Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(Nerutė @ 2008 10 24, 14:44)

pritariu daugumos nuomonei kad kambariukas labai grazus ir saikingas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2008 10 24, 13:44)
Mes pagaliau sulaukem savo stalu yahoo.gif tai sumeciau foto ir demostruojames  4u.gif

iki pilnos laimes tetruksta :
vaikam staliniu lempu (niekur nerandu man patinkanciu uz patinkancia kaina  lotuliukas.gif )
kedziu (neieskojau dar bet zinau ko noriu ,tik reik palaukt kol pinigelis koks lysnas atsiras)
ir duru  lotuliukas.gif  (kada nors bus ir jos  blush2.gif )

Vaiku kambariukas

Kas gamino? ir kiek kainavo visas sitas grozis? ax.gif
Tikrai fainai, apgalvotai apstatytas ir neperkrautas mazas kambarelis dviems wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerutė @ 2008 10 23, 21:09)
hmm atradau senus pazadus, daluzenik ar buvai ikelus? gal tik prazioplinau  blush2.gif
mes cia lipukus pirkom  thumbup.gif Kokybiski  thumbup.gif  ir aptarnavimas malionus friends.gif

Breziniu deja dar neturim, o tel nr galiu duot, bet matau, kad jau kogero nereikia?
Papildyta:
Buvau sumascius vienaip, bet, kai atveze sofa, pakeiciau nuomone, teko meistreliui vaziuot matuot pernauja, tai dar kainos galutines ir dabar nzinau. nepaskaiciavo dar.
O jei numerio noresit, tai tikrai galesiu duot.
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2008 10 24, 12:44)
Mes pagaliau sulaukem savo stalu yahoo.gif tai sumeciau foto ir demostruojames  4u.gif

iki pilnos laimes tetruksta :
vaikam staliniu lempu (niekur nerandu man patinkanciu uz patinkancia kaina  lotuliukas.gif )
kedziu (neieskojau dar bet zinau ko noriu ,tik reik palaukt kol pinigelis koks lysnas atsiras)
ir duru  lotuliukas.gif  (kada nors bus ir jos  blush2.gif )

Vaiku kambariukas


sauletas jaukus ir smagus kambariukas thumbup.gif
Atsakyti
aciu visom uz grazius zodzius 4u.gif aciuks.gif
del uztiesalo lovoms labai masciau bet kaina kandziojas biski kai 2 u reik hihihi.gif ir pagalvojau, kad nebut perkrauta tais akcentais paskum 4u.gif

QUOTE(korcula @ 2008 10 24, 14:27)
Man labai patiko tas mėlynas "balbosas" an žemės daiktams sudėti. O Jūs jį gal kur nors Lietuvoje įsigijote?... ax.gif

jis atvaziavo is ikeos... Norgej mano sesuo gyvena tai vis atveza ka nors tokio - ta varle ir is ikeos blush2.gif

QUOTE(daluzenik @ 2008 10 24, 14:39)
Kas gamino? ir kiek kainavo visas sitas grozis? ax.gif

Breziniu deja dar neturim, o tel nr galiu duot, bet matau, kad jau kogero nereikia?

gamino interbaldai.lt kainavo nemazai, bet as prasiau kad stalu stalciai t.y komodele visa butu ant ratuku o tai manau uzbrangino kaina, ir stalciu begeliai patvarus thumbup.gif vienas mano vaikis kairiarankis kitas desiniarankis tai sakiau kurioj pusej jiems bus patogu i ta ir statysim 4u.gif kaina 600/stalas su stalciu komoda blush2.gif

kontaktu ir breziniu reikes, ba vienas vaiku kambarys dar tuscias, darbo kambarys be baldu ir svetaine dar su senuciuke sofa lova atkeliavusia is buto tai mums baldu dar vis reikes ir reikes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 24 spalio 2008 - 14:17
QUOTE(Nerutė @ 2008 10 24, 13:44)
Mes pagaliau sulaukem savo stalu yahoo.gif tai sumeciau foto ir demostruojames  4u.gif

super thumbup.gif man labai patiko. ir ta žalia spalva labai gerai žiūrisi. aš pabijojau, nors man merginoms "žaliasis periodas" tęsiasi jau ilgokai smile.gif
tie kamuoliai pižamoms - nuostabu thumbup.gif 4u.gif
ir žiūrėk tu man, interbaldai vistik moka gamint baldus pagal užsakymą lotuliukas.gif bet mes nuo jų pabėgę vistik likom labai patenkinti gautais baldais rolleyes.gif
Atsakyti
paprasta ir grazu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2008 10 25, 19:51)
paprasta ir grazu
user posted image

Gražu, bet ne taip paprasta, kas nupieš, be to vaikas gali bijoti to vėžlio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkele @ 2008 10 25, 20:42)
Gražu, bet ne taip paprasta, kas nupieš, be to vaikas gali bijoti to vėžlio ax.gif


Na jei kambarys irenginetas naujagimiui tai jis kartu su tuo vezliu augs ir susidraugaus - tikrai nebijos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2008 10 25, 19:51)
paprasta ir grazu


labai grazu wub.gif suzavejo mane tas piesinukas bigsmile.gif
o mes neseniai pirkom baldukus i mergicu kambariuka..ilgai masciau kokiu noreciau ir bac netycia radau tai kas man labai patiko, tik tiek, kad niekas neisbaigta, nes ten gyvenam laikinai, o kai jau persikelsim i nuolatine vieta, tai bus galima ir sienas padazyti, ir su detalem pazaisti ax.gif
va musu baldeliai (tik stalcius lentynoje turi buti pacioje apacioje, ten kur jo tikroji vieta):
user posted image
Atsakyti
Nemanau, kad tas vezlys is kazkokio siaubako grazu.. Man tai net baisus jis. O tai vaikui... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Talalita27 @ 2008 10 26, 13:09)
Nemanau, kad tas vezlys is kazkokio siaubako grazu.. Man tai net baisus jis. O tai vaikui...  g.gif

Kad jis ne is siaubiako, o zuviuko nemo g.gif g.gif
Nebent zuviukas nemo skaitos siaubiakas doh.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, gal galit padeti, labai ieskau rankeneliu vaiko kambariui dzingliu tema , noriu labai vaikisku rankeneliu kokiu su zirafom begemotu tigriuku dezdzionem ar dar kokiu dzingliniu, gal kas zinot kur rast smile.gif . labai prasau padekit niekur nerandu
Atsakyti