Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(driu @ 2008 11 25, 10:10)
Vilties yra, nes mes viska užsakinėjom, jei nėra skubu, išsirinkit kokių tik širdis geidžia, nes albumų daug, ir po keletos savaitėlių turėsit  thumbup.gif


Ačiū wub.gif kazkaip varciau uzsakomuosius ir nelabai krito akis už to ko labiausiai ieškau,o čia pasirodo reikia tik geriau paieškoti. O gal pamenate koks pavadinimas katalogo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 11 25, 11:32)
Ačiū  wub.gif  kazkaip varciau uzsakomuosius ir nelabai krito akis už to ko labiausiai ieškau,o čia pasirodo reikia tik geriau paieškoti. O gal pamenate koks pavadinimas katalogo... g.gif


radau tik foto iš arti, nerandu užsakymo lapo su pavadinimu, bet manau salone Jums tikrai pasakys jei parodysit pavyzdėlį 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2008 11 25, 14:12)
radau tik foto iš arti, nerandu užsakymo lapo su pavadinimu, bet manau salone Jums tikrai pasakys jei parodysit pavyzdėlį  4u.gif
user posted image


dar kartelis ačiū wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 25 lapkričio 2008 - 14:26
QUOTE(driu @ 2008 11 21, 15:18)
Mano mergaitės kambarys, ne visai baigtas .... smile.gif viena siena dryžuotauser posted image

su kokiais dazais dazet sienas,labai man sita spalva wub.gif gal zinai kaip vadinasi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2008 11 25, 15:03)
su kokiais dazais dazet sienas,labai man sita spalva wub.gif gal zinai kaip vadinasi? 4u.gif


Dažai Tikkurila Symphony, F391 4u.gif šiaip ji viena tokia truputuką šaltoka mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(driu @ 2008 11 25, 16:18)
Dažai Tikkurila Symphony, F391  4u.gif  šiaip ji viena tokia truputuką šaltoka  mirksiukas.gif

aciu,cia turbut vivacolor dazai? 4u.gif jei nebutu sunku gal galite nufotografuoti kaip atrodo dazyta siena ta puse kur tapeto nera ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!
Kokia tema atradau bigsmile.gif man aktuali blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2008 11 24, 15:12)
Sveikos
Irenginejam kambarius paaugliam:berniukui ir mergaitei.Jei su dukros kambariu daugmaz aisku,tai sunaus kambariui visai neturiu ideju.Juk nepadarysiu nei sieneliu,nei piratu lotuliukas.gif Jam jau tuoj bus 16.Prasiau pacio susiprojektuot sau kambari,tai dar galvoja.O ka jus pasiulytumet?

jau buvau imetusi kaskada, tai dabar kartoju. man patiko, gal ir tau bei tavo berneliui kils kokiu minciu.
sito man spalvos labai patinka wub.gif
user posted image

Sito siena, tu baldeliu juk galima tokiu ir nedaryti, pasirinkti viena ir tikrai ne melsva, spalva.
user posted image

cia spinta su stalu labai thumbup.gif ir kambari pagyvina, ir patogi labai.
user posted image
Atsakyti
Tokiam vyrukui sporto tema, gyvunu tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-lelija- @ 2008 11 24, 16:28)
Gal turi koki pomegi (sportas, gamta, astronomija...) tokia tema ir orientuotis  mirksiukas.gif

As teminio kambario tokio amziaus vaikui schmoll.gif tema atsiranda savaime, tai numestas krepsinio kamuolys, tai megiamos grupes plakatas, o gal siaip plakatas su idomia mintim, su cinkeliu, gal rieduciai. Berniukai daznai tokio gerio prikaupia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 11 25, 22:52)
As teminio kambario tokio amziaus vaikui schmoll.gif  tema atsiranda savaime, tai numestas krepsinio kamuolys, tai megiamos grupes plakatas, o gal siaip plakatas su idomia mintim, su cinkeliu, gal rieduciai. Berniukai daznai tokio gerio prikaupia biggrin.gif

o zinai tu teisi thumbup.gif
Atsakyti