Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(raganele @ 2008 11 17, 13:36)
laimutte, labai jaukiai žiūrisi smile.gif o užuolaidos bus pas vaikus?

Bus, tik galvoju, kad reikia kabinti kazka labai lengvo, gal net iki puses lango, (nes kolkas ten ti roletai, kuriu nuotraukoj nesimato) g.gif O gal kokiu minciu turite blush2.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimutte: 17 lapkričio 2008 - 12:40
QUOTE(laimutte @ 2008 11 17, 13:35)
Aciu labai aciuks.gif  Labai dziugina tokie ivertinimai, nes kai viska kuriu pati, tai jau kartais nebeturiu jokiu minciu ir pradedu mastyti, kad is manes niekam tikusi dizainere doh.gif  Dabar kamuoja kancios del svetaines uzuolaidu, nezinau, kada ka nuspresiu doh.gif  Vis atrodo, kad pas kitus daug graziau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Aciu smile.gif  Del rusvos baldu ir grindu spalvos, tai pradzia buo nuo sekcijos,kuri atvaziavo  jau is kito buto, todel prie jos teko derinti rasomaji stala ir lovyte, todel ir grindis tokias dejom blush2.gif
Ruda spalva tinka prie meskiuku lotuliukas.gif


taip taip taip, supratau smile.gif
nors sitas rudos atspalvis mano pats nemegstamiausias blush2.gif bet cia visai ziurisi, man grazu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2008 11 17, 12:40)
Bus, tik galvoju, kad reikia kabinti kazka labai lengvo, gal net iki puses lango, (nes kolkas ten ti roletai, kuriu nuotraukoj nesimato) g.gif  O gal kokiu minciu turite blush2.gif ?

gal ką nors panašaus: http://www.hobbyhall...9/449_5151.html
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2008 11 17, 13:43)
taip taip taip, supratau smile.gif
nors sitas rudos atspalvis mano pats nemegstamiausias blush2.gif  bet cia visai ziurisi, man grazu drinks_cheers.gif


smile.gif Kai mes gaminomes cekcija , si spalva buvo pati populiariausia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2008 11 17, 14:13)


grazu 4u.gif Man graziausios su ramunem, bet jos gal nelabai ziuresis prie meskiuku g.gif
Atsakyti
Laimutte skoningas ir neperkrautas kambarelis thumbup.gif tik su tokia spalva sienu reiktu man susigyventi, nors prie tapetu ji labai dera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ginava @ 2008 11 17, 14:48)
Laimutte skoningas ir neperkrautas kambarelis thumbup.gif tik su tokia spalva sienu reiktu man susigyventi, nors prie tapetu ji labai dera 4u.gif

Aciu 4u.gif Kai rinkau dazu spalva, ir as abejojau, ar nebus per rysku, kai vyras daze kambari, abejones neapleido, bet rezultatas vis tik puikus biggrin.gif Naturoj si spalva nera tokia pjaunanti aki, gal tik nuotraukose taip atrodo mirksiukas.gif O, svarbiausia, kaip kazkas cia minejo, kad mergaitei tokios spalvos labai patinka biggrin.gif , mes, suauge, galvokim, ar miegamajame sienos ne per ryskios lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2008 11 17, 13:40)
Bus, tik galvoju, kad reikia kabinti kazka labai lengvo, gal net iki puses lango, (nes kolkas ten ti roletai, kuriu nuotraukoj nesimato) g.gif  O gal kokiu minciu turite blush2.gif ?

Tikrai labai jaukus ir gražus kambariukas, o mažoji kokia graži bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Bet jei yra ruletai tai kam dar užuolaidos? Mes pas vaikus palikom tik ruletus ir džiaugiuos, nes ir šviesos daugiau ir niekas neispainioja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2008 11 17, 15:25)
Tikrai labai jaukus ir gražus kambariukas, o mažoji kokia graži bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif
Bet jei yra ruletai tai kam dar užuolaidos? Mes pas vaikus palikom tik ruletus ir džiaugiuos, nes ir šviesos daugiau ir niekas neispainioja lotuliukas.gif


aciuks.gif aciuks.gif uz pagyrimus. Uzuolaidu todel ir noreciau galbut tik iki puses lango, tokias, kur per viduri trumpesnes, o tik i krastus siek tek ilgelesnes, nezinau , kaip cia paaiskint lotuliukas.gif Jaukesnis kambariukas bus, kai su uzuolaidelem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2008 11 17, 15:34)
aciuks.gif  aciuks.gif uz pagyrimus. Uzuolaidu todel ir noreciau galbut tik iki puses lango, tokias, kur per viduri trumpesnes, o tik i krastus siek tek ilgelesnes, nezinau , kaip cia paaiskint lotuliukas.gif  Jaukesnis kambariukas bus, kai su uzuolaidelem smile.gif

Bet o jos netamsins lango g.gif juk stalas priešais stovi
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2008 11 17, 11:35)

kokie mieli meskiukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2008 11 17, 15:37)
Bet o jos netamsins lango g.gif juk stalas priešais stovi


Manot, kad tamsins g.gif ? Jeigu daryti iki puses lango( na, tokias, kaip virtuvines alia) ir is labai plono audinio, galbut netamsins. Mane labai nervina tie vamzdziai desiniajame lango kampe doh.gif , labiausiai noreciau juos uzdengt
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 17, 15:40)
kokie mieli meskiukai ax.gif


4u.gif
Atsakyti
Cia bandziau nete surasti kazka panasaus, ka isivaizduociau dukrytes kambaryje. Cia tiks stilius turetu buti kazkas panasaus, audinys butu zymiai lengvesnis ir plonesnis rolleyes.gif

URL=http://hotimg15.fotki.com/p/a/78_158/11_67/4.jpg]user posted image[/URL]

user posted image


Ka manot ax.gif ?
Atsakyti