Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(rimulia12 @ 2008 10 23, 15:45)
cia kokie groziai vaiku kambariui vaiku kambariui

wub.gif wub.gif wub.gif
man sviestuvas tas burbulinis patiko
popierinis wub.gif nes kaip tik mastom apie vaiku kambariui biggrin.gif bet toki pati galecia udekoruoti
ir siaip visokiausiu kiek dalykeliu wub.gif wub.gif
dar negirdeta sita parduotuvele g.gif matyt nauja thumbup.gif
Atsakyti
labai mielu daikciuku galima rasti rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Iriska,2008 10 17, 14:46]
Kokiu groziu radau:

Lipdukai ant sienu, siuncia i LT nemokamai, beveik visi kainuoja apie 50lt.

Gal gali pasakyti, kur tokius užsisakyti? bigsmile.gif Nes nerealiai gražūs... thumbup.gif Gal galima daugiau jų pavyzdžių kur nors rasti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 10 05, 22:01)
Musu meistrelis dar tik ismatavo, o kainas zada pteikti po savaites, kai turesim, galesiu ir kainas parasyt ir brezinius atsiustus parodyt.
O jei patiks, numeri galesiu duot  ax.gif


QUOTE(Nerutė @ 2008 10 05, 22:47)
thumbup.gif  lauksiu  mirksiukas.gif

hmm atradau senus pazadus, daluzenik ar buvai ikelus? gal tik prazioplinau blush2.gif

QUOTE(Antarė @ 2008 10 23, 17:42)
Pas mus ir vaikisku lovatiesiu ir lipduku  blush2.gif

VAIKUČIAMS

mes cia lipukus pirkom thumbup.gif Kokybiski thumbup.gif ir aptarnavimas malionus friends.gif
Atsakyti
[quote=mama_gulbe,2008 10 23, 17:52]
wub.gif wub.gif wub.gif
man sviestuvas tas burbulinis patiko
popierinis wub.gif nes kaip tik mastom apie vaiku kambariui biggrin.gif bet toki pati galecia udekoruoti
ir siaip visokiausiu kiek dalykeliu wub.gif wub.gif
dar negirdeta sita parduotuvele g.gif matyt nauja thumbup.gif
[/quote]
Aha ir man sviestuvai patiko, ir naktines lemputes ir..... Ah... Butas atrodo galetu buti vienas didelis vaiku kambarys lotuliukas.gif

[quote=ledai,2008 10 23, 18:27]
[quote=Iriska,2008 10 17, 14:46]
Kokiu groziu radau:

Lipdukai ant sienu, siuncia i LT nemokamai, beveik visi kainuoja apie 50lt.

Gal gali pasakyti, kur tokius užsisakyti? bigsmile.gif Nes nerealiai gražūs... thumbup.gif Gal galima daugiau jų pavyzdžių kur nors rasti? g.gif
[/quote]
Aha ir mane tai domina
Atsakyti
QUOTE(Antarė @ 2008 10 23, 17:42)
Pas mus ir vaikisku lovatiesiu ir lipduku  blush2.gif

VAIKUČIAMS

bigsmile.gif
kazi ten galima uzsisakyt su zuviukais g.gif biggrin.gif

a siuvinukai kazkur jau matyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2008 10 21, 13:58)
man labiau naktinių reikia...


Nezinau kokiu atspalviu tau reikia, bet vakar prie Kalvariju turgaus esancioj audiniu parduotuvej maciau uzuolaid vaikiska su fone melyna spalva, siaip daug zaliu augalu, visokiu drambliuku ir kitu gyvuneliu. Tokia neutrali pasirode tiek mergaitiskam tiek berniukiskam kambariui, medziaga sintetine, gana nebrangi - tiksliai nepamenu, bet atrodo 50-60 Lt/metras
Atsakyti
Mes pagaliau sulaukem savo stalu yahoo.gif tai sumeciau foto ir demostruojames 4u.gif

iki pilnos laimes tetruksta :
vaikam staliniu lempu (niekur nerandu man patinkanciu uz patinkancia kaina lotuliukas.gif )
kedziu (neieskojau dar bet zinau ko noriu ,tik reik palaukt kol pinigelis koks lysnas atsiras)
ir duru lotuliukas.gif (kada nors bus ir jos blush2.gif )

Vaiku kambariukas
Atsakyti
grazu wub.gif
ant lovu galu butu galima pasiuti poroloninius uzvilkimus kamuolio imitacijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 10 24, 14:02)
grazu  wub.gif
ant lovu galu butu galima pasiuti poroloninius uzvilkimus kamuolio imitacijos  mirksiukas.gif

mirksiukas.gif man ir tai gražu - ir pižamos dėklas lb wub.gif ir varlius ant lentynos ir šiaip viskas saikingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2008 10 24, 13:44)
Mes pagaliau sulaukem savo stalu yahoo.gif tai sumeciau foto ir demostruojames  4u.gif

iki pilnos laimes tetruksta :
vaikam staliniu lempu (niekur nerandu man patinkanciu uz patinkancia kaina  lotuliukas.gif )
kedziu (neieskojau dar bet zinau ko noriu ,tik reik palaukt kol pinigelis koks lysnas atsiras)
ir duru  lotuliukas.gif  (kada nors bus ir jos  blush2.gif )

Vaiku kambariukas

wub.gif
grazutis paprastutis tvarkingas mazutis - va kaip apibudinau
na vienu zodziu tai saunu wub.gif thumbup.gif
a kamuoliukas fainas wub.gif tik idomu ar pagal paskirti ji vaikuicia naudos lotuliukas.gif cia ta prasme ir pametys ir paspardys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2008 10 24, 13:44)
Mes pagaliau sulaukem savo stalu yahoo.gif tai sumeciau foto ir demostruojames  4u.gif
Vaiku kambariukas



thumbup.gif Jauku, šilta, gražu.... Fainas kambariukas dviem berniukams. 4u.gif
Man labai patiko tas mėlynas "balbosas" an žemės daiktams sudėti. O Jūs jį gal kur nors Lietuvoje įsigijote?... ax.gif
Atsakyti