Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

[quote=linnn,2008 11 12, 15:44]
aišku, skonio reikalas, bet man tas židinys labai labai wub.gif . Galima tokį princesišką kambarį sukurti, būtų labai gražus akcentas.
[/quote]

Matai pasmane kambari tam pacia gyvena ir mergate ir berniukas doh.gif nelabai gal protinga butu princesiu kambari padaryt

[quote=jovitn,2008 11 12, 15:52]
[quote=kamiliuke,2008 11 12, 15:43]
ne schmoll.gif nesusilanksto.
Jo IKEJOI pirkta mirksiukas.gif
Va imesiu dar foto
user posted image
cia lovyte
nu tikras geris.... tai gal gali isduoti paslapti kiek mokejai uz ja?ir kur ta ikeja galima
butu surasti?
[/quote]

as pirkau su vienguliu ciuziniu tai man gavosi 220£su abiem ciuziniais iseina 315£,o rasti tai net nezinau reikia nete paieskoti,kadangi mes gyvenam UK tai cia ir pirkom



[quote=rimulia12,2008 11 12, 23:36]
kamiliuke lavyte grazi, o ta zidinukas ir as imontuociau uzolaidelem nes man irginejauku kai tok mazas kambariukas ( na bet taip nuotraukose atrodo).
[/quote]

Jo kambariukas nedidelis,o tas zidinio kaminas daug vietos uzima,butu mano namas kreit as jam parodyciau is kur kojos dygsta frusty.gif

[quote=SuperBaba,2008 11 12, 23:41]
kamiliuk, o Jusu lovyte kiek suprantu apatine dalis dvigule? g.gif

Kiek supratau is komentaru nesusilanksto apacia?

Mes turim tris berniukus, kambarys nera didelis, todel reikia optimalaus varianto su 3 lovom doh.gif unsure.gif 3 aukstu netinka, nes lubos neaukstos. Gal kur matete koki idomu varianta? blush2.gif Noretusi, kad ne tik lovom kambarys uzgrustas butu, bet liktu vietos ir pazaist rolleyes.gif
[/quote]

Taip apatine dvigule,ne nesusilanksto,Mes irgi pirkom nes kartais atvaziuoja i svecius mergaite kuri kartu su vaikais miega
O varijentu ira nemazai ir jei imanoma parsisiusti tai visai neblogai butu
Va kelis imesiu

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
visos sios lovytes is argos parduotuves tinklalapio,jei turi kas is anglijos parvestu tikrai itiketina kad viena ar kita gali isigyti

[quote=californiagirl,2008 11 13, 02:56]
O man tai pats graziausias daiktas siame kambaryje yra tas zidinys wub.gif wub.gif wub.gif
[/quote]

O man zinokit ne ir sitie zidiniai visuose musu kambariuose,nes kazkada senoveje buvo jais sildomi namai doh.gif

Kazko nesupratau kvailai atsakimai susidejo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamiliuke: 13 lapkričio 2008 - 13:39
QUOTE(vanesax @ 2008 11 13, 13:01)
Ačiū, jau pasidomėjau  wub.gif Ir man atrodo, kad žiūrėjau tos pačios auksarankės darbelius, kurios užklotukas puošia ir jūsų lovytę  smile.gif
dabar renkuosi nete pavyzdėlius, ko panašiai norėčiau, bus lengviau vizualiai parodyti, nei nupasakoti  smile.gif

man labai patinka lelijos darbeliai 4u.gif www.intermoda.in
Atsakyti
QUOTE(EvelinaM @ 2008 11 11, 10:57)
Va cia ir yra didziausia tragedija, kad toj Lietuvoj negausi ko nori ir ko reikia, nors atrodo parduotuves luzta nuo prekiu. As, pavyzdziui, irenginedama sunaus kambari, neturejau proto ir isrinkau tapetus juros tematika. Tai dabar vargstu, nes panasios tematikos nei kilimo, nei sviestuvo, nei kitu interjero detaliu dar nesuradau. doh.gif

Pas Laura Ashley yra keletas detalių jūros tematika smile.gif patalynė,ūgio matuoklis,dėžutės smulkmenoms susidėti ...
My Webpage

user posted image user posted image (jungiklis bigsmile.gif thumbup.gif )
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Norime mergaitės kambarį dažyti šviesia rožine spalva. Įdomūs atsiliepimai, turinčių šios spalvos namuose. Ar ji nevargina?
Atsakyti
QUOTE(xglobus @ 2008 11 13, 10:21)

Man tie irgi patinka, turbut kai antras angeliukas kada nors atsiras tokios ir prireiks, nes kambariukas vaiku tai mazuciukas kaip kisene.
Atsakyti
QUOTE(Avita @ 2008 11 13, 16:05)
Norime mergaitės kambarį dažyti šviesia rožine spalva. Įdomūs atsiliepimai, turinčių šios spalvos namuose. Ar ji nevargina?

Jei labai ryski, gali vargint, bet jai saikingai rozine, tada grazu. wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nu net nežinau nuo kurio galo čia pradėt dėkot už tas pagiras sienai bigsmile.gif , dėkui visom 4u.gif

QUOTE(Stebukle @ 2008 11 10, 13:00)
wau thumbup.gif o jus sitos sienos visai neuzstatysit?

neužstatysim, nes kambarys toks nemažas, 20 kv/m., tai liks menas matomas.
Rytoj turbut bandysiu pas dukrą kūrti meną, viziją turiu, reikia tik įkvėpimo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rokinuke @ 2008 11 12, 11:26)

jau kilimeliu grozis wub.gif , labai fainu yra
Atsakyti
Aciu uz atsakymus smile.gif sis variantas fainas kur apatine dalis susideda...tik ar patogu bus broliams kartu miegot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 11 13, 18:03)
Aciu uz atsakymus smile.gif sis variantas fainas kur apatine dalis susideda...tik ar patogu bus broliams kartu miegot doh.gif

Teks priprasti. tongue.gif Jei vietos nedaug, geriau žaidimams daugiau palikti. Nebent labai pešasi. bash.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 11 13, 17:07)
Jei labai ryski, gali vargint, bet jai saikingai rozine, tada grazu.  wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image



o kieno tas paskutinis kambarys?labai jau tikroviskas, uzuolaidas tokias maciau gariunuose, lb grazios, ir kaina nebloga thumbup.gif sis kambariukas man lb grazus wub.gif
Atsakyti
Atsizymiu kad nepamesciau jusu
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 12, 18:03)
Gal žinai tuos tarpininkus? 4u.gif


visai netyčia aptikau cool.gif
http://www.ikeabaldai.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saula*: 14 lapkričio 2008 - 01:14