugaištą laiką.



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jums? Parodyti savo Airushos tyrimu rezultatus - NESULAUKSITE!!!
Juos pamatys tik tie zmones, kurie turi teise juos pamatyti - visus 5 is eiles NEIGIAMUS! O Jus neturite jokiu teisiu nieko reikalauti is manes ir juolab is Vitos_V!!! Kas Jus tokia? Veiseja, suteikianti garantijas savo veisiamiems gyvunams ir nei karto juos netikrinusi ne tik del koronos, o ir nuo pacio FIP'o! Nepasireiske vadinasi gyvunai sveiki! lotuliukas.gif Cia tai tikrai poka grom ne greniat muzhik ne perekrestitsia! Nes kai pasireiks FIP'as paziuresiu kaip Jus kastruosite visus savo veisiamus gyvunus! Sekmes veisime!
As nejuodinu zmones, kurie nesuncia tyrimus i Maskva - tai yra ju reikalas kur tikrintis, dabar yra visos galimybes pasitikrinti cia Lietuvoje... O zmones, kurie paskaito sia tema susimasto ir iesko budu kaip savo gyvunus tikrinti, taigi Jusu kalbos cia yra niekam nereikalingos! Sekmes "veisime"! lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Helenee @ 2008 12 15, 23:01)
Merginos, Vita_V, AnAngel, o nera lengviau tiesiog kaip status quo laikytis nuomones, kad keikvienas veislinis gyvunas yra ivairiu mieganciu ar giliai uzkastu virusu nesiotojas ir tiesiog be jokiu tyrimu sudaryti pacias geriausias gyvuno laikymo salygas, nuosekliai stiprinti imuniteta ir leisti gyvuno organizmui paciam ateiti i naturalia pusiausvyra?
Tarkim, konkreciai koronos atvejis. Kiek as zinau, tai vieno universalaus antibiotiko nera. Antibiotikas parenkamas atsizvelgiant i antriniu infekciju pozymius, plius taikoma aktyvi imunomoduliavimo ir homotoksikologine (Hell preparatai) terapija. Jei turim gyvuna, kuri itariam sergant corona, ar bent jau turim tokia baime, gal tiesiog vietoj testu pradet gera atkalia kova? Antriniai pozymiai reikalaujantys antibiotiko nevisada yra, tai gi galima apseiti tiesiog kazkokiom naturaliom priemonem, naturaliais arba homeopatinias antibiotikais, imunomoduliatoriais.. na.. imho.. corona tai ar ne corona, bet gyvunas privalo buti gydomas..
kitas dalykas naturali medicina visada sakydavo - gydyk ne liga, bet ligoni! tai is esmes nel.ir svarbu, kas paskatino sveikatingumo balanso sutrikima, svarbu gyvuna vel i ta balansa sugrazinti

as apie ka.. gal tiesiog pakeiskime savo gyvunu gyvenimo buda? elkimes su savo gyvunais kaip su pacios nuosekliausios prieziuros reikalujanciais jau dabar, be jokiu testu, pasiulykime jiems sveika naturalu maista, naturalius preparatus..  siek tiek daugiau naturalumo niekada nepakenks.. kitas dalykas, as esu linkusi manyti, kad nesazininga "tempti" o juolab veisti gyvuna, kuriuo imunitetas nesusitvarko su virusais pats.. jei jau pretenduojama i veisejo pozicija, tai reikia mastyti globaliai - ne vieno gyvuno kontekstu, bet visos rusies.. konkreciu atveju savo kuriamu liniju kontekstu..
na cia siaip i bendra musu katila pamastymai.. visos cia "koja pakelia" prabegdamos pro sali mirksiukas.gif


thumbup.gif pilnai sutinku!

Tik del sito nelabai:

Jei turim gyvuna, kuri itariam sergant corona, ar bent jau turim tokia baime, gal tiesiog vietoj testu pradet gera atkalia kova?

Esme tame, kad daugumoje atveju - nepatikrinsi, nesuzinosi! Todel mano manymu, tikrintis buyinai reikia, kur zmogus/veisejas ta atliks cia LT ar Maskvoje - visiskai nesvarbu!
Pasitaiko tokiu atveju, kad gyvunas fiziskai atrodo stiprus, gerai valgo, gerai kakoja, yra linksmas ir zvalus, ir nera jokiu klinikiniu pozymiu, taciau patikrinus ji - koronavirusas! Ne visada, o tiesiog pasikartosiu, buna ir tokie atvejai!
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2008 12 16, 00:42)
Esme tame, kad daugumoje atveju - nepatikrinsi, nesuzinosi! Todel mano manymu, tikrintis buyinai reikia, kur zmogus/veisejas ta atliks cia LT ar Maskvoje - visiskai nesvarbu!
Pasitaiko tokiu atveju, kad gyvunas fiziskai atrodo stiprus, gerai valgo, gerai kakoja, yra linksmas ir zvalus, ir nera jokiu klinikiniu pozymiu, taciau patikrinus ji - koronavirusas! Ne visada, o tiesiog pasikartosiu, buna ir tokie atvejai!


AnAngel, o as manau kad be coronos yra l.daug visokiu ligu gali buti musu gyvunuose... as va zmoniu laboratorijoje maciau 7 A4 formato lapu zurnala, kur galimu tyrimu pavadinimai buvo surasyti is abieju pusiu, tai ten ju gal koks simtas.. niu, tarkim, pas kates ju maziau.. atsimenu kad chlamidiozes galimu variantu buvo gal 7 ar 8... taip, corona duoda siaubinga mutacija.. bet kaip del simto ivairiu rusiu parazitu aktyvioj formoj ar bemieganciu gyvuno audiniuose - tai jau ne tik paciam gyvunui yra pavojinga, bet ir zmogui ir vaikuciams, ir jokie piranteliai, drontaliai nepades, jei nuosekliai gyvuno sveikatos nestiprini.. nzn.. kazkaip as sau pasirinkau "juodziausia" varianta- tyrimu as nedarau, bet tiesiog manau, kad mano gyvunai turi visa imanoma bruda, tai gi jie visada gyvena "karo salygomis - homeopatija, fitopreparatus jie gauna periodiskai, kirminai (kurie l.silpnina imuniteta ir atsparuma) varomi cikliskai duodant jiems antiparazitinius fitopreparatus... na, patirtis parodys, kas teisus.. is esmes Seteriu mama kol kas praktineje puseje yra nuveikusi kur kas labiau, tai esu linkusi jos nuomone laikyti kaip Praktiko nuomone, o musu- kaip Teoretiku nuomone.. 4u.gif

kitas dalykas.. ideale turetu buti taip - gyvunas turejo kontakta su koronos nesiotoju.. tarkim uzsikriete.. grizo namo, gavo karantina, zalios mesos, vitaminu.. ir pasveiko.. jokiu tyrimu niekas nedare, gyvunas atrodo sveikai.. man daug aktualiau buti tikrai ne del to, ar mano gyvunai turi ar neturi viena konkretu virusa, bet kad jie galetu juos visus eliminuoti gero imuniteto pagalba..
kitas dalykas..nemanau kad toks pasitikejimas imunitetu galioja visiems... apie "sintetines" veisles turiu savo nuomone, tan, manau, reikia daryt visus imanomus tyrimus ir is vis gyvuna laikyt steriliai, nes daugelis neturi normalaus imuniteto, o kartais net ir tam tikro imuninio organo, timuso .. tai negalim taikyti tu paciu standartu aboriheninem ir sintetinem veislem..
Atsakyti
QUOTE(Helenee @ 2008 12 16, 09:17)
AnAngel, o as manau kad be coronos yra l.daug visokiu ligu gali buti musu gyvunuose... as va zmoniu laboratorijoje maciau 7  A4 formato lapu zurnala, kur galimu tyrimu pavadinimai buvo surasyti is abieju pusiu, tai ten ju gal koks simtas.. niu, tarkim, pas kates ju maziau.. atsimenu kad chlamidiozes galimu variantu buvo gal 7 ar 8... taip, corona duoda siaubinga mutacija.. bet kaip del simto ivairiu rusiu parazitu aktyvioj formoj ar bemieganciu gyvuno audiniuose - tai jau ne tik paciam gyvunui yra pavojinga, bet ir zmogui ir vaikuciams,  ir jokie piranteliai, drontaliai nepades, jei nuosekliai gyvuno sveikatos nestiprini.. nzn.. kazkaip as sau pasirinkau "juodziausia" varianta- tyrimu as nedarau, bet tiesiog manau, kad mano gyvunai turi visa imanoma bruda, tai gi jie visada gyvena "karo salygomis - homeopatija, fitopreparatus jie gauna periodiskai, kirminai (kurie l.silpnina imuniteta ir atsparuma) varomi cikliskai duodant jiems antiparazitinius fitopreparatus... na, patirtis parodys, kas teisus.. is esmes Seteriu mama kol kas praktineje puseje yra nuveikusi kur kas labiau, tai esu linkusi jos nuomone laikyti kaip Praktiko nuomone, o musu- kaip Teoretiku nuomone..  4u.gif


Mano kate patikrinta ne tik del koronos... smile.gif
Palaikau tavo nuomone ir sutinku, kad yra zymiai daugiau virusu, kurie yra pavojingi ir katei ir zmogui. Todel ant visu labiausiai paplytusiu virusu savo katyte tikrinu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2008 12 16, 10:22)
Mano kate patikrinta ne tik del koronos... smile.gif
Palaikau tavo nuomone ir sutinku, kad yra zymiai daugiau virusu, kurie yra pavojingi ir katei ir zmogui. Todel ant visu labiausiai paplytusiu virusu savo katyte tikrinu. 4u.gif



niu va, super.. galvoju gal daug racionaliau butu pakelti is archyvo tema apie naturalius gyvunu gydymo ir profilaktikos metodus, ir pakalbet ten apie naturalia gyvunu mityba, bendra imuniteta, ka ir kaip galima padaryt bobuciu ar naujais alternatyviais metodais:-))
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2008 12 16, 00:42)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Jums? Parodyti savo Airushos tyrimu rezultatus - NESULAUKSITE!!!
Juos pamatys tik tie zmones, kurie turi teise juos pamatyti - visus 5 is eiles NEIGIAMUS!

Tai nors ir 12 testų, kol kas tai tik bla bla bla. Man tai tų testų galite nerodyti. Bet jeigu Jūs apsiskelbiate viešai, visam forumui, kad Jūsų gyvūnai ištirti ir sveiki ir "važiuojat" ant kiekvieno, kuris suabejoja tų tyrimų reikalingumu, tuomet tiesiog reikėtų pirmiausia atsakyti už savo žodžius. Nelabai suprantu, kas čia sudėtingo ir ką čia reikia slėpti - Jūs norėjote išsitirti, padarėte tai, pagal visas taisykles, pagal nurodytą schemą, Jūs įsitikinę, kad reikia tirtis, parodėte visiems pavyzdį, sudėjote tyrimų skanus.. Nebent aišku tie tyrimai nebuvo atlikti kaip pridera.. Tarkim, kaką šaldomą šaldiklyje jau aptarėm ir nesuprantu, kodėl negalima kreiptis į laboratoriją ir paprašyt profesionaliai paruošt ėminį, kodėl jį reikia siųsti su traukinio palydovėmis ir peravinėti per trečius asmenis, negalint niekaip užtikrinti, kad pvz. ėminys bus nugabentas laiku, nebus pakeistas, nebus pažeistas sandarumas ir t.t. Juk tam yra profesionalai tuo užsiimantys - kurjerių tarnybos ir t.t, kodėl negalima į jas kreiptis? Ir kodėl neatlikus visko, kaip pridera? Nesuprantu, kam čia ta saviveikla - pačios šaldote š..,pačios nustatote sau tyrimų tvarką ir nusprendžiate kiek tų tyrimų reikės atlikti.. O paskui draskote akis visiems aplinkui.. Visi tie jūsų tyrimai kol kas yra tik didelė afera, muilo burbulas ir viso to tikslas nukreipti visų dėmesį nuo esminių dalykų, tokių, kaip neatsakingai veisiant genetiškai užtvirtinta silpna imuninė sistema. Jeigu Jūs didelį š. gabalą įvyniojate į blizgantį popieriuką ir pardedate iš vienos rankos į kitą, deja, saldainiu š. netampa. Jūs čia sistemingai jau kelinta tema bandote apakinti visus to popieriuko blizgesiu.., bet kai užklausi apie turinį ir paprašai jį parodyt ir patvirtint, kad ten saldainis, o ne š.., jūs puolate putotis, spjaudytis, įžeidinėti ir grąsinti Coronom, FIP'ais ir ktom Dievo bausmėm, bet jokių argumentuotų atsakymų ir įrodymų deja iki šiol nesulaukėm.

QUOTE(AnAngel @ 2008 12 16, 00:42)
O Jus neturite jokiu teisiu nieko reikalauti is manes ir juolab is Vitos_V!!!


Nežinau, kur Jūs matote reikalavimus, aš tik mandagiai paprašiau, manau turiu tam pilną teisę. smile.gif

QUOTE(AnAngel @ 2008 12 16, 00:42)
Esme tame, kad daugumoje atveju - nepatikrinsi, nesuzinosi! Todel mano manymu, tikrintis buyinai reikia, kur zmogus/veisejas ta atliks cia LT ar Maskvoje - visiskai nesvarbu!
Pasitaiko tokiu atveju, kad gyvunas fiziskai atrodo stiprus, gerai valgo, gerai kakoja, yra linksmas ir zvalus, ir nera jokiu klinikiniu pozymiu, taciau patikrinus ji - koronavirusas! Ne visada, o tiesiog pasikartosiu, buna ir tokie atvejai!


Klausimas, kurį užduodu jau n'tąjį kartą Jums ir Jūsų bendražygei VitaiV, kuris yra aktualus, į temą ir esminis, kurį uždaviau 12-tam šitos temos puslapyje priešpaskutiniam poste ir užduodu jį vėl - ką Jums duoda tas ŽINOJIMAS?
Ką Jūs darysite sužinoję, kad Jūsų gyvūnas turi Coroną?
Aš suprantu, kad tai aktualu rizikos grupėms - dideliems veislynams, kuriuose vyksta nuolatinis gyvūnų judėjimas, nėra galimybių laikyti gyvūnų mažomis(1-3 gyvūnai) grupėmis, nuolatos yra mažų kačiukų vados, kurie yra silpnoji grandis ir tuo būdu, kad nevyktų nuolatinis persikrėtimas, reikia išsiaiškinti viruso turėtojus ir platintojus, juos izoliuoti, kad virusas neitų ratu iš gyvūno į gyvūną ir kad kaip įmanoma greičiau pasišalintų.
Ką tas žinojimas duoda Jums? Ką tie tyrimai duoda Jums? Jeigu mažuose užaruose veislynuose ir taip yra menka galimybė tą virusą pasigauti, o pasigavus didžioji dauguma kačių, turinčių normalią imuninę sistemą, pašalina virusą be jokio vargo ir be jokių simptomų ir pasekmių, tai kas iš to, kad Jūs sužinosite, kad yra šiuo momentu pas Jus ta Corona? Ką tai duoda? Jūs gi tvirtinate, kad imunostimuliatorių nenaudojate ir nenaudosite ir kad tik natūraliomis priemonėmis vykdote Coronos ir FIP prevenciją. Bet Jūs ją vykdote ir taip, kasdien, nepriklausomai nuo tyrimų rezultatų - švariai gyvūnus užlaikote, dezinfekuojate aplinką ir kačių tūlikus, grūdinate kates, šeriate geru kokybišku pašaru ir t.t. Tai koks gi tikslas tada tirtis? Ką tai duoda, apart garsių, bet tuščių ir nepagrįstų lozungų ir bandymo apjuodinti konkurentus ir diskusijų oponentus?Tai, kad Jūs pasidarysite PCR tyrimą ir sužinosite, kad Jūsų gyvūnas turi Coroną, tai savaime Jūsų nuo FIP neapsaugos. Jūs eilinį sykį bandote nukreipti visų dėmesį nuo esminių dalykų.. Dėl FIP kalta ne Corona, o konkretaus gyvūno neadekvatus imuninės sistemos atsakas, negebėjimas įveikti viruso. FIP tai ne liga, tai sindromas, pasekmė. Ir reikia bijoti ne Coronos, reikia bijoti veisti gyvūnus su silpna imunine sistema. Taigi dar kartą noriu paklausti ir tikiuosi sulaukti adekvataus atsakymo, o ne akių draskymo - koks tikslas JUms yra tirtis, ką Jūs darytumėt sužinoję, kad Jūsų gyvūnas turi Coroną, ko imtumėtės tokiu atveju? Ką Jums duoda tas žinojimas, koks tikslas darytis tuos tyrimus?

QUOTE(AnAngel @ 2008 12 16, 00:42)
Kas Jus tokia? Veiseja, suteikianti garantijas savo veisiamiems gyvunams ir nei karto juos netikrinusi ne tik del koronos, o ir nuo pacio FIP'o! Nepasireiske vadinasi gyvunai sveiki!  lotuliukas.gif Cia tai tikrai poka grom ne greniat muzhik ne perekrestitsia! Nes kai pasireiks FIP'as paziuresiu kaip Jus kastruosite visus savo veisiamus gyvunus! Sekmes veisime!

Štai čia puikus pavyzdys, kaip Jūs "nepuolate" ir "nejuodinate" tų, kurie nesiunčia š. į Maskvą, nesidaro to tyrimo ir tiesia šviesiai ir paprastai paprašo argumentuotai atsakyti į klausimą, kam to reikia? lotuliukas.gif

QUOTE(AnAngel @ 2008 12 16, 00:42)
As nejuodinu zmones, kurie nesuncia tyrimus i Maskva..

jo jo.. lotuliukas.gif

QUOTE(AnAngel @ 2008 12 16, 00:42)
Jusu kalbos cia yra niekam nereikalingos!

Na iš Jūsų reakcijos supratau, kad Jums mano kalbos ypač neparankios ir nereikalingos.. mirksiukas.gif lotuliukas.gif Įdomu kodėl? Juk čia aš "blogietė", o Jūs tai baltos ir pūkuotos, visi gyvūnai ištirti, visi sveiki..
Tik bėda, kad kai ramiai ir mandagiai paprašai argumentų ir įrodymų, tai pasipila pamazgos ant galvos.. ax.gif doh.gif

Atsakyti