Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

O man patiko thumbup.gif , ir kišenės labai fainos... o gal kam ir kaukolių reik, su futbolo kamuoliu labai liuks. Super gražios pagalvėlės thumbup.gif Tik man gal stilius saldokas visko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2008 11 21, 13:29)
O man patiko  thumbup.gif , ir kišenės labai fainos... o gal kam ir kaukolių reik, su futbolo kamuoliu labai liuks. Super gražios pagalvėlės  thumbup.gif Tik man gal stilius  saldokas visko  g.gif

g.gif nu nezinau
kaip butu jei kokiu 4-5-6 metu vaiko kambary tokiu kaukoliu prikabinetum unsure.gif

cia nebent paugliam maistininkam biggrin.gif
Atsakyti
Kodėl 4-5-6 metų vaikui bigsmile.gif Aš nesakiau, kiek tam vaikui metų... gal 7 tongue.gif O 7 metų vaiko kambary, jei jis piratų tema, tai šitokie krepšiai pats tas.... O kaip maikes perka su kaukolėm tokių metų vaikui, nu ir daug tų daiktų tokia tematika....
Mano akim - iš paskutiniu metu pasirodžiusių tinklapių šis vienas iš pačiausių wub.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2008 11 21, 14:01)
Kodėl 4-5-6  metų vaikui bigsmile.gif Aš nesakiau, kiek tam vaikui metų... gal 7  tongue.gif  O 7 metų vaiko kambary, jei jis piratų tema, tai šitokie krepšiai pats tas.... O kaip maikes perka su kaukolėm tokių metų vaikui, nu ir daug tų daiktų tokia tematika....
Mano akim  - iš paskutiniu metu pasirodžiusių tinklapių šis vienas iš pačiausių  wub.gif  tongue.gif

biggrin.gif nu tep
kai piratru tema tai sutinku biggrin.gif ir kai viska suderinta tada taip
smile.gif
nu aisku po viena tokiu daiktu tai ri niekas nekabintu
bet vistiek tongue.gif
Atsakyti
Mano mergaitės kambarys, ne visai baigtas .... smile.gif viena siena dryžuotauser posted image
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2008 11 21, 16:18)
Mano mergaitės kambarys, ne visai baigtas .... smile.gif viena siena dryžuotauser posted image


Oi kaip gražu, o sakykit kur tokius tapetus pirkot, nes aš visur ieškau būtent žalsva su oranžu švelniu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2008 11 21, 13:29)
O man patiko  thumbup.gif , ir kišenės labai fainos... o gal kam ir kaukolių reik, su futbolo kamuoliu labai liuks. Super gražios pagalvėlės  thumbup.gif Tik man gal stilius  saldokas visko  g.gif


Man irgi labai patiko sis puslapiukas. Aciu imetusiai nuorodele smile.gif Ir tose kaukolese namatau nieko blogo. Mano mazuliukas ir kojinyciu, ir dzemperiuka turi su kaukolem, na ir ka? smile.gif Zodziu, skonio reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Giedrai @ 2008 11 21, 17:10)
Man irgi labai patiko sis puslapiukas. Aciu imetusiai nuorodele smile.gif Ir tose kaukolese namatau nieko blogo. Mano mazuliukas ir kojinyciu, ir dzemperiuka turi su kaukolem, na ir ka? smile.gif Zodziu, skonio reikalas.

rolleyes.gif
nu taip skonio reikalas biggrin.gif


driu - labai grazute ta jusus siena - ir taip baldukai suderinti wub.gif thumbup.gif
lauksim pabaigtuviu nuotraukeliu
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2008 11 21, 15:18)
Mano mergaitės kambarys, ne visai baigtas .... smile.gif viena siena dryžuota

grazus tapetai, o kitos sienos kokios?
matau nebloga lempa po stalu smile.gif lauksim galutinio varianto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 11 21, 13:41)
kaip butu jei kokiu 4-5-6 metu vaiko kambary tokiu kaukoliu prikabinetum  unsure.gif

mano vienas 6 iametis lotuliukas.gif

QUOTE(Spyglienė @ 2008 11 21, 14:01)
Mano akim  - iš paskutiniu metu pasirodžiusių tinklapių šis vienas iš pačiausių  wub.gif  tongue.gif

man ir patiko wink.gif bet kadangi piratu kambari meiganciu ner, tai ir krepsiu kol kas neperkam wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2008 11 21, 22:40)
mano vienas 6 iametis  lotuliukas.gif
man ir patiko wink.gif bet kadangi piratu kambari meiganciu ner, tai ir krepsiu kol kas neperkam wink.gif

mano keturmetis ax.gif
bet apseis be kaukuoliu ir piratu, jau ir taip seneliai kraupsta, kai jis pas juos ant radiatoriaus vamzdziu iki lubu uzsliauzia ir rekia "anglai pasiduokit" doh.gif arba kojas ant stalo susikelia ir aiskina, kad visi piratai taip valgo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2008 11 19, 14:35)
senukuose nieko doro neradau. negražūs man ten nei drugeliai, nei gėlės
o gal jau kažkas apžiūrėjo Vilniuje BIGe? lyg rašė kažkas, kad ten yra parduotuvėlė, kur galima rast lipdukų? niekaip iki to pasaulio pakraščio nenuvažiuoju biggrin.gif

Tai gal kas buvote BIGe toje parduotuvėlėje? Mane labai domina sienų lipdukai smile.gif .

QUOTE(šešėlis @ 2008 11 20, 12:51)
va kad man kas tokių duotų wub.gif

Aš irgi norėjau pasiūlyti Paukščių pieną. Man jų produkcija wub.gif

QUOTE(Cobre @ 2008 11 21, 00:57)
gaila, kad daugiausia visokiu groziu mergytems, o berniukams deje, tik piratai ir makvynas biggrin.gif  Piratus mes labai megstame, bet kaip irengti kambari, kad jie ikyriai nelistu i akis, dar nesugalvojau schmoll.gif

O kaip šita serija?
user posted image

QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2008 11 21, 09:35)
Mano manymu, sis STEBUKLU MEDIS butu tinkamas ir berniuku kambariui

O jau tas medis bigsmile.gif thumbup.gif . Taip seniai į jį vis žiūriu žiūriu, manau vieną dieną pirksiu biggrin.gif
Atsakyti