Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(pienės_pūkelis @ 2008 12 22, 14:28)
ooo, ir man  biggrin.gif 
tik mums iki Ikejos 5 min. kelio smile.gif

o į suomijos ikejas nieks nevažiuojat? iš šiaurinės Lietuvos arčiau, nei į Lenkiją.. tik keltas kainuoja.. didesnei mašinai ypatingai g.gif

bigsmile.gif waje, kaip pavydziu rolleyes.gif

QUOTE(saulute301 @ 2008 12 22, 22:03)

man labiausia tas svecias kambariuose patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2008 12 27, 15:48)

Ačiū tik kad netokio stiliaus įsivaizduoju unsure.gif na kur būna per visą kambarį du aukštai padaryti, dar viežbučiuose dažnai būna kambarys su antrisole ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2008 12 27, 22:10)
Ačiū tik kad netokio stiliaus įsivaizduoju unsure.gif na kur būna per visą kambarį du aukštai padaryti, dar viežbučiuose dažnai būna kambarys su antrisole ax.gif

g.gif
bet ar yra tikslas?
jei darot darbo kambary tai lai ir buna
a veliau atskirus jei reikes padarysit
nes kaip suprantu vietos yra

tai tegu buna gal tik mokslam ir kai vaikas nores atskiro kampo tada kazka ir sumeistrausit g.gif

man tai baisu kad gali nuo tos antrasuoles vaikis nuvirst doh.gif ar tai zaisdaams ar dukdamas..geriau jau arciau zemes lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute301 @ 2008 12 22, 23:03)



Mieli baldukai jusu kambariukuose, gal galit pasakyti kur tokius isigijote ir kiek mazdaug i viena kamb. tokie baldukai kainuotu 4u.gif Mes kaip tik isirengeme kambarius, dabar prasides baldu paieska ax.gif Neieskosime nieko ypatingo, tiesiog praktisko ir paprasto kazko 4u.gif
Atsakyti
Stai musu irengti kambariukai, laukiantys baldu 4u.gif Tas geltonas-zalias berniuko smile.gif o abrikosinis - mergaites smile.gif Kas patars kokiu spalvu baldeliu reiktu ieskoti ax.gif kokios aplamai spalvos labiausiai tiktu prie musu sienu ax.gif

user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(labutis @ 2008 12 28, 17:58)
Stai musu irengti kambariukai, laukiantys baldu  4u.gif  Tas geltonas-zalias berniuko  smile.gif  o abrikosinis - mergaites  smile.gif  Kas patars kokiu spalvu baldeliu reiktu ieskoti  ax.gif  kokios aplamai spalvos labiausiai tiktu prie musu sienu  ax.gif

Labai jaukūs kambariukai wub.gif O dėl spalvų tai sunku ką patart, nes kiekvienas su skirtingais skoniais. Pas mane mergaitės irgi persikinis kambarys, tai galvoju baltus baldelius, nes viena siena išpaišyta.

Mano mergaičiukės dar neirengtas kambarys jūsų teismui smile.gif
user posted image

Kita siena
user posted image
Atsakyti
QUOTE(labutis @ 2008 12 28, 18:58)
Stai musu irengti kambariukai, laukiantys baldu  4u.gif  Tas geltonas-zalias berniuko  smile.gif  o abrikosinis - mergaites  smile.gif  Kas patars kokiu spalvu baldeliu reiktu ieskoti  ax.gif  kokios aplamai spalvos labiausiai tiktu prie musu sienu  ax.gif

Jauku nors ir mažučiai kambariukai, kadangi jau pačios sienos spalvotos ir gan intensyviai aš rinkčiaus paprastus natūralaus medžio arba baltus kad nebūtų per marga g.gif

baubukai koks piešinukas gražus ant sienos wub.gif
Atsakyti
Baubuku piesinys man irgi labai grazus wub.gif tik dabar svarbu bus neuzstatyti jo wub.gif Nes butu labai gaila jei tektu toki grozi su spinta kokia doh.gif Turbut jau esat susiplanave, kad ta siena "plika" stoves, tikrai labai grazu wub.gif
Atsakyti
Mamos, perskaičiau beveik visą temą, bet taip ir nepaaiškėjo, kokio dydžio Jūsų vaikiukų kambarėliai? Ruošiamės šiam "kūrybiniam" procesui, bet kažkaip 2 bernus sutalpinti į 12 kv m. kol kas mistika atrodo doh.gif Nors minčių kažkokių turiu, atrodo ax.gif
Atsakyti
o kaip sutalpinti i viena kambari (tikiuosi kada nors tai pasikeis) berniuka ir mergaite....norisi kiekvienam sava erdve sukurt, t.y. vienam berniukiska kitai mergaitiska....?????
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2008 12 28, 21:46)
baubukai koks piešinukas gražus ant sienos wub.gif


QUOTE(labutis @ 2008 12 28, 21:55)
Baubuku piesinys man irgi labai grazus  wub.gif  tik dabar svarbu bus neuzstatyti jo  wub.gif  Nes butu labai gaila jei tektu toki grozi su spinta kokia  doh.gif Turbut jau esat susiplanave, kad ta siena "plika" stoves, tikrai labai grazu  wub.gif

Dekui dekui 4u.gif blush2.gif

Nu planuose užstatymo nėra numatoma, kažkaip ir daug baldų nenusimato, lovytė, komoda ir žaislam kokios lentynos.
O siena tai ir man labai graži blush2.gif , savas darbas visada glosto širdį wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(labutis @ 2008 12 28, 18:58)
Stai musu irengti kambariukai, laukiantys baldu 

labai jaukus kambariukai thumbup.gif o kokios ten grindys? va taip va atrodo thumbup.gif


QUOTE(baubukai @ 2008 12 28, 19:31)
Mano mergaičiukės dar neirengtas kambarys jūsų teismui  smile.gif

wau wub.gif

QUOTE(Tyrksė @ 2008 12 28, 23:05)
Mamos, perskaičiau beveik visą temą, bet taip ir nepaaiškėjo, kokio dydžio Jūsų vaikiukų kambarėliai? Ruošiamės šiam "kūrybiniam" procesui, bet kažkaip 2 bernus sutalpinti į 12 kv m. kol kas mistika atrodo doh.gif Nors minčių kažkokių turiu, atrodo ax.gif

musiskiai po 14 kv. vienam kolkas bazuojas abu dickiai - miega, piesia, daro pamokas mirksiukas.gif antram zaislynas doh.gif
Atsakyti