Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(labutis @ 2008 10 18, 15:28)
Daluzenik, labai grazi sofa  wub.gif  Norejau pasiteirauti ar nera daug vargo ja istiesinejant? As irgi planuoju vaikam i kambarius sofas-lovas pirkti, nes per diena ant sofkutes faina prisesti pailseti, daug patogiau nei ant lovytes, kitas dalykas jei kokiu sveciu ant nakvynes - tai skaityk sofoje dviese gali miegoti, o tos lovytes tik vienam jau tik  ax.gif  Trecias dalykas sofai nereikia jokiu uzdangalu, lovytei jau reikia pagalvoti su kuo uzkloti per diena  ax.gif  Ir ketvirtas dalykas, sofa sulankstyta uzima maziau vietos nei lova  mirksiukas.gif As kazkaip esu uz sofa-lova tik kazi ar buna tokiu lengvu mechanizmu, kad greit ir patogiai jas sulankstyti  4u.gif
man šitie argumentai atrodo labiau suaugusių baldams nei vaikų tiktų. Vaikams iki kol taps paaugliai - sofos aukštis tikrai ne tas. Dėl svečių- su mažamečiais svečiais ant grindų labiausiai bazuojasi; lieka argumentas dėl svečių miegojimo g.gif Dėl dailaus gobeleno - tai ir paprastoj lovoj galima čiužinį gobelenu apvilkt. ... labiausiai atbaidytų mane nuo tokio sprendimo kasdienis sofos-lovos išskleidimas ir sutvarkymas. Nemėgstu kaip voverė suktis per visus kambarius, ir iki kol vaikai patys nesugebės pasiklot lovų, tokio varianto neįsivaizduoju g.gif Nepraktikuoju net nuklot pilnai lovą Tvarkymosi ir taip iki kaklo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglienė: 19 spalio 2008 - 11:58
as manau,kad pirmiausia lova turi but patogi ax.gif todel situo atzilgiu atkrenta visos sofos-lovos ax.gif as pati miegojus esu ant sofos-lovos tai nebenoreciau,kad vaikas miegotu schmoll.gif jau geriau neklota,bet patogi lova,nei greit suskleidziama sofa-lova..cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2008 10 19, 12:53)
man šitie argumentai atrodo labiau suaugusių baldams nei vaikų tiktų. Vaikams iki kol taps paaugliai - sofos aukštis tikrai ne tas. Dėl svečių- su mažamečiais svečiais ant grindų labiausiai bazuojasi; lieka argumentas dėl svečių miegojimo g.gif Dėl dailaus gobeleno - tai ir paprastoj lovoj galima čiužinį gobelenu apvilkt. ... labiausiai atbaidytų mane nuo tokio sprendimo kasdienis sofos-lovos išskleidimas ir sutvarkymas. Nemėgstu kaip voverė suktis per visus kambarius, ir iki kol vaikai patys nesugebės pasiklot lovų, tokio varianto neįsivaizduoju  g.gif Nepraktikuoju net nuklot pilnai lovą  Tvarkymosi ir taip iki kaklo  unsure.gif

vaiku sofa - lova nejuokaukit schmoll.gif ne tik del tvarkymosi. sofa niekada netasot normalios vaiko lovos su geru ciuziniu.Patys gal migeokit kas nakt ant sofos doh.gif mes jau 4 metai miegam, apie nieka nesvajoju tik apie normalia lova rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2008 10 19, 14:00)
vaiku sofa - lova nejuokaukit schmoll.gif

cia jau kaip sakant kiekveinas renkasi tai kas jam atrodo geriau 4u.gif mirksiukas.gif
aisku ,kad neatstos sofa-lova LOVOS..bet jeigu zmones gyvena bute pvz kaip mes tai ziurima is visu pusiu ir patogumas ir funkcionalumas ir t.t. vat jeigu butu namas kuriame galima skirti visiems vaikas bo erdvu kambari tai tada jau tik lova lova ir daugiau niekas mirksiukas.gif cia tik mano nuomone mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
tas irgi tiesa,jei mazai vietos,tai sofa-lova patogiau,bet as uz tai kad geriau maziau vietos,bet miegot tai jau patogiai (cia asmeniskai man) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RobertosMama @ 2008 10 19, 14:33)
cia jau kaip sakant kiekveinas renkasi tai kas jam atrodo geriau 4u.gif  mirksiukas.gif
aisku ,kad neatstos sofa-lova LOVOS..bet jeigu zmones gyvena bute pvz kaip mes tai ziurima is visu pusiu ir patogumas ir funkcionalumas ir t.t. vat jeigu butu namas kuriame galima skirti visiems vaikas bo erdvu kambari tai tada jau tik lova lova  ir daugiau niekas mirksiukas.gif  cia tik mano nuomone  mirksiukas.gif  smile.gif

mes su sese gyvenom 12 kv kambariuke, buvo 2 lovos normalios, 2 stalai rasomieji tilpom ir dar spinta buvo, ir vietos sokiam pokiam likdavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RobertosMama @ 2008 10 19, 14:33)
cia jau kaip sakant kiekveinas renkasi tai kas jam atrodo geriau 4u.gif  mirksiukas.gif
aisku ,kad neatstos sofa-lova LOVOS..bet jeigu zmones gyvena bute pvz kaip mes tai ziurima is visu pusiu ir patogumas ir funkcionalumas ir t.t.
drinks_cheers.gif sutinku, ir lenkiu prieš tas mamas galvą dėl kasdienio vargo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 10 17, 22:52)
Stebukle - konkreciau kurioj vietoj  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

na va, big'o antram aukste. Bet sake kad dar viena parduotuve virsuliskese yra, sake vizitke paziures.
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 10 19, 17:00)
na va, big'o antram aukste. Bet sake kad dar viena parduotuve virsuliskese yra, sake vizitke paziures.

bigsmile.gif
aciuks reiks nulekt paziuret thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(labutis @ 2008 10 18, 15:28)
Daluzenik, labai grazi sofa  wub.gif  Norejau pasiteirauti ar nera daug vargo ja istiesinejant? As irgi planuoju vaikam i kambarius sofas-lovas pirkti, nes per diena ant sofkutes faina prisesti pailseti, daug patogiau nei ant lovytes, kitas dalykas jei kokiu sveciu ant nakvynes - tai skaityk sofoje dviese gali miegoti, o tos lovytes tik vienam jau tik  ax.gif  Trecias dalykas sofai nereikia jokiu uzdangalu, lovytei jau reikia pagalvoti su kuo uzkloti per diena  ax.gif  Ir ketvirtas dalykas, sofa sulankstyta uzima maziau vietos nei lova  mirksiukas.gif As kazkaip esu uz sofa-lova tik kazi ar buna tokiu lengvu mechanizmu, kad greit ir patogiai jas sulankstyti  4u.gif


O as vaikų niekaip neprikalbinu kad pirkti tokias sofas, abu nori tų vadinamų kušečių doh.gif nesuprantu kodėl ? gal jiem pasikloti geriau? bet manau kad ir stuburiukui geriau g.gif patys miegam ant sofos jau 9 metai tai laaabai svajoju apie lova bigsmile.gif baigsim vaikams kambarius ir griebsim miegamajį ruošti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute301: 20 spalio 2008 - 13:10
QUOTE(saulute301 @ 2008 10 20, 14:05)
O as vaikų niekaip neprikalbinu kad pirkti tokias sofas, abu nori tų vadinamų kušečių  doh.gif  nesuprantu kodėl ? gal jiem pasikloti geriau? bet manau kad ir stuburiukui geriau  g.gif patys miegam ant sofos jau 9 metai tai laaabai svajoju apie lova bigsmile.gif  baigsim vaikams kambarius ir griebsim miegamajį ruošti  wub.gif

lotuliukas.gif
nu jus kaip paraset lotuliukas.gif
nesuprantat kodel vaikai nenori sofkuciu o paskui rasot kad pati apie normalia lova svajojat g.gif
Atsakyti
Dekui uz nuomones del lovu 4u.gif Pritariu jums, kad lovytej miegoti kazkiek patogiau nei lovoj-sofoj, bet pasilieku prie savo varianto, nes mums savi pliusai 4u.gif Stengsimes nupirkti kuo geresnes, patogesnes sofkutes, kad butu gera ir miegoti, ir per diena prisedus knygute paskaityti ir siaip 4u.gif Dar labai vieta mums susitaupys, kai sofa suskleista bus ax.gif Dekui dar karta visoms smile.gif
Atsakyti