Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

Na joo, paziurejau atvezimo kaina, mums i Mazeikius butu ogo kainele doh.gif O taip lovos is ten uzsimaniau musu pupom, na bet ziuresim dar LT.

Klausinejausi pazystamu, kas i Vokietija vazineja, ale Lenkijoj nestoja, apskritai IKEA isgirdo pirma karta doh.gif

Na kaip nors 4u.gif
Atsakyti
Vokietijoj Ikejų daugiau daaaug daugiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2008 12 19, 13:17)
Vokietijoj Ikejų daugiau daaaug daugiau  bigsmile.gif

Bet kad jie net nezino kas ta yra. Na bandysiu uzvest ant kelio, mazu pasirasytu, vistik masinas varineja, gal turetu kur ikist, kad parvezt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 12 18, 18:35)
bet cia nesamoningai ima uz atvezima  doh.gif
jei preke 30 zlotu tai uz atvezima paskaiciavo + 400 Lt  blink.gif  lotuliukas.gif

blink.gif nerealu tai paciam vaziuoti vos ne dvigubai pigiau gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 12 19, 15:32)
blink.gif nerealu tai paciam vaziuoti vos ne dvigubai pigiau gaunasi

tai dar ne viskas i vaziavimo kaina atsiremia... pvz man kuras kaip ir nekainuoja, bet dar karta ten vaziuoti as nenoreciau... tam reikia paaukoti visa savaitgali... pavargti.. (man, jei skaiciuoti adrenalino kiekiu, tai vaziavimas i warsuva ir atgal atstojo kokius 3 kartus suoli parasiutu biggrin.gif)...

nu bet aisku uz daikta +400 lt yra nerealu...
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 12 19, 16:44)
tai dar ne viskas i vaziavimo kaina atsiremia... pvz man kuras kaip ir nekainuoja, bet dar karta ten vaziuoti as nenoreciau... tam reikia paaukoti visa savaitgali... pavargti.. (man, jei skaiciuoti adrenalino kiekiu, tai vaziavimas i warsuva ir atgal atstojo kokius 3 kartus suoli parasiutu biggrin.gif)...

nu bet aisku uz daikta +400 lt yra nerealu...

o man labai patinka vaziuoti i IKEA ir paciai apziureti antro auksto ekspozicija, pavalgyti IKEA kavinei ir po to leistis i apacia prekintis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 12 19, 16:52)
o man labai patinka vaziuoti i IKEA ir paciai apziureti antro auksto ekspozicija, pavalgyti IKEA kavinei ir po to leistis i apacia prekintis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

nu jei ikea butu kur nors vilniuje... arba bent klaipedoje, tai jo... bet tie 800 km lenku keliais, tai schmoll.gif jokie mesos bumbuliukai ju nekompensuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 12 19, 16:59)
nu jei ikea butu kur nors vilniuje... arba bent klaipedoje, tai jo... bet tie 800 km lenku keliais, tai  schmoll.gif  jokie mesos bumbuliukai ju nekompensuos biggrin.gif

kur tau 800 km. doh.gif nuo Kauno iki Varsuvos bus 400 - 500 km. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 12 19, 18:59)
nu jei ikea butu kur nors vilniuje... arba bent klaipedoje, tai jo... bet tie 800 km lenku keliais, tai  schmoll.gif  jokie mesos bumbuliukai ju nekompensuos biggrin.gif

Mes kai i atostogines keliones su masina vazinejam, tai tas 800 km, tai tfu ir nera biggrin.gif . As mielai dar karteli nulekciau.
Atsakyti
kur jus ziuryt tuos baldelius?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 20 gruodžio 2008 - 22:57
QUOTE(Žmona @ 2008 12 20, 22:32)

a kudėl ištrynei?
Atsakyti