Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(labutis @ 2008 10 20, 14:59)
Dekui uz nuomones del lovu  4u.gif  Pritariu jums, kad lovytej miegoti kazkiek patogiau nei lovoj-sofoj, bet pasilieku prie savo varianto, nes mums savi pliusai  4u.gif  Stengsimes nupirkti kuo geresnes, patogesnes sofkutes, kad butu gera ir miegoti, ir per diena prisedus knygute paskaityti ir siaip  4u.gif  Dar labai vieta mums susitaupys, kai sofa suskleista bus  ax.gif  Dekui dar karta visoms  smile.gif

a dviauksciu lovu varianto nesvarstet? g.gif uzimtu dar maziau vietos nei kad dvi sofkutes biggrin.gif aisku akd yra ir patogiu sofkuciu kurios ten be sujungimo vidury is vientiso ciuzinio bigsmile.gif
Atsakyti
Apie dviaukstes lovas negalvojom, nes matot mes du kambariukus irenginejam, kievienam po atskira 4u.gif bet tie kambariukai nedideli tokie, pailgi ir siauroki, todel labai vieta taupom, kad praejimas normalus liktu. Ziuresim geresnes sofas ir viskas, dar nupirksim papildomus plonus ciuzinukus patiesiamus ant virsaus 4u.gif Niu tikekimes kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labutis @ 2008 10 20, 16:04)
Apie dviaukstes lovas negalvojom, nes matot mes du kambariukus irenginejam, kievienam po atskira  4u.gif  bet tie kambariukai nedideli tokie, pailgi ir siauroki, todel labai vieta taupom, kad praejimas normalus liktu. Ziuresim geresnes sofas ir viskas, dar nupirksim papildomus plonus ciuzinukus patiesiamus ant virsaus  4u.gif  Niu tikekimes kad viskas bus gerai  4u.gif

bigsmile.gif aaa nu tada netinka dviaukstes biggrin.gif
as ir pati mastau apie ta spec patiesima ant lovos..tik idomu kaip ten reklama atitinka realybe g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 20 spalio 2008 - 15:22
QUOTE(labutis @ 2008 10 18, 15:28)
Daluzenik, labai grazi sofa  wub.gif  Norejau pasiteirauti ar nera daug vargo ja istiesinejant? As irgi planuoju vaikam i kambarius sofas-lovas pirkti, nes per diena ant sofkutes faina prisesti pailseti, daug patogiau nei ant lovytes, kitas dalykas jei kokiu sveciu ant nakvynes - tai skaityk sofoje dviese gali miegoti, o tos lovytes tik vienam jau tik  ax.gif  Trecias dalykas sofai nereikia jokiu uzdangalu, lovytei jau reikia pagalvoti su kuo uzkloti per diena  ax.gif  Ir ketvirtas dalykas, sofa sulankstyta uzima maziau vietos nei lova  mirksiukas.gif As kazkaip esu uz sofa-lova tik kazi ar buna tokiu lengvu mechanizmu, kad greit ir patogiai jas sulankstyti  4u.gif

Na susiskeidzia ji tikrai nesunkiai.
Priekines kojales pasikelia ir atsitraukia sedimoji dalis i prieki, o tas atlosas labai lengvai tik nusileidzia zemyn ir viskas.
O vat jau su galais truputi sunkiau. Jie fiksuojasi 4 pozicijose, tai kol visiskai nesukeli, jie ir nenusileidzia, bet pripratau jau.
Man nesunkiau kloti uz betkokia kita sofa.
4metis jos tikrai nepakloja, bet paugejes manau sugebes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 20 spalio 2008 - 17:08
QUOTE(labutis @ 2008 10 20, 16:04)
bet tie kambariukai nedideli tokie, pailgi ir siauroki, todel labai vieta taupom, kad praejimas normalus liktu.

O apie antro aukšto lovas nebandėt projektuotis - jas galima ir prie sienos, ir virš staktos, vietos apačioj neužima, lieka daugiau stalui, kėdėms ir žaidimams. Aukštingumas patalpos tik čia lb svarbu g.gif


Daluzenik, o sofa-lovą reikia atitraukus nuo sienos laikyt, kad išsiskleistų. Ar kitu principu išsiskleidžia. Nesibrūžina sienos ir grindys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2008 10 19, 12:53)
man šitie argumentai atrodo labiau suaugusių baldams nei vaikų tiktų. Vaikams iki kol taps paaugliai - sofos aukštis tikrai ne tas. Dėl svečių- su mažamečiais svečiais ant grindų labiausiai bazuojasi; lieka argumentas dėl svečių miegojimo g.gif Dėl dailaus gobeleno - tai ir paprastoj lovoj galima čiužinį gobelenu apvilkt. ... labiausiai atbaidytų mane nuo tokio sprendimo kasdienis sofos-lovos išskleidimas ir sutvarkymas. Nemėgstu kaip voverė suktis per visus kambarius, ir iki kol vaikai patys nesugebės pasiklot lovų, tokio varianto neįsivaizduoju  g.gif Nepraktikuoju net nuklot pilnai lovą  Tvarkymosi ir taip iki kaklo  unsure.gif

Na sofute tikrai ne aukstesne uz lova schmoll.gif
O jei del klojimo, tai lova taip pat kloti reikia, o jei palikt patalus virsuje, tai tas pats bardakas kaip ir neklota lova, taip pat is sofa atrodo.
Be to man lovos nepatinka del ju kietu krastu, jose visai nepatogu sedeti diena, o musu baldu meistro sunelis kaktoj ir randa turi nuo lovos kieto krasto ax.gif
pas mus sveciu daznokai miega, tai man sofute tikrai paprasciau isskleist, nei priklot sveciams ant zemes ir miegoti patogiau.
Be to jei neisskleistoj miegoti, tai plotis toks pats, kaip tachtos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(wilike @ 2008 10 19, 14:00)
vaiku sofa - lova nejuokaukit  schmoll.gif  ne tik del tvarkymosi. sofa niekada netasot normalios vaiko lovos su geru ciuziniu.Patys gal migeokit kas nakt ant sofos  doh.gif  mes jau 4 metai miegam, apie nieka nesvajoju tik apie normalia lova  rolleyes.gif

priklauso dar ir nuo to kokia ta sofa ir kokia lova g.gif
Mano dukra miegojo tachtoj, tai kai darem remonta, pasirinko sofa ir tikrai jei ten sake patogiau miegoti, vartosi kaip lordas skersai ir isilgai.
O kai pasikviecia drage nakvoti, ar pussesere atvaziuoja, buna smagumelis pliurpti per nakti vienoj lovoj sugulus thumbup.gif
Todel ir maziukui pirkom sofa- lova.
Ir miega jis ten tikrai labai gerai, pati buvau atsigulus, nu patogu ir man buvo.
ir nelyginkit kur du suauge miega vienoj sofoj- lovoj ir kur vienas vaikas ax.gif
Juk skirtumas didziulis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes
Gal kas zinot kur vilniuje rast graziu vaikisku tapetu, bet tokiu isskirtiniu, nes kiek bandziau ziuret senukuose ar ermitraze tai labai jau nekoks pasirinkimas
Atsakyti
QUOTE(rugiliukass @ 2008 10 20, 18:48)
Sveikos mamytes
Gal kas zinot kur vilniuje rast graziu vaikisku tapetu, bet tokiu isskirtiniu, nes kiek bandziau ziuret senukuose ar ermitraze tai labai jau nekoks pasirinkimas

O kataloguose neziurejot? tikrai yra labai graziu, tik uzsakant reikia palikti uzstata ir laukti kol atveza, bet mes pirkom dukrai, tai likom patenkinti ax.gif
Atsakyti
ziurinejom, tikrai yra labai graziu ypac mergaitems, bet kaip pasake kad reikia laukt 2-3 men. mums reiketu greiciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 10 20, 18:41)
priklauso dar ir nuo to kokia ta sofa ir kokia lova  g.gif

drinks_cheers.gif ir dar nuo tėvelių pasirįžimo kasdien lankstyt biggrin.gif
kaip džiaugiuosi, kad baigėm tą lankstymų etapą ir šiandie mums atvežė baldus sokiai.gif dabar tik čiužinių liko sulaukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 10 20, 18:41)
Na sofute tikrai ne aukstesne uz lova  schmoll.gif
O jei del klojimo, tai lova taip pat kloti reikia, o jei palikt patalus virsuje, tai tas pats bardakas kaip ir neklota lova, taip pat is sofa atrodo.
na mano vaikų lovų aukštis nuo grindų 25 cm, todėl sofutė sofutei nelygu. O dėl klojimo - jei yra rėmas iš visų pusių ir iš priekio dalinai, plius čiužinys neišgaubtas į išorę, tai ir bardakas kitaip žiūris mirksiukas.gif Bet aišku, kiekviena mamytė stengias kaip jos vaikui geriau; ir kas labiausiai atitinka poreikius, gyvenimo būdą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglienė: 20 spalio 2008 - 18:26
QUOTE(Spyglienė @ 2008 10 20, 18:22)
O apie antro aukšto lovas nebandėt projektuotis - jas galima ir prie sienos, ir virš staktos, vietos apačioj neužima, lieka daugiau stalui, kėdėms ir žaidimams. Aukštingumas patalpos tik čia lb svarbu  g.gif
Daluzenik, o sofa-lovą reikia atitraukus nuo sienos laikyt, kad išsiskleistų. Ar kitu principu išsiskleidžia. Nesibrūžina sienos ir grindys  4u.gif

Tos atverciamu atlosu tikrai labai nedaug nuo sienos atitraukt reikia gal kokius 7 cm ir neliecia sienos thumbup.gif
Atsakyti