Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(Cobre @ 2008 12 08, 14:33)
cia tikriausiai apie Gardenijos ideta kambari kalbi.
Mano tas juodas tik biggrin.gif

Gardenija teisi as ir apie ta melyna su mamuto baldeliais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 12 08, 13:53)
nesuprasi, abi pasistengeme biggrin.gif
o mergaiciu zydras juk irgi is Ikea biggrin.gif  biggrin.gif

Ta proga dar keli kambariukai smile.gif Gal greičiau ne vaikų, o paauglių:
user posted image

user posted image

user posted image

Ilgam ir siauram kambariui:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardenija: 08 gruodžio 2008 - 13:07
Sveikos, dar turbūt šioj temoj nieko ir nerašiau, bet jau kuris laikas skaitinėju ir renkuosi idėjas ir patarimus biggrin.gif


QUOTE(Cobre @ 2008 12 08, 10:55)
Man atrodo, vaikams reikia spalvingo kambario. Tokiu ryskiu, kaip tie kuriuos idejau, as nesiryzciau savo namuose ax.gif  O paziuret, tai visai grazu smile.gif


manau, kad ryškūs kambariai vaikams tinka tuo atveju, kai tai būna tik žaidimų kambariai. Bet dažniausiai juk vaikai ir žaidžia ir miega tam pačiam kambarį, todėl reikia arba kažkaip atskirti zonas arba rasti tą spalvų viduriuką, kad būtų žaisminga, bet nevargintų. smile.gif Nors čia jau kiekvienas daro taip, kaip jam patinka cool.gif


Atsakyti
As sakiau, kad "vaikams reikia spalvingo" mirksiukas.gif . Man ryskus nelabai, nes mano namuose labai jau blankios spalvos. bet berniukui teks persilauzti ir isspausti viska ka galesiu, nes tokie pageidavimai biggrin.gif tik tiek daug, kaip ten, kur idejau, tai niekaip isspausti pas save nesugebesiu doh.gif Bet velgi, pasikartosiu, pas kitus man visai grazu. Be to gal reiktu ir prie vaiko charakterio paderinti, gal jis jau irgi turi savo svajoniu kambario vizija, ir joje ryskioms spalvoms vietos nerasta.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 12 08, 12:53)



QUOTE(Gardenija @ 2008 12 08, 13:06)



aciu merginos uz nablogas idejas 4u.gif thumbup.gif

tik vat tas juodas kambarys man schmoll.gif draugai juoda balta miegamaji turi tai liiux atrodo, o cia jau perdaug man juodos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 12 08, 13:21)
Be to gal reiktu ir prie vaiko charakterio paderinti, gal jis jau irgi turi savo svajoniu kambario vizija, ir joje ryskioms spalvoms vietos nerasta.


Aišku, kad reikia atsižvelgt į vaiką smile.gif Tik mano atveju, tai paklausiau kaip norėtų, o dabar bandau nuteikinėt,. kad kitaip reikėtų hihihi.gif Nes jis pareiškė, kad jam gražiausia raudona cool.gif O jau jo charakteriui tai tikrai jos nereikėtų unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2008 12 08, 13:21)
As sakiau, kad "vaikams reikia spalvingo" mirksiukas.gif .


sorry... mirksiukas.gif kažkuriam kitam poste buvo paminėtas ryškumas berods... rolleyes.gif
Atsakyti
O mes tik va nesenai baigėm įrenginėti mažosios kambariuką dar kai ko trūksta bet vaizdas baldų jau yra ir po kol kas patenkinti mes labai thumbup.gif ypač mažoji
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rugiles mamyte: 08 gruodžio 2008 - 15:22
QUOTE(Gardenija @ 2008 12 08, 12:17)
Mergaitės kambariukas iš rusiško forumo. Absoliučiai visi baldai iš Ikea:

user posted image


Mūsų lovos bigsmile.gif , tik juodos. Net nežinojau, kad jos iš Ikėjos bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Einu idesiu savo panelytes kambario foto. Tik praejusia savaite sustate.
Atsakyti
QUOTE(Aušružė @ 2008 12 03, 12:46)
Sveikutės 4u.gif
Dažnai paskaitinėju, kažką sau prisitaikiau, bet dar norėčiau kokių gal pasiūlymų iš Jūsų blush2.gif  įmesiu savo paneles kambariuką. kambariukas nedidukas 12 kvadratu ir priedo dar pailgas. panelei dar tik 3 metukai, tai kazko ypatinga dar ten ir neirenginejam...

user posted image

Papildyta:
Cia is kitos puses blush2.gif
user posted image


Išduok paslaptį iš kur užuolaidos? Ir kokia kaina blush2.gif Kambariukas thumbup.gif
QUOTE(jolancukas @ 2008 12 03, 19:46)
labai grazius kambariukas  wub.gif

gal galit pasakyti, kur jus pirkot lova ir kokie ismatavimai  blush2.gif


Gal atsakymas jau buvo, bet mes tokią pat pirkom iš Mono idėjos. Tik aš dar išsiderėjau ir čiuožyklą. Mano mažajam ta čiuožykla kaip magnetas doh.gif
Gaila tik, kad kai lovą pirkom, nepagalvojom apie antrą, ir nebeišmąstau kaip iš tokios pusaukštės reiktų padaryt lovą dviem.
Panašu, kad teks atisakyt šitos, ir pirkt normalią dviaukštę.

Pasidalinkit pastebėjimais, kur matėt vertų dėmesio dviaukščių lovų?
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgusia: 08 gruodžio 2008 - 20:33
Va matos kad tikrai vaikiskas kambariukas.Labai spintos durys kreivos patiko...
Atsakyti