Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

[quote=Nerytė,2008 11 12, 18:03]
Ikea artimiausia yra varsuvoj, yra tarpiniku, kurie uz atitinkama mokesti gali parvezti ir pristatyti i bet kokia vieta wink.gif

Gal žinai tuos tarpininkus? 4u.gif
Atsakyti
[quote=etynsur,2008 11 12, 17:41]
[quote=Nerytė,2008 11 12, 18:03]


Gal žinai tuos tarpininkus? 4u.gif
[/quote]
ne nezinau, bet kiek skaiciau cia forume tai ir Skelbimuose man rodos yra tema, kad galima pirkti per tarpininkus ir SKELBIU. lt skelbiasi jie... tiesiog reikia paieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2008 11 12, 15:44)
aišku, skonio reikalas, bet man tas židinys labai labai wub.gif . Galima tokį princesišką kambarį sukurti, būtų labai gražus akcentas.

Arba pavaizduoti kaip įėjimą į pilį. Uzuolaidėles pakabinti pvz., o viduje kokia "paslaptį " turėti

QUOTE(jovitn @ 2008 11 12, 15:52)
nu tikras geris.... tai gal gali isduoti paslapti kiek mokejai uz ja?ir kur ta ikeja galima butu surasti?

Panasi buvo Hobbyhall kataloge sia vasara.
Atsakyti
QUOTE(EvelinaM @ 2008 11 12, 09:59)
Praejusiais metais internetineje NEXT parduotuveje buvo "juros kolekcija" vaiko kambariui: uzuolaidos, sviestuvas, kilimelis, patalyne, gal ir lovos uztiesalai buvo, nebepamenu. Ziurinejau, ziurinejau, bet kainos tai, kaip cia svelniau issireiskus,  doh.gif Yra ir siemet, bet man pernykste kolekcija labiau patiko. Del sviestuvo tai jau apskritai vilti praradau, matyt, teks improvizuoti  biggrin.gif

Reiks bėgti pažiūrėti ką Nextas siūlo bigsmile.gif , bet jaučiu kainą pamačius nieko nebesinorės lotuliukas.gif Šiaip mačiau Cilek veža aksesuarus, yra ir marinistinių, bet kaina taipogi nemaža, o man reikia dviejų doh.gif
Improvizuok , taip dar įdomiau bigsmile.gif
Mano improvizacija biggrin.gif
user posted image


QUOTE(kamiliuke @ 2008 11 12, 14:43)
ir dar turim toki zidini neveikianti baisu doh.gif nekenciu ju.

jetau koks grožis wub.gif O, kad turėtumėm tokį kambaryje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2008 11 11, 10:15)
sunkiausia su užklotais ant lovų, jau nebežinau kur ir beieškoti  doh.gif


o tu pasidomėk rankdarbių temose, SM auksarankės bet kokį grožį pasiuva wink.gif

pas mus štai tokia: http://public.fotki....ys/img2535.html

pasiūtų, manau, bet kokia tematika smile.gif


Atsakyti
kamiliuke lavyte grazi, o ta zidinukas ir as imontuociau uzolaidelem nes man irginejauku kai tok mazas kambariukas ( na bet taip nuotraukose atrodo).
Atsakyti
kamiliuk, o Jusu lovyte kiek suprantu apatine dalis dvigule? g.gif

Kiek supratau is komentaru nesusilanksto apacia?

Mes turim tris berniukus, kambarys nera didelis, todel reikia optimalaus varianto su 3 lovom doh.gif unsure.gif 3 aukstu netinka, nes lubos neaukstos. Gal kur matete koki idomu varianta? blush2.gif Noretusi, kad ne tik lovom kambarys uzgrustas butu, bet liktu vietos ir pazaist rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperBaba: 12 lapkričio 2008 - 23:45
QUOTE(kamiliuke @ 2008 11 12, 14:43)
ir dar turim toki zidini neveikianti baisu doh.gif nekenciu ju.

O man tai pats graziausias daiktas siame kambaryje yra tas zidinys wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 11 12, 23:41)
Mes turim tris berniukus, kambarys nera didelis, todel reikia optimalaus varianto su 3 lovom doh.gif  unsure.gif 3 aukstu netinka, nes lubos neaukstos.  Gal kur matete koki idomu varianta? blush2.gif Noretusi, kad ne tik lovom kambarys uzgrustas butu, bet liktu vietos ir pazaist rolleyes.gif

Man tokie variantai patinka:
http://www.vaikubald....php/pageid/620
arba toks
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xglobus: 13 lapkričio 2008 - 08:30
QUOTE(linnn @ 2008 11 12, 16:44)
aišku, skonio reikalas, bet man tas židinys labai labai wub.gif . Galima tokį princesišką kambarį sukurti, būtų labai gražus akcentas.


Man irgi tas židinys tiek fantazijų mintyse sukėlė, tiek apie artejancias kalėdas tiek apie nuostabų vaikų kambario akcentą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2008 11 12, 22:48)
o tu pasidomėk rankdarbių temose, SM auksarankės bet kokį grožį pasiuva wink.gif

pas mus štai tokia: http://public.fotki....ys/img2535.html

pasiūtų, manau, bet kokia tematika smile.gif

Ačiū, jau pasidomėjau wub.gif Ir man atrodo, kad žiūrėjau tos pačios auksarankės darbelius, kurios užklotukas puošia ir jūsų lovytę smile.gif
dabar renkuosi nete pavyzdėlius, ko panašiai norėčiau, bus lengviau vizualiai parodyti, nei nupasakoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2008 11 13, 12:01)
Ačiū, jau pasidomėjau  wub.gif Ir man atrodo, kad žiūrėjau tos pačios auksarankės darbelius, kurios užklotukas puošia ir jūsų lovytę  smile.gif
dabar renkuosi nete pavyzdėlius, ko panašiai norėčiau, bus lengviau vizualiai parodyti, nei nupasakoti  smile.gif


tu jai tiesiog pasakyk, kokios tematikos ir spalvų nori, o ji nupaišo ir atsiunčia eskiziuką wink.gif
Atsakyti