Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

lotuliukas.gif
nu baldai gal ir luzta ..ziurint kokie dydzio vaikai laipo..jei ne pagal amziu tai bet kas suluzta lotuliukas.gif
bet tas lapas tai gal neluztu g.gif
jis 29.99 slotu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 27 lapkričio 2008 - 13:18
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 11 27, 13:17)
lotuliukas.gif
nu baldai gal ir luzta
bet tas lapas tai gal neluztu  g.gif

manau tikrai neluztu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 11 27, 15:11)
apie kuriuos cia jus? tas mamutine serija gal?

Nu ko tu galva sau kvarsini, jei patinka ta mamutine, tai ir pirk, kambarys tikrai atrodys zaismingai, o tie baldeliai tokio "fasono", kad planuoti juos tureti 10 metu juk tikrai nerealu. Paaugs mergikes ir jau kitu dairysiesi, tai tuos keleta meteliu jie tikrai atlaikys. As dabar dukrai lova panasiu principu vadovaudamasi nupirkau. Kaina 300 zl be ciuzinio, jai dabar penkiolika. vadinasi lova man reikalinga kazkur 6 metams maximum. Lova kokios noretume , kainuoja nuo 1000 Lt ir daugiau be ciuzinio. Na tai ir skaiciuok mirksiukas.gif Sakysite, kad tikrai nekeisiu lovos kas du metai. O kokia problema pasikeisti, jei kainos tokios, pagaminimo terminu nerasta, o atsivezti tikrai ne problema. Lova dukrai patiko ziauriai. O atrodo tie baldai zymiai geriau, negu tie kurie stovi ekspozicijoje. As pati ta Mamuta ir peikiau anksciau, bet pasverus visus uz ir pries, nemanau, kad labai jau blogas variantas butu.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 27, 13:16)
tie krabai labai faini ir man rodos 10 zl. tik kainuoja thumbup.gif mergaitems gelytes yra.
apie kuriuos baldelius kalbi? maniskis turi stala ir kedutes  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif laipioja, nesioja, sedi ir nieko!

kaip ape komodas, spintas ir lovas nzn, bet staliukas su kede - liux
mes turim is mamuto serijos  thumbup.gif

mes irgi turim ir kedes ir taburetes ir stala. ir pgl amziu ir ne pgl amziu ir svori (cia as tokia) laipioja ant ju ir niekas neluzta ir nezada luzti... as specialiai ta kede atsinesu jei kur reik pasilipti... ir beje mes ta stala+kedes pradzioj naudojom kaip valgomojo (kol tikrojo dar buvom neparsiveze). taip kad sitas tikrai neluzta. lapa mes ciupinejom, tai lapas kaip lapas... ypac uz 30 zlotu...
Atsakyti
As nupirkau kamoda vaikam.Susidejo knygas ir stalciai issiskete.Gerai kad pigu,tai ismest nebuvo gaila.Bet daugiau nieko is IKEA nebeperku.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2008 11 27, 15:29)
As nupirkau kamoda vaikam.Susidejo knygas ir stalciai issiskete.Gerai kad pigu,tai ismest nebuvo gaila.Bet daugiau nieko is IKEA nebeperku.

Gal gali nuoroda imesti apie ka kalbi? nes mes viena ziurinejame. Ir kitoms manau idomu butu, kad neuzsisoktu ant nekokybisko daikto. Juk kad ir ka kalbame apie Ikea, vistiek ten vaziuojame ir toliau tongue.gif na ne visi, zinoma, bet man dar ten knieti apsilankyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 11 27, 12:51)
rolleyes.gif
reik bandyt ieskot per tarpininkus ir uzsisakyt
atsimenu lyg ir spygliene toki turejo ir labai liuks atrode  wub.gif
cia as apie ta lapa  blush2.gif

Taip turiu, ale atmintis g.gif nelūžo kolkas, bet jei kas pašokinės ant jo, manau neatlaikys lotuliukas.gif Irgi peikiu Ikea baldus, bet kaina savo.. ir žiūrėk kokį niekalą aksesuarą parsitysiu blush2.gif Nu pagyvina kambarį, faktas. Krabus tiesa pirkau ne Ikejos, nes norėjau ne poliesterio mirksiukas.gif Bet ideja gera: krabas bus mamuto kedutė. Man gražu tongue.gif
Apie komodas šnekant, turiu Dalios baldų komodą ant kojelių, tai jei atidarai stalčių iki galo, komoda virsta į priekį doh.gif Ot modelis doh.gif Š pilna kiekvienoj pardėj ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglienė: 27 lapkričio 2008 - 13:51
QUOTE(MAMICY @ 2008 11 27, 13:27)
mes irgi turim ir kedes ir taburetes ir stala. ir pgl amziu ir ne pgl amziu ir svori (cia as tokia) laipioja ant ju ir niekas neluzta ir nezada luzti... as specialiai ta kede atsinesu jei kur reik pasilipti... ir beje mes ta stala+kedes pradzioj naudojom kaip valgomojo (kol tikrojo dar buvom neparsiveze). taip kad sitas tikrai neluzta. lapa mes ciupinejom, tai lapas kaip lapas... ypac uz 30 zlotu...

as irgi daznai atsisedu ant tos kedes, kai draugu suguza, ir kedziu neuztenka smile.gif

QUOTE(giega @ 2008 11 27, 13:29)
As nupirkau kamoda vaikam.Susidejo knygas ir stalciai issiskete.Gerai kad pigu,tai ismest nebuvo gaila.Bet daugiau nieko is IKEA nebeperku.

o gal tiesiog brokas pasitaike, gal kita tokia pati but atlaikiusi g.gif mirksiukas.gif

AS uz IKEA, man ji labai patinka, tiek savo idejomis, tiek kainomis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2008 11 27, 14:45)
Taip turiu, ale atmintis  g.gif nelūžo kolkas, bet jei kas pašokinės ant jo, manau neatlaikys  lotuliukas.gif Irgi peikiu Ikea baldus, bet kaina savo.. ir žiūrėk kokį  niekalą aksesuarą parsitysiu  blush2.gif Nu pagyvina kambarį, faktas. Krabus tiesa pirkau ne Ikejos, nes norėjau ne poliesterio  mirksiukas.gif Bet

bigsmile.gif
aga atmintis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
lapo tai noriu ir ja uieskau kas parveztu doh.gif lotuliukas.gif
a ta kraba tai bandysiu pati daryti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 11 27, 13:24)
Nu ko tu galva sau kvarsini, jei patinka ta mamutine, tai ir pirk, kambarys tikrai atrodys zaismingai, o tie baldeliai tokio "fasono", kad planuoti juos tureti 10 metu juk tikrai nerealu. Paaugs mergikes ir jau kitu dairysiesi, tai tuos keleta meteliu jie tikrai atlaikys. As dabar dukrai lova panasiu principu vadovaudamasi nupirkau. Kaina 300 zl be ciuzinio, jai dabar penkiolika. vadinasi lova man reikalinga kazkur 6 metams maximum. Lova kokios noretume , kainuoja nuo 1000 Lt ir daugiau be ciuzinio. Na tai ir skaiciuok mirksiukas.gif  Sakysite, kad tikrai nekeisiu lovos kas du metai. O kokia problema pasikeisti, jei kainos tokios, pagaminimo terminu nerasta, o atsivezti tikrai ne problema. Lova dukrai patiko ziauriai. O atrodo tie baldai zymiai geriau, negu tie kurie stovi ekspozicijoje. As pati ta Mamuta ir peikiau anksciau, bet pasverus visus uz ir pries, nemanau, kad labai jau blogas variantas butu.

taigi diedas pazadejo dar karta mane ten nuvezti... nes jis sake nemoka pirkti neciupinejes smile.gif

beje ta mamutine serija (isskyrus komoda, spinta ir lova) yra plasmasine.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 11 27, 15:53)
taigi diedas pazadejo dar karta mane ten nuvezti... nes jis sake nemoka pirkti neciupinejes smile.gif

beje ta mamutine serija (isskyrus komoda, spinta ir lova) yra plasmasine.

As butent lova ir komoda apziurinejau, galvojau, gal berneliui i kambari. bet dabar persimasciau, kazko rimtesnio uzsimaniau pas ji. bet irgi is Ikea.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 11 27, 12:33)
Gal gali nuoroda imesti apie ka kalbi? nes mes viena ziurinejame. Ir kitoms manau idomu butu, kad neuzsisoktu ant nekokybisko daikto. Juk kad ir ka kalbame apie Ikea, vistiek ten vaziuojame ir toliau tongue.gif na ne visi, zinoma, bet man dar ten knieti apsilankyti. ax.gif


pirkau pacioj parduotuvej ir jau senokai,tai nuorodos kaip ir neturiu.O siaip as asmeniskai susidarius labai bloga nuomone apie IKEA,nors turiu kai kuriu daiktu,pvz karves kaili vietoj kilimo.Kaip nekeista juo esu patenkinta...
Atsakyti