Įkraunama...
Įkraunama...

Veisėjams rekomenduojami kačių sveikatos testai

QUOTE(Alna @ 2008 12 11, 02:37)
Girdejau kalbas is kitos temos, kad i Lietuva turi atkeliauti  Corona visuso testai, i Vilniaus Zveryno vet klinika.
Gal jau kas isbandete ar turite kokiu ziniu ir su kitais galite pasidalinti :-).
Gal jau nebereikes i Maskva kaciu kaku siuti  g.gif

Suzinojau, kad siu testu patikimumas: 60-70 proc.

QUOTE(spiglys @ 2008 12 11, 11:00)
O laboratorjoj atliekamų ?

90-100 proc. tikslumas, nes kai tyria ismatas laboratorijoje, nustato ar sio metu kate su ismatomis isskyria koronavirusa ar ne. Jeigu isskyria rezultatas bus teigiamas.
Koronaviruso express testas veikia tuo paciu principu (tyria ismatas)..., bet mes gi moterys pacios puikiai zinome koks yra express nestumo testo patikimumas... biggrin.gif Jeigu parodo teigiama rezultata - tai dar ne faktas, kad moterys nescia ir tada ji vaziuoja i laboratorija, kur jau tiksliai pasako - taip arba ne!
Dar yra kraujo tyrimas del koronaviruso, bet jis nustato antikunius kraujyje (titravimas). Yra tam tikros ribos.

Vienu zodziu visu siu tyrimu metodu esme - doveriai, no proveriai! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na, kai tos ismatos keliauja kelias paras, tai fermentai irgi gali suardyti antigenus, taip kad irgi nebus didelio patikimumo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2008 12 11, 12:55)
Na, kai tos ismatos keliauja kelias paras, tai fermentai irgi gali suardyti antigenus, taip kad irgi nebus didelio patikimumo.  4u.gif


Nepradekim vel senos temos. Jusu niekas, nieko ir niekur nevercia siusti! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2008 12 11, 10:55)
Na, kai tos ismatos keliauja kelias paras, tai fermentai irgi gali suardyti antigenus, taip kad irgi nebus didelio patikimumo.  4u.gif

Ismatos tyriamas PCR metodu, cia molekuliarine diagnostika, iesko koronaviruso molekules, antigenai ir fermentai cia ne prie ko.
Atsakyti
Visu pirma ne molekuliarine, o molekuline ( molekule, o ne molekuliare). PGR metodu nustatoma tam tikra DNR (ar RNR) seka. Nukleorugstis skaido ribonukleazes, t.y. fermentai. O antigenas, ok, buvo ne i tema. 4u.gif

Ir dar - gerai, daugiau pasistengsiu sitoj temoj nerasyt, kad tik Jusu nervai pries kaledas ramesni butu. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2008 12 11, 11:14)
Visu pirma ne molekuliarine, o molekuline ( molekule, o ne molekuliare). PGR metodu nustatoma tam tikra DNR (ar RNR) seka. Nukleorugstis skaido ribonukleazes, t.y. fermentai. O antigenas, ok, buvo ne i tema.  4u.gif

Ir dar - gerai, daugiau pasistengsiu sitoj temoj nerasyt, kad tik Jusu nervai pries kaledas ramesni butu.  cool.gif

"Молекулярная диагностика". Если такая умная, может на русском языке посоревнуемся в граматике, остроумии и знаниях о коронавирусе?

Одолжений мне не нужно, пишите на здоровье, мне ваши посты на нервы не действуют, наоборот - улыбку вызывают smile.gif




As pamaniau, kad gal Jusu rusu kalbos zinios nesiekia mano lietuviu kalbos ziniu lygio ir mano posto turinys bus Jums neaaiskus, todel isversiu:

"Молекулярная диагностика". Jeigu esat tokia protinga, kokia save laikot, gal varzykimes rusu kalba del gramatikos, protingumo ir ziniose koronaviruso srityje?
Nereikia man daryti jokiu islygu – rasykit i sveikata, manes Jusu postai nei kiek neerzina, atvirksciai vercia nusisypsoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VITA_V: 11 gruodžio 2008 - 12:29
QUOTE(AnAngel @ 2008 12 11, 12:00)
Nepradekim vel senos temos. Jusu niekas, nieko ir niekur nevercia siusti!  mirksiukas.gif


Ta kodėl pačios pradedat? Žmonės tik pateikia informaciją ir konkrečius faktus, nuorodas(tame tarpe ir aš), kad PCR tyrimas pats savaime nėra 100 proc. patikimas, net jeigu ruošite labotaratorjoj mėginį, ką jau kalbėt apie šaldytuve užšaldytą ir termose siunčiamą kakutį. Nepatikimas šis tyrimas kaip ir kiekvienas kitas, todėl norint žinot tikrą statusą, kas liečia koroną, reikia taikyti kompleksinį keleto būdų tyrimą. Bet kol problema nepasireiškė yra netikslinga tyrimus darytis ir jeigu žiūrėt į šį reikalą iš genetinės pusės, turėtume ne maskuoti problemą, o leisti jai pasireikšti ir eliminuit iš veisimo problematiškus gyvūnus, poras ar net cielas linijas. Šitą jau išsiaiškinom, apšnekėjom, bet vos tik apie užkalbama, tamstos išlendat ir pradedat durnint čia visus susirinkusius. blink.gif
Ir traukiat savo giesmelę, beje tą pačią iki apsikakojimo nusibodusią melodiją ir visai nenorite matyti kitų šios problemos pusių, antai, kaip genetinis polinkis, kurį čia duetu bandėte paneigti ir stengėtės visaip mane užkimšti, nes jums neparanku apie tai kalbėti, kadangi anot jūsų, nėra genetiškai sveikų sfinksų, kurių protėviai nebūtų sirgę FIP. Sorry, bet tai ne pasiteisinimas ir nederėtų iš viso veisti tokių ligotų veislių, kad jau tokia baisi situacija.
Taigi mūsų niekas neverčia nieko niekur siųsti ir mes nesiųsime. O Jūs, jeigu Jums patinka, siuntinėkite, toliau maskuokite šitą problemą ir toliau genetiškai užtvirtinkite silpną gyvūnų imunitetą, laikykite steriliai ir miegokite ramiai. Bet nepirškite žmonėms savo nuomonės ir nevarykit ant tų, kurie nesiunčia š. į Maskvą. Mandagiai prisiverčiate šnekėti tik su tais, kurių egalite "suvartyti". Kitus gi, ypač naujokus ar nelabai ką apie išmanančius "suvartot" taip, kad nebesinori nei klausti nei rašyti po to. doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Seterių_mama @ 2008 12 11, 18:22)
ir jeigu žiūrėt į šį reikalą iš genetinės pusės, turėtume ne maskuoti problemą, o leisti jai pasireikšti ir eliminuit iš veisimo problematiškus gyvūnus, poras ar net cielas linijas. Šitą jau išsiaiškinom, apšnekėjom, bet vos tik apie užkalbama, tamstos išlendat ir pradedat durnint čia visus susirinkusius. blink.gif
Ir traukiat savo giesmelę, beje tą pačią iki apsikakojimo nusibodusią melodiją ir visai nenorite matyti kitų šios problemos pusių, antai, kaip genetinis polinkis, kurį čia duetu bandėte paneigti ir stengėtės visaip mane užkimšti, nes jums neparanku apie tai kalbėti, kadangi anot jūsų, nėra genetiškai sveikų sfinksų, kurių protėviai nebūtų sirgę FIP. Sorry, bet tai ne pasiteisinimas ir nederėtų iš viso veisti tokių ligotų veislių, kad jau tokia baisi situacija.

Is pradziu parodykite savo gyvunu tyrimus, kad jie yra sveiki ir irodymus, kad "jusu" linijose nebuvo FIP, tada paklabesim wink.gif

O jeigu mes kabinejames, gal paaiskinkite man ka Arven turejo omeny: "Na, kai tos ismatos keliauja kelias paras, tai fermentai irgi gali suardyti antigenus, taip kad irgi nebus didelio patikimumo."? blink.gif Tiesiog perskaicius tokius pasisakymus, nesusilaikiau nuo komentaro.
Atsakyti
QUOTE(VITA_V @ 2008 12 11, 20:42)
Is pradziu parodykite savo gyvunu tyrimus, kad jie yra sveiki ir irodymus, kad "jusu" linijose nebuvo FIP, tada paklabesim wink.gif


blink.gif O kodėl turėčiau? Bijot, kad per internetą jūsiškius užkrėsiu? lotuliukas.gif O Jūs pati kas mėnesį tiriatės nuo visų įmanomų ligų?
Kodėl turėčiau tirtis dėl koronos? Turiu 5 kates, gyvena jos išskirstytos, per 4-is metus FIP mano veislyne nepasireiškė, nesu girdėjus nė vieno atvejo per tuos metus, kad būtų kam nors mano naudojamose linijose pasireiškęs. Parodose dalyvauju minimaliai, katės ypač stabilios psichikos, praktiškai dėl nieko nestresuoja (tokia veislė). Kadangi beveik 80 proc. kačių pačios susitvako su korona, išsivarydamos virusą iš organizmo be pašalinės pagalbos, o mažuose, uždaruose namų tipo veislynuose nuolatinis persikrėtimas yra neįmanomas, todėl net jeigu ir pasigaunam kažkokiu mistiniu būdu mes tą koroną kartais, tikrai pati savaime ši problema išsisprendžia. Taigi kol kas nematau jokios priežasties tirtis dėl jos. Beje 12-am temos puslapyje, priešpaskutiniam poste uždaviau Jums klausimus, kodėl JŪs tiriatės dėl koronos, bet jokių argumentuotų atsakymų neišgirdau.
Čia keletas puslapių atgal, įdėjote skaną pažymos, kad neva vienas iš Jūsų gyvūnų yra ištirtas ir sveikas...Ta su tokiu vienu popieriuku, pardon už mano prancūzų su akcentu, bet galite nueit į tualetą ir nusišluostyt subinę.
Kadangi, jau n'tąjį kartą rašau ir pateikiu nuorodas, kad PCR tyrimas savaime pats vienas yra laikomas nepatikimu ir tam kad patvirtint neigiamą gyvūno statusą, reikalingi min. 5-ių kas mėnesį atliktų tyrimų iš eilės vienodi neigiami rezultatai.(kad patvirtint Teigiamą statusą, reikia 8-ių ) Arba tirtis ne vien PCR, bet ir IFA būdu.Kad nešoktumėt į akis su kaltinimais,kad čia provokacija ir pati viską sugalvojau, pateikiu citatą iš patikimo šaltinio:
"A single faecal RT-PCR result on its own is meaningless: if the cat is intermittently shedding FCoV, by the day following sampling the cat may have changed from being a shedder to a non-shedder or vice versa. RT-PCR testing has to be part of a series of tests and is best accompanied by immunofluorescent antibody (IFA) testing because RT-PCR can be prone to both false positive results and false negative results. To establish that a cat has eliminated FCoV infection, 5 consecutive negative monthly RT-PCR results on faeces are required. Alternatively, a reduction in FCoV antibody status to <10 indicates elimination of infection (IFA titre as measured by Glasgow University Veterinary School – see link to Companion Animal Diagnostics for downloading a submission form to submit a sample). One survey cat’s antibody titre only began to go down 25 months after she stopped shedding virus. To establish that a cat is a lifelong FCoV carrier, he or she should have had continual positive RT-PCR results for a minimum of 8 months. A very few cats will cease shedding FCoV after 9 months, but 95% of shedding in our survey had stopped by then." Citata paimta iš čia: http://www.dr-addie.com/whatsnew.htm

Beje kykutė irgi keletas postų atgal įdėjo medžiagos iš patikimų šaltinių apie PCR tyrimo nepatikimumą.

Taigi jeigu jau įrodinėjat čia, kad Jūsų gyvūnai ištirti ir sveiki, dėkit kiekvienos katės 5-is neigiamus kas mėnesį padarytus tyrimus arba PCR +IFA tyrimo duomenis. O jeigu neturit tokių ir nedarot, tai įdėkit patikimą šaltinį, kur būtų parašyta, kad užtenka vieno ar dviejų PCR tyrimų ir kad jie yra visiškai patikimi. Ir dar būtų gerai, kad argumentuotai paaiškintumėt, kodėl reikia KIEKVIENAM tirtis dėl koronos. Rusų folkloras (patarlės ir priežodžiai) tipo, mužyk neperekrestitsja, poka grom ne grjanet arba berezhennogo Bog berezhet, sorry, bet čia ne argumentai. lotuliukas.gif
Taigi jeigu neturite ką šituo klausimu pasakyt, išskyrus, "man patinka, tai ir siuntinėju kakus į Maskvą", tai tada atleiskit, nevaidinkit žinovės ir neužsipuldinėkit kitų, kad jie neva nusišneka, nes pati matyt net nejaučiat, kaip nusišnekat. Nusiaut batus už durų, plaut tūliką su Domestos po kiekvieno katino pakakojimo ir š. termose į Maskvą siuntinėt beprasmiškai, tai čia jau diagnozė, imho. Bet kiekvienas savaip kvailioja, kas taip, kas laiko savo Hitleriu ar ateivių pagrobimo auka.. ax.gif Tai tyliai sau ir kvailiokit, niekas JUms nedraudžia to daryt, bet nelyskit ir nesikabinėkit prie kitų.




Atsakyti
QUOTE(Seterių_mama @ 2008 12 12, 09:03)
blink.gif  O kodėl turėčiau?

Todel, kad Jums užtenka izulumo spresti uz kitus ka jiems daryti, butent salinti is veisimo gyvunus, kurie yra kliniškai sveiki ir turi neigiamus tyrimu rezultatus.
Parodykite savo pavyzdžiu (ne plepalais), kad veisiate sveika veisle, kad kurilu bobtailai turi zvieriska imuniteta ir nera koronaviruso nesiotojai, ir neturi jokiu, net maziausiu sansu susirgti FIP.


QUOTE
Turiu 5 kates, gyvena jos išskirstytos

Vargšes kates, uz ka joms tokia nuobauda gyventi po viena? Man tikras malonumas ziureti kaip kates zaidzia viena su kita, arba guli apsikabinusios, laizo viena kita. Aisku jeigu tam nera jokiu priestaravimu tokiu, kaip karantinas kai jau aptikti tam tikri infekciniai susirgimai. Butu labai idomu sužinoti del kokiu priezasciu Jus atskiriate kates, nesuteikdama joms bendravimo tarpusavyje džiaugsmo.


QUOTE
Kadangi beveik 80 proc. kačių pačios susitvako su korona, išsivarydamos virusą iš organizmo be pašalinės pagalbos, o mažuose, uždaruose namų tipo veislynuose nuolatinis persikrėtimas yra neįmanomas, todėl net jeigu ir pasigaunam kažkokiu mistiniu būdu mes tą koroną kartais, tikrai pati savaime ši problema išsisprendžia.

Ir vel neaisku is kur paimti tie 80 proc. Is praktikos as matau kita statistika. Netgi jeigu namuose tik viena kate, neturinti normaliu laikymo salygu (higienos), subalansuoto, sveiko maitinimuosi, kuri gali suteikti tik seimininkas, sansai eliminuoti koronavirusa is ties labai menki ir tikrai ne 80 proc.


QUOTE
Beje 12-am temos puslapyje, priešpaskutiniam poste uždaviau Jums klausimus, kodėl JŪs tiriatės dėl koronos, bet jokių argumentuotų atsakymų neišgirdau.

Jus neisgirdote atsakymo i viena uzduota klausima, o tuo tarpu as reguliariai negaunu atsakymu is Jusu i savo uzduotus klausimus, ir sioj temoj ir praejusioj. Is pradziu pasistenkite atsakyti i mano klausimus ir tada as su malonumu atsakysiu i Jusu.


QUOTE
Čia keletas puslapių atgal, įdėjote skaną pažymos, kad neva vienas iš Jūsų gyvūnų yra ištirtas ir sveikas...Ta su tokiu vienu popieriuku, pardon už mano prancūzų su akcentu, bet galite nueit į tualetą ir nusišluostyt subinę.
Taigi jeigu jau įrodinėjat čia, kad Jūsų gyvūnai ištirti ir sveiki, dėkit kiekvienos katės 5-is neigiamus kas mėnesį padarytus tyrimus arba PCR +IFA tyrimo duomenis.

Be problemu! Jeigu Jus apmokesite tyrimus (5 tyrimai kiekvienam is 5 mano gyvunu = 25 tyrimai po 280 rublius (30 Lt) ir 5 kartus siuntimo islaidas iki Maskvos (40 Lt) Viso 950 Lt), as patenkinsiu jusu smalsuma.


QUOTE
O jeigu neturit tokių ir nedarot, tai įdėkit patikimą šaltinį, kur būtų parašyta, kad užtenka vieno ar dviejų PCR tyrimų ir kad jie yra visiškai patikimi.

As niekad nesakiau, kad uztenka dvieju, tuo labiau vieno neigiamo tyrimu rezultato. As visada sakiau, kad uztenka triju neigiamu tyrimu rezultatu. Cia as ikeliau paskutinius tyrimu rezultatus. Visi mano gyvunai turi daugiau negu tris neigiamus tyrimu atsakymus, isskyrus naujausius gyvunus, kurie tik neseniai atvyko i veislyna.


QUOTE
Nusiaut batus už durų, plaut tūliką su Domestos po kiekvieno katino pakakojimo ir š. termose į Maskvą siuntinėt beprasmiškai, tai čia jau diagnozė, imho. Bet kiekvienas savaip kvailioja, kas taip, kas laiko savo Hitleriu ar ateivių pagrobimo auka..  Tai tyliai sau ir kvailiokit, niekas JUms nedraudžia to daryt, bet nelyskit ir nesikabinėkit prie kitų.

Neturiu ka paskyti doh.gif Kazkada rasiau Zikui1970, kad gerbiu Jus uz tai, kad visada turite savo nuomone ir mokate ja apginti. Man pasirode, kad Jus pakankamai protinga moteris, su didele patirtim veisime. As klydau. Jus ne karys uz teisybe, Jus - skandaliste, taip kad, kur atsiranda Seteriu_mama, ten skandalas. Tikiuosi man nereikia ideti 5 nuorodas iseiles, kur vyko skandalai su jusu dalyvavimu, kad tai irodyti? Zikas1970, atsiimu savo zodzius.
Atsakyti
Gal as kazka praziopsojau, bet nesupratau kokiu budu Zveryne bus ar yra daromas testas corona virusui, kaku? kraujo? titrai (ar kaip ten jie vadinasi) ;-)
Atsakyti
QUOTE(VITA_V @ 2008 12 12, 18:33)
Parodykite savo pavyzdžiu (ne plepalais), kad veisiate sveika veisle, kad kurilu bobtailai turi zvieriska imuniteta ir nera koronaviruso nesiotojai, ir neturi jokiu, net maziausiu sansu susirgti FIP.

Nu va, o ką aš sakiau.. lotuliukas.gif Ir aš privalau siųsti š. termose į Maskvą, nes jeigu to nedarau, tai reiškia, kad mano gyvūnai ligoti ir aš esu tik plepė ir melagė?
Jūs tai norėjote pasakyti? Esu tikra, kad tai, nes Jūs nuolatos varot ant visų, kurie nesiunčia š. termose į Maskvą. Aš tikrai nesimušiu į krūtinę, kad pas mane nėra koronos. Gal ir yra, bet kol kas nematau jokių rimtų priežasčių tirtis dėl jos.

QUOTE(VITA_V @ 2008 12 12, 18:33)
Vargšes kates, uz ka joms tokia nuobauda gyventi po viena? Man tikras malonumas ziureti kaip kates zaidzia viena su kita, arba guli apsikabinusios, laizo viena kita. Aisku jeigu tam nera jokiu priestaravimu tokiu, kaip karantinas kai jau aptikti tam tikri infekciniai susirgimai. Butu labai idomu sužinoti del kokiu priezasciu Jus atskiriate kates, nesuteikdama joms bendravimo tarpusavyje džiaugsmo.

O kur aš sakiau, kad jos laikomos po vieną? blink.gif Išskirstytos, tai reiškia, kad jos gyvena ne kartu visos penkios ir ne vienam kambary. Šiuo metu viena katė gyvena atskirai nuo kitų, su trimis savo kačiukais, taigi ji tikrai neliūdi. Katinas su viena iš kačių gyvena kartu, kai ji sumorčiaus ,pastos nuo jo ir pagmdys, jie ir vaikus augins kartu, nes kurilai yra praidiniai gyvūnai ir tėvai rūpinasi savo vaikais lygiai taip pat kaip mamos. Kadangi jie yra pora, tai gyvena atskirai. Kitos trys katės gyvena vienoje erdvėje - virtuvė+ svetainė+koridorius+katilinė+san.mazgas, iš viso 100 kv. Viena iš kačių laukiasi ir šiuo met miega pas mane ant kompo stalo, ji nelabai nori bendraut su kitom katėm, nes po 2 savaičių jai gimdyt, ji stora ir nebenori žaisti ir lakstyti. Penktoji katė dabar tūsinasi su dar neparduota ir sterilizuota savo 7 mėn. dukra, be to ruošiuosi ją kergti pavasariop su kitu katinu, ne savuoju, todėl ji privalo dabar atskirai pagyventi nuo katino, nes kitaip nuo svetimo nepastos.(toks veislės ypatumas). Bet tai nereiškia, kad ji viena ir liūdi. Atsakiau į tamstos klausimą?

QUOTE(VITA_V @ 2008 12 12, 18:33)
Ir vel neaisku is kur paimti tie 80 proc.

Dr. Addie atliko tyrimą, trukusį 5-erius metus, kuriame sudalyvavo 155 katės. Ji(kiek žinau, ji yra neabejotinas autoritetas šioje srityje) nustatė, kad 4-i proc. su virusu kontaktavusių kačių iš viso yra atsparios virusui ir juo neužsikrečia, 13 proc. užsikretė virusu ir tapo jo nešiotojais, 10 proc. susirgo FIP. Tai reiškia, kad likusios katės, o tai yra kaip minimum 77 proc., arba iš vis neužsikrėtė arba užsikrėtė ir išsivarė virusą iš organizmo.
Cituoju: "There are 4 possible outcomes of exposure to FCoV infection:

1. The kitten or cat develops FIP (around 10% of infections).

2. The vast majority of cats shed FCoV for a while, develop antibodies, stop shedding FCoV and their antibody titre returns to zero. 58% of FCoV shedding lasts up to one month and 95% of virus shedding lasts less than 9 months.

3. The cat becomes a lifelong FCoV carrier (13% of infected cats). These cats shed FCoV continually in their faeces and most remain perfectly healthy although some develop chronic diarrhoea.

4. Resistant cats – around 4% of cats appear to be completely resistant to FCoV infection, they don’t shed the virus and they mount an almost undetectable antibody response. "
Citata paimta iš čia:
http://www.dr-addie.com/whatsnew.htm
Jeigu Jūsų nuomonė kitokia, pagrįskite ją ir pateikite kitus patikimus šaltinius, jeigu abejojate šito patikimumu.

QUOTE(VITA_V @ 2008 12 12, 18:33)
Is praktikos as matau kita statistika. Netgi jeigu namuose tik viena kate, neturinti normaliu laikymo salygu (higienos), subalansuoto, sveiko maitinimuosi, kuri gali suteikti tik seimininkas, sansai eliminuoti koronavirusa is ties labai menki ir tikrai ne 80 proc.

Kalbam apie individualią imuniteto sąvybę, o ne apie laikymo sąlygas. Jeigu Jūs būtumėt teisi, tai visos benamės katės išmirtų nuo FIP ir jų iš viso gatvėse nebūtų, nes jos nuolatos stresuoja ir gyvena prastose sąlygose.

QUOTE(VITA_V @ 2008 12 12, 18:33)
Jus neisgirdote atsakymo i viena uzduota klausima, o tuo tarpu as reguliariai negaunu atsakymu is Jusu i savo uzduotus klausimus, ir sioj temoj ir praejusioj. Is pradziu pasistenkite atsakyti i mano klausimus ir tada as su malonumu atsakysiu i Jusu.

Atsakau tik į tuos klausimus, kurie liečia gvildenamą temą, į asmeniškumus stengiuosi nesileisti.

QUOTE(VITA_V @ 2008 12 12, 18:33)
Be problemu! Jeigu Jus apmokesite tyrimus (5 tyrimai kiekvienam is 5 mano gyvunu = 25 tyrimai po 280 rublius (30 Lt) ir 5 kartus siuntimo islaidas iki Maskvos (40 Lt) Viso 950 Lt), as patenkinsiu jusu smalsuma.
As niekad nesakiau, kad uztenka dvieju, tuo labiau vieno neigiamo tyrimu rezultato. As visada sakiau, kad uztenka triju neigiamu tyrimu rezultatu. Cia as ikeliau paskutinius tyrimu rezultatus. Visi mano gyvunai turi daugiau negu tris neigiamus tyrimu atsakymus, isskyrus naujausius gyvunus, kurie tik neseniai atvyko i veislyna.


O Jūs tai kas tokia, kad pasakėte, kad užtenka 3-jų tyrimų ir čia jau yra neginčijama tiesa? lotuliukas.gif Man visiškai nerūpi Jūsų kačių tyrimai, aš noriu pamatyt šaltinį, kuriame būtų teigiama, kad tiriant PCR metodu užtenka 3-jų tyrimų. Mano žiniomis tai reikia min. 5-ių, šaltinį aš pateikiau. Nuo šiol jokių bla bla bla, tik faktai. Nemanau, kad Jūs esate pakankamai kompetetinga nustatinėt tyrimų tvarką. Pateikite šaltinį, kurio prašiau.

QUOTE(VITA_V @ 2008 12 12, 18:33)
Jus ne karys uz teisybe, Jus - skandaliste, taip kad, kur atsiranda Seteriu_mama, ten skandalas. Tikiuosi man nereikia ideti 5 nuorodas iseiles, kur vyko skandalai su jusu dalyvavimu, kad tai irodyti? Zikas1970, atsiimu savo zodzius.


bla bla bla..
Palikime mano prieštaringą ir skandalingą asmenybę ramybėje, laukiu konstruktyvių atsakymų su nuorodomis į rimtus šaltinius. Manau visi čia laukia. Pagrįskite savo nuomonę, tik tiek tereikia.
Atsakyti