Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(Nerutė @ 2008 11 19, 22:01)
jau rodziau  4u.gif  ale galiu pasikartot 4u.gif

piratai smile.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 11 19, 23:32)
Lipdukai wub.gif man tokie universalesni, nepatinka filmuku herojai ax.gif  bet cia jau kaip kam ax.gif
user posted image

va kad man kas tokių duotų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2008 11 20, 12:51)
va kad man kas tokių duotų wub.gif

tikrai labai grazus... bet ve ne berniukiskis.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2008 11 20, 13:51)
va kad man kas tokių duotų wub.gif



o cia neziurejai?
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2008 11 19, 22:01)
jau rodziau  4u.gif  ale galiu pasikartot 4u.gif

piratai smile.gif

Sakykit,o sitam kambary vaikas nemiega kaip suprantu?Noreciau jusu vysu patarymu,musu dukrytes kambaris bus tokio pat isplanavimo,tai noreciau jusu patarymu,kokioj pusei lova statytumet,baldelius,stala,spinta..Beje ar reikia jau pirkt rasoma stala 4metu vaikui?
Atsakyti
QUOTE(Cherie Ice @ 2008 11 20, 19:29)
Sakykit,o sitam kambary vaikas nemiega kaip suprantu?Noreciau jusu vysu patarymu,musu dukrytes kambaris bus tokio pat isplanavimo,tai noreciau jusu patarymu,kokioj pusei lova statytumet,baldelius,stala,spinta..Beje ar reikia jau pirkt rasoma stala 4metu vaikui?

nea, cia musu zaidimu kambarys kolkas 4u.gif tai ir pasimarginom kad smagesnis butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2008 11 20, 11:37)
Cobre  grazu..... bet pamegink tokiais kvietkais papuost berniuku kambari hihihi.gif

nelabai tiksliai parasiau, vis nakti prisedu, tai jau mintys tikrai ne taip risliai deliojasi smile.gif
sakydama "universalesnis", turejau omenyje vaiko amziu ir besikeiciancius pomegius.
net pasitikrinau zinute, nes tikrai gale rasiau, tik neisliko kazkodel g.gif , kad gaila, kad daugiausia visokiu groziu mergytems, o berniukams deje, tik piratai ir makvynas biggrin.gif Piratus mes labai megstame, bet kaip irengti kambari, kad jie ikyriai nelistu i akis, dar nesugalvojau schmoll.gif
Atsakyti
Mano manymu, sis STEBUKLU MEDIS butu tinkamas ir berniuku kambariui - suteikiantis peno vaikiskai vaizduotei 4u.gif Be to deretu prie ivairiausiu foniniu spalvu, kas labai svarbu - berniukiskame kambary jis gali buti netgi svelniai pilkas ar ivairiu atspalviu melsvas, zydras, ar zalias, - kaip labiau vaikui prie sirdies smile.gif
Man tikrai labai jaukus lipdukas, nors nesu lipduku gerbeja 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2008 11 19, 23:32)

Cobre, gal galetum parasyti kur visus situs radai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasarine skrybelaite: 21 lapkričio 2008 - 09:28
QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2008 11 21, 10:35)
Mano manymu, sis STEBUKLU MEDIS butu tinkamas ir berniuku kambariui -

taip sis butu tinkamas.. bet mano bernai dar tokie, kad jiem noris piratu, nindziu ir visokiu kitokiu briedu.... 4u.gif o toks stebuklu medis, mano manymu, tiktu i vyresnio vaikucio kambari..... bet mes bedekoruodamos vaikam kambarius pamirstame, kad veliau jie dekoruos juos patys, ir nelabai mes ten ka jiems ikisim hihihi.gif
o tie musu piratai labai lengvai nusiima ir bet kuria diena gali likti plikos sienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 21 lapkričio 2008 - 09:53
QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2008 11 21, 10:35)
Mano manymu, sis STEBUKLU MEDIS butu tinkamas ir berniuku kambariui - suteikiantis peno vaikiskai vaizduotei 4u.gif Be to deretu prie ivairiausiu foniniu spalvu, kas labai svarbu - berniukiskame kambary jis gali buti netgi svelniai pilkas ar ivairiu atspalviu melsvas, zydras, ar zalias,  - kaip labiau vaikui prie sirdies smile.gif
Labai gražus medelis, nors iš medelių serijos, sakyčiau, pats mergaitiškiausias, kokį tik mačius bigsmile.gif . Detalės tokios mergaitiškos wub.gif Nors jei labai norėčiau, tai ir savo berniukams į kambarį nutupdyčiau... blush2.gif Nelabai mėgstu lipdukus
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2008 11 20, 18:39)

žiūrėjau... bet man nykoki tokie blush2.gif
tas medis neblogas, bet kad mums ne sieną dekoruoti reikia, o noriu baldus šiek tiek linksmesnius padaryt... tai šen bei ten po kelias gėlytes ar drugelius būtų pats tas smile.gif
bet va tokia mintis į galvą šovė... jei pavyks įgyvendint, papasakosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2008 11 21, 12:17)
žiūrėjau... bet man nykoki tokie blush2.gif
tas medis neblogas, bet kad mums ne sieną dekoruoti reikia, o noriu baldus šiek tiek linksmesnius padaryt... tai šen bei ten po kelias gėlytes ar drugelius būtų pats tas smile.gif
bet va tokia mintis į galvą šovė... jei pavyks įgyvendint, papasakosiu biggrin.gif

man ir is to puslapio nykokai atrodo
ir net sioaubingai - ypac ju siulomos kiseneles ar kokie tai masiukai su kaukolem unsure.gif
Atsakyti