Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(Cobre @ 2008 12 08, 02:21)



Man per rysku kazkaip schmoll.gif Gal tos zydros per daug g.gif As kazkaip linkusi i ramesnias spalvas ir ryskesnius aksesuarus 4u.gif
Atsakyti
O man grazu viskas, kas gerai suderinta, siuose pavyzdziuose manau tikrai pakankamai gerai smile.gif kitas klausimas ko as noreciau savo namuose mirksiukas.gif kai randu kazka tinkamesnio ir imetu cia, tai galvoju ne tik apie savo, bet ir apie kitu skoni 4u.gif
Berniuko kambari irengusi mama aprasyme sako, kad jos visi namai irengti gana santuriai, ryskiu spalvu nera, nes ji nera ju megeja. taciau isklausiusi visu nuomoniu nutare vaiko kambaryje elgtis visiskai kitaip, padare sunaus kambari gana rysku. Vat ir as mielai rinkciausi pastelines spalvas, bet reiks kazkaip islaviruoti, tarp to, kas patinka man, ir to, ko reikia vaikui. Man atrodo, vaikams reikia spalvingo kambario. Tokiu ryskiu, kaip tie kuriuos idejau, as nesiryzciau savo namuose ax.gif O paziuret, tai visai grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherie Ice @ 2008 12 05, 17:58)
kazkaip ten tokios lovos nematau,koks jos pavadinimas,ir jei nepaslaptys,kiek visa su stalciais su remu is sono kainavo jum?

Isejo kazkur 1450 lt nepigu.
Atsakyti
Mergaitės kambariukas iš rusiško forumo. Absoliučiai visi baldai iš Ikea:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardenija: 08 gruodžio 2008 - 12:17
Nenustebkite labai, cia mergaiciu kambarys biggrin.gif vat ir sakau, lai asidziaugia spalvomis, paskui vat kokie etapai prasideda biggrin.gif na, svarbiausia, kiek supratau siu mergaiciu mamos reakcija normali mirksiukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image

o ziuriu Gardenija tokiu mergaitisku idejo bigsmile.gif , na tai mano bus pats tas paivairinimui lotuliukas.gif
Atsakyti
Cobre Kaip i ikea katalogo. O tas juodas mergaiciu kambarys man visai prie sirdies, norrs kazi ar noreciau kad mano paele tokio isigeistu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 12 08, 13:20)
Nenustebkite labai,

Nė kiek nenustebau biggrin.gif Pati turiu paauglę, kuriai nesenai "remontavom" kambarį, tai pageidavimas irgi buvo juodai/balta doh.gif Užuolaidų norėjo juodų, patalynės doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardenija: 08 gruodžio 2008 - 12:25
Cia irgi paaugles kambariukas
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 12 08, 13:31)
Cia irgi paaugles kambariukas

Romantiška paauglė smile.gif Man gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 12 08, 14:23)
Cobre Kaip i ikea katalogo.

cia tikriausiai apie Gardenijos ideta kambari kalbi.
Mano tas juodas tik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 12 08, 13:33)
cia tikriausiai apie Gardenijos ideta kambari kalbi.
Mano tas juodas tik biggrin.gif

Aš manau, kad rmulia apie tą mėlyną berniuko kambarį rašė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2008 12 08, 14:36)
Aš manau, kad rmulia apie tą mėlyną berniuko kambarį rašė smile.gif

nesuprasi, abi pasistengeme biggrin.gif
o mergaiciu zydras juk irgi is Ikea biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 08 gruodžio 2008 - 12:53