Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

As apie sia galvoju
http://www.ikea.com/...oducts/80053933
Kazin kaip del tu stalciu? g.gif gal kuri susidurete?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2008 11 27, 15:09)
Ten tie baldai is IKEA.Labai jau prasti.Atrodo tikrai neblogai,bet vaikam bijociau statyti,nes luzta vien nuo paziurejimo...

Apie ta mamuto serija ne is pirmo zmogaus girdziu kad kokybe ne kokia schmoll.gif
Atsakyti
as girdejus, kad kaip tik ta mamuto serija yra gaminta Lietuvoje
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 11 27, 14:18)
As apie sia galvoju
http://www.ikea.com/...oducts/80053933
Kazin kaip del tu stalciu? g.gif  gal kuri susidurete?

Pas mus ieinamoj spintoj pastatyti tie stalciai. Jau trys metai ir visai gerai laiko. Bet jei vaiku kambaryje ir jei vaikai uzsimanytu palaipioti, tai kazin ar atlaikys ilgai g.gif Nors MB yra ikises mazaji keleta kartu i stalciu kai zaidem slepyniu....tai nieko, atlaike tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo californiagirl: 27 lapkričio 2008 - 18:37
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 27, 18:10)
as girdejus, kad kaip tik ta mamuto serija yra gaminta Lietuvoje


spintas ir komodas tai 'freda' gamina (o gal gamino g.gif ) baldai . tikrai zinau kas juos pirko kaune smile.gif

QUOTE(californiagirl @ 2008 11 27, 18:35)
Pas mus ieinamoj spintoj pastatyti tie stalciai. Jau trys metai ir visai gerai laiko. Bet jei vaiku kambaryje ir jei vaikai uzsimanytu palaipioti, tai kazin ar atlaikys ilgai g.gif  Nors MB yra ikises mazaji keleta kartu i stalciu kai zaidem slepyniu....tai nieko, atlaike tongue.gif

pas cobre mergica jau didoka... manau nebelaipios po stalcius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 27 lapkričio 2008 - 19:00
QUOTE(Cobre @ 2008 11 27, 13:18)
As apie sia galvoju
http://www.ikea.com/...oducts/80053933
Kazin kaip del tu stalciu? g.gif  gal kuri susidurete?


Mano buvo 5 stalciu vienoj eilej.Is isvaizdos ji tikrai graziai atrodo,bet galima tik trusikelius laikyti.O man reikejo vaiku knygom.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2008 11 27, 20:10)
Mano buvo 5 stalciu vienoj eilej.Is isvaizdos ji tikrai graziai atrodo,bet galima tik trusikelius laikyti.O man reikejo vaiku knygom.

Na knygom tokie stalciai ir neskirti g.gif Nelaikytu ilgai...
Pas mus juose apatiniai, pizamos, kojines ir siaip maikutes, tai laiko kuo geriausiai. Kaip jau sakiau ir 3-metis ne karta stalciuje gulejo slepyniu metu ir kol kas nieko...aisku nerekomenduoju lotuliukas.gif tetei velniu israsiau uz tokias slepynes biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif

Kreipiuosi i jus visas gal kas aptikote ar jau turite nusipirke sia lempike vaiku kambariui? ax.gif


man ji tokia fainulka wub.gif tik va girdejau motereles sneka jog mazokai sviesos nuo jos verysad.gif


ka manote?


user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
ar senukuose, ar ermitaze maciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2008 11 28, 20:55)
ar senukuose, ar ermitaze maciau  g.gif



girdejau kad ermitaze, nors pati as svetur esu ir uzmaciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 11 28, 22:52)
Sveikos visos  4u.gif

Kreipiuosi i jus visas gal kas aptikote ar jau turite nusipirke sia lempike vaiku kambariui?  ax.gif
man ji tokia fainulka  wub.gif  tik va girdejau motereles sneka jog mazokai sviesos nuo jos  verysad.gif
ka manote?


As tai maciau Panevezy Aurugos parduotuvej.
Va cia net matosi tarp vaikisku sviestuvu butent sis ax.gif
Atsakyti
grazus man tas sviestuvas ax.gif
Atsakyti