Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 11 05, 11:42)
labas 4u.gif
kazkas cia buvo imetes linka kur pardavinejami linksmi vaikiski pufai, gal kuri turit nuoroda?


www.sedmaisiai.lt

smagus sedmaisiai, pufai, grindu pagalves ir kt.
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2008 12 05, 15:56)
Labai faina lova  4u.gif kokie jos išmatavimai, ji tokia miniatiūra  ax.gif  Gražu, man asmeniškai tik lipdukai ant baldų nereikalingi  mirksiukas.gif


Drauge turi tokia lova thumbup.gif Cia Danu firmos Hoppe kids lova, ju yra 90x200 (virsutine dalis) 190x70 (apatine dalis) ir yra 150x90 140x70 (tiksliai mazos nepamenu matmenu ). ji eme normalia 90x200
Atsakyti
Ar čia tokia lova,kur apačioje miega kitas vaikas?
Mes tokios ieškome pirkti.Gal kas tokia matė ar kartais parduoda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NASA @ 2008 12 05, 21:17)
Ar čia tokia lova,kur apačioje miega kitas vaikas?
Mes tokios ieškome pirkti.Gal kas tokia matė ar kartais parduoda? ax.gif


Ta antra lova ant ratuku, bet ji neprikabinta prie pirmos lovos, gali, kad ir i kita kambario kampa nuvezti g.gif Kaune tai yra man atrodo woodberg ir plaza
Atsakyti
Tokia butu super bigsmile.gif
Gal žinote kiek kainuoja?

p.s.woodberg tinklapis nepasileidžia g.gif


o plaza Kaune?Čia prekybos centras?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NASA: 05 gruodžio 2008 - 20:39

Woodbergas tai savanoriu pr. priesais Saules gimnazija ( as ten i Nagavita einu nagu laku blush2.gif ) O Plaza prie bazes nezinau gatves pavadinimo. Bet kas sitam puslapi yra viska imanoma uzsakyti

http://www.hoppekids.com/laura.htm

Papildyta:

Aha neatidaro radau tik straipsi apie parduotuve g.gif

http://www.jumsinfo....id.2568,sid.508


o plaza

http://www.plaza.lt/...ldu_centras/222
Atsakyti
Tik ideju reik, o baldelius ir nebrangius galima pritaikyti... Kad ir is to pacio Baldonesio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2008 12 04, 13:34)
mamytes ka galit pasakyt apie ,Baldonesis lt? noreciau mergytei uzsakyt baldukus,bet labai noretusi isgirst nuomoniu 4u.gif aciu...



Na aš esu užsakinėjusi iš baldonesis.lt prieškambarį ir komodą. Kaip suprantu visi jų baldai yra lenkiški arba rusiški. Dauguma tų pačių baldų galima pamatyti Baldų Rojuje (prieš pirkdama savo komodą "gyvai" apžiūrėti ėjau į Baldų Rojų). Tik Baldonešyje tie patys baldai kainuoja pigiau. Baldus pristato nesurinktus. Mes juos atsiėmėme jų ofise, o šiaip gali ir į namus už papildomą mokestį pristatyti. Dėl kokybės, tai jau metai naudojuosi ir nesiskundžiu.
Aišku jei baldai vaikų kambariui tai reikėtų jau individualiai ivertinti jų patvarumą. Geriausiai būtų prieš tai gyvai kokioje parduotuvėje apžiūrėti ("baldų Rojuj", Audėjas" ar pan. , nes susidariau įspūdį, kad visi iš ten pat tuos pačius baldus užsakinėja ir pardavinėja).
Atsakyti
QUOTE(kravciuska @ 2008 12 05, 14:32)
kambarys  mano dviem pupytem ka manot?

wub.gif labai jaukus ir gražus kambariukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2008 12 06, 00:54)
Na aš esu užsakinėjusi iš baldonesis.lt prieškambarį ir komodą. Kaip suprantu visi jų baldai yra lenkiški arba rusiški. Dauguma tų pačių baldų galima pamatyti Baldų Rojuje (prieš pirkdama savo komodą "gyvai" apžiūrėti ėjau į Baldų Rojų). Tik Baldonešyje tie patys baldai kainuoja pigiau. Baldus pristato nesurinktus. Mes juos atsiėmėme jų ofise, o šiaip gali ir į namus už papildomą mokestį pristatyti. Dėl kokybės, tai jau metai naudojuosi ir nesiskundžiu.
Aišku jei baldai vaikų kambariui tai reikėtų jau individualiai ivertinti jų patvarumą. Geriausiai būtų prieš tai gyvai kokioje parduotuvėje apžiūrėti ("baldų Rojuj", Audėjas" ar pan. , nes susidariau įspūdį, kad visi iš ten pat tuos pačius baldus užsakinėja ir pardavinėja).

aciu 4u.gif
Atsakyti
Dvimetinuko kambarys is lenkisko forumo. "Mamuto" baldeliai is Ikea tongue.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Triju sesyciu kambarys

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 08 gruodžio 2008 - 01:27
Cobre -- thumbup.gif kaip graziai kambariukai sie sutvarkyti wub.gif
ir baldukai man visai graziai ziurisi wub.gif

pas mumi jau pagaliau darbai pajudejo blush2.gif liko dar pora sienu lempa ir smulkmeneles kelios ir vaiko kambariukas bus baigtas wub.gif (aisku ne pilnai vistiek lotuliukas.gif doh.gif )

pas mum juros tema..tai tikiuosi kad kol baigsim dar nespes isaugti blush2.gif bet pradzia kokia yra man patinka wub.gif
Atsakyti