Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

Na mamytės, su jumis neprapulsi. Viską, ko man reikia, su jumis randu aciuks.gif . Dabar vėl kreipiuosi pagalbos. Gal pas mus yra tokių ant sienų, daiktų, spintelių klijuojamų ir karpomų dalykų?
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2008 11 14, 14:50)
Na mamytės, su jumis neprapulsi. Viską, ko man reikia, su jumis randu aciuks.gif . Dabar vėl kreipiuosi pagalbos. Gal pas mus yra tokių ant sienų, daiktų, spintelių klijuojamų ir karpomų dalykų?
user posted image
user posted image
user posted image

Lietuvoj neteko
Va iš amazon.com galima pasisiųst http://www.amazon.co...ords=Chalkboard
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2008 11 13, 21:05)
o kieno tas paskutinis kambarys?labai jau tikroviskas, uzuolaidas tokias maciau gariunuose, lb grazios, ir kaina nebloga thumbup.gif  sis kambariukas man lb grazus wub.gif

www.interbaldai.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2008 11 13, 21:05)
o kieno tas paskutinis kambarys?labai jau tikroviskas, uzuolaidas tokias maciau gariunuose, lb grazios, ir kaina nebloga thumbup.gif  sis kambariukas man lb grazus wub.gif

Nezinau, nes sia nuotraukyte radau kazkurios firmos pavyzdziuose, gaminancios baldus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2008 11 14, 01:13)

bigsmile.gif geras

QUOTE(Atėnė @ 2008 11 14, 13:50)
Na mamytės, su jumis neprapulsi. Viską, ko man reikia, su jumis randu aciuks.gif . Dabar vėl kreipiuosi pagalbos. Gal pas mus yra tokių ant sienų, daiktų, spintelių klijuojamų ir karpomų dalykų?

nezinau kur yra tokiu dalyku, bet labai faini thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Avita @ 2008 11 13, 16:05)
Norime mergaitės kambarį dažyti šviesia rožine spalva. Įdomūs atsiliepimai, turinčių šios spalvos namuose. Ar ji nevargina?


Mes mergaitės kambario vieną sieną išdažėm švelnia ružava spalva, nes taip norėjo mergaitė ir tikrai thumbup.gif atrodo, prie tos sienos bus staliukas su veidrodžiu jos bižuterijai smile.gif kitos sienos šviesiai smėlinės o dar viena siena iš USB (lygtai taip vadinasi) plokštės ant kurios galės piešinius kabinėti wub.gif kai atveš baldus būtinai įkelsiu foto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 10 26, 22:24)
oi geras, aš savo mažytei irgi šiuos baldukus nužiūrėjau - nupirkau aukštą lentyną dar į komodą (tik siauresnę) seilę varvinu. Tik mes atvirkščiai - turim nuolatinę vietą, bet vis niekaip nesusidėliojam visko į vietas doh.gif Kol kas laikinas vaizdelis dukrytės kambaryje:
user posted image

Vietoj tos žemos senos lentynos planuoju baltą komodėlę iš tos serijos, dar dėliojasi vizijos apie lentynėles, veidrodį, lempučių nesumąstau... Žodžiu, gal turit patarimų šitam žalumynui? g.gif

Raganele, o kokio aukščio mažiukės kambario langas? IKEJ'oj yra labai gražios užuolaidos wub.gif gėlytės ten ne nupieštos o prisiūtos, apačia jei gerai pamenu raudona. Gaila, kad foto visos užuolaidos inete nėra, nes sunku vaizdą susidaryti, realybėje jos gražesnės. Kaimynės Mamiaus mergytės kambariui jos irgi labai tiktų wub.gif
http://www.ikea.com/...oducts/20124033
user posted image
O šviestuviuką gražų mačiau Ermitaže. Ten naujiena atsiradusi, tokie kaip du kvadratai, išpjauti juose drugeliai, lyg tais gėlytės, o spalva žalsva, melsva, rožinė... Žodžiu jei būsit kada Ermitaže, užmeskit akį smile.gif
Yra dar variantas iš IKEA:
http://www.ikea.com/...ducts/S19856314 Čia iš tos "serijos" kokius mes Mamiui perleidom.
O dėl lovatiesių jau ne kartą kitose temose rašiau - aš parsisiunčiau per tarpininkes SM temoje "Internetinės parduotuvės". Gaila kad dėl vaikiškos niekaip neapsisprendžiau, bijojau pirkti kol dar kambariukas nebuvo įrengtas, o dabar $ kursas pakilo, tai irgi blaškausi - laukti kol nukris, laukti kalėdinių nuolaidų ar nieko nelaukti ir pirkti biggrin.gif
Čia porą nuorodų kur ieškojau lovatiesių:
http://www.overstock...389/subcat.html
http://www3.jcpenney...p;CmCatId=59474
Atsakyti
kokios grazios lovatieses wub.gif
Atsakyti
jei kuriai bus idomu, tos svieciancios zvaigzdutes, aveles tamsoje fosforines yra ukmerges g.senukuose.
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2008 11 14, 21:08)
Raganele, o kokio aukščio mažiukės kambario langas?
...
O dėl lovatiesių jau ne kartą kitose temose rašiau - aš parsisiunčiau per tarpininkes SM temoje "Internetinės parduotuvės". ...

Langaiiki grindų, o aukštis gal 240 g.gif man problema su karnyzu,va pirmoj fotkėj matosi balkono durys - iškart už jų kamino"apsiuvimas", kuris trukdo užuolaidoms:
user posted image
fotkė ne dėl lango, šiaip rodausi, kaip "minkštinu" kambariuką po truputį - užvalkaliukas ant supamos naminės kėdutės, kurią abu mažiai nuo gimimo naudojo. Ant lovos kol kas medžiaga iš kurios ketinu užtiesaliuką gamint. Žodž, neperku, nesisiunčiu, o naudoju, ką randu (seną kėdę, spintelę) lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 11 16, 21:47)
fotkė ne dėl lango, šiaip rodausi, kaip "minkštinu" kambariuką po truputį - užvalkaliukas ant supamos naminės kėdutės, kurią abu mažiai nuo gimimo naudojo. Ant lovos kol kas  medžiaga iš kurios ketinu užtiesaliuką gamint. Žodž, neperku, nesisiunčiu, o naudoju, ką randu (seną kėdę, spintelę) lotuliukas.gif
user posted image
mirksiukas.gif tai šaunuolė dar ir staliuką perdažyk, nepatingėk mirksiukas.gif
Raukinukai ant kėdės ne visai mano skonio blush2.gif , būčiau gėlyčių juostelę prisiuvus. Labai paprasta nunert gėlytes, jei ką smile.gif

O dėl užuolaidų, tai į kamino sieną reikia smeigt bigsmile.gif tik nežinau iš kur smeigtukus gaut schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglienė: 16 lapkričio 2008 - 21:58
QUOTE(Spyglienė @ 2008 11 16, 21:56)
mirksiukas.gif tai šaunuolė dar ir staliuką perdažyk, nepatingėk  mirksiukas.gif
Raukinukai ant kėdės ne visai mano skonio  blush2.gif , būčiau gėlyčių juostelę prisiuvus. Labai paprasta nunert gėlytes, jei ką  smile.gif

O dėl užuolaidų, tai į kamino sieną reikia smeigt  bigsmile.gif tik nežinau iš kur smeigtukus gaut  schmoll.gif

gėlytes nesunku, bet taip papraščiau mėlynas kėdutės linges paslėpt smile.gif
ai ir šiaip prisiminiau, kaip pati vaikystėj visokių rožiškumų ir rauktumų norėjau, gal suaugusiųjų akimis ir neskoninga, ale mergytės mėgsta - tegul turi, gal išaugs biggrin.gif

ups, nuotraukas savo puslapy keičiau ir iš čia dingo viena:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 16 lapkričio 2008 - 22:52