Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(rugiliukass @ 2008 10 20, 18:54)
ziurinejom, tikrai yra labai graziu ypac mergaitems, bet kaip pasake kad reikia laukt 2-3 men.  mums reiketu greiciau 4u.gif

taigi nebūtinai vaikiškus galima klijuoti šiaip linksmus ar ryškių spalvų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkele @ 2008 10 20, 20:21)
taigi nebūtinai vaikiškus galima klijuoti šiaip linksmus ar ryškių spalvų bigsmile.gif

Na su ryskiom spalvom, tai as nerizikuociau, nes intensyvi spalva vargina, ilgai nesinori buti tokioj patalpoj.
Be to as uz tai, kad sienos butu kaip fonas, o baldai, kitos detales gali tureti ryskumo.
Cia man tikrai visai patiko tie lipdukai, tokiu atveju galima net vienspalvius tapetus dazomus isklijuot, nudazyt norima spalva ar net keliom ir lipduku priklijuot, kurie pagyvins kambari, kai atsibos, juos galima pakeist, negadinant sienu.
Atsakyti
o aš niekaip nerandu gražių vaikiškų užuolaidų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkele @ 2008 10 20, 20:21)
taigi nebūtinai vaikiškus galima klijuoti šiaip linksmus ar ryškių spalvų bigsmile.gif



gerai tu sakai pinkele, kazkaip net nepagalvojau, buvau labai jau uzsidegus su vaikiskais tapetais smile.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif

kaip jus manot, ar tuos lipdukus geriau lipdyti ant dazytu sienu ar ant tapetu?
Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2008 10 21, 08:16)
laba diena 4u.gif

kaip jus manot, ar tuos lipdukus geriau lipdyti ant dazytu sienu ar ant tapetu?

pas mus ant sienu, labai gerai laikosi...
o tapetai priklauso nuo teksturos... jei nors siek tiek grubleti gali ir nesilaikyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiliukass @ 2008 10 21, 08:58)
gerai tu sakai pinkele, kazkaip net nepagalvojau, buvau labai jau uzsidegus su vaikiskais tapetais smile.gif
Man irgi kažkaip labiau prei neutralių tapetų širdis linksta, nes kas per daug - tas nesveika lotuliukas.gif Čia viena mamytė buvo įkėlus foto, kur vaikiška tik juostelė palubėj, labai man gražu pasirodė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2008 10 21, 10:49)
Man irgi kažkaip labiau prei neutralių tapetų širdis linksta, nes kas per daug  - tas nesveika  lotuliukas.gif  Čia viena mamytė buvo įkėlus foto, kur vaikiška tik juostelė palubėj, labai man gražu pasirodė wub.gif




manau taip ir reikes daryti smile.gif
musu berniuko kambarelyje roletai su gaisrinem, turiu dar lipnaus juostos nusipirkusi su gaisrinem ir gausis super kambariukas
Papildyta:
QUOTE(r@siukas @ 2008 10 21, 08:04)
o aš niekaip nerandu gražių vaikiškų užuolaidų  verysad.gif



labai grazias uzuolaidas maciau akropoli kur yra uzuolaidu salonas , tokios su avytem, tik labai jau man brangios pasirode metras gal 120 o dar plius pasiuvimas, galvoju biskuti bragoka, o jeigu dar langas didelis tai schmoll.gif
o tu nenori roletu kokiu graziu spalvingu
Atsakyti
QUOTE(rugiliukass @ 2008 10 21, 11:46)
manau taip ir reikes daryti smile.gif
musu berniuko kambarelyje roletai su gaisrinem, turiu dar lipnaus  juostos nusipirkusi su gaisrinem ir gausis super kambariukas
Papildyta:
labai grazias uzuolaidas maciau akropoli kur yra uzuolaidu salonas , tokios su avytem, tik labai jau man brangios pasirode metras gal 120 o dar plius pasiuvimas, galvoju biskuti bragoka, o jeigu dar langas didelis tai  schmoll.gif
  o tu nenori roletu kokiu graziu spalvingu

bigsmile.gif
oi gal artimiausiu metu ir tu parodysi kai pten tos gaisrines atrodo
mes kai rinkomes roletus tai matem tuos su gaisrinem thumbup.gif labai faini rolleyes.gif

senukuose as dar maciau vaikisku uzuolaidu, bet lyg it tik dieniniu g.gif na kitokiu neiurejau nes pati dieniniu ieskau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2008 10 21, 09:16)
kaip jus manot, ar tuos lipdukus geriau lipdyti ant dazytu sienu ar ant tapetu?

ant sienų

QUOTE(rugiliukass @ 2008 10 21, 11:46)
  o tu nenori roletu kokiu graziu spalvingu

noriu rolleyes.gif net labai biggrin.gif tik nerandu, kas pagamintų...bandžiau per SM, bet nei viena gamintoja neatsiliepė biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 10 21, 13:55)
senukuose as dar maciau vaikisku uzuolaidu, bet lyg it tik dieniniu  g.gif  na kitokiu neiurejau nes pati dieniniu ieskau  biggrin.gif

man labiau naktinių reikia...
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2008 10 21, 13:58)

man labiau naktinių reikia...


na naktiniu
tai tada geriau pirkti koki audinuka is parduotuves
vaikisku pilna
ir siutis...aisku ten medvilne bus... smile.gif
Atsakyti
cia kokie groziai vaiku kambariui vaiku kambariui
Atsakyti